Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

Bando mano kantrybe smile.gif
[attachmentid=187846]
Atsakyti
[quote=Tina*,2009 11 09, 22:51]
Bando mano kantrybe smile.gif
Gal šiandien apdovanos už kantrybę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaktusu siuntimo siais metais nebus ? smile.gif
Atsakyti
Mano kalėdinis taip išreiškia nepasitenkinimą prabuvęs vasarą ant karštos saulės ir šalto lietaus

user posted image
Atsakyti
wow wub.gif
Atsakyti
Tina, gražus tavo akmenukas biggrin.gif

o gal padėsit išsiaiškint, kieno čia "pirštukai" g.gif

http://public.fotki....091109-064.html
Atsakyti
Zydi pirma karta,ziedas issiskleidzia nakti smile.gif o jau koks kvapas tongue.gif prancuziski kvepalai user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2009 11 10, 22:49)


o gal padėsit išsiaiškint, kieno čia "pirštukai"  g.gif



Panašu,kad Fenestraria g.gif ,nes iš viduriuko auginasi vieną pirštuką,kai tuo tarpu Fritijos auginas po du ... bet man kažkodėl nesitiki,kad fenestrarijas pradėjo iš Olandijos vežt unsure.gif

QUOTE(rimusia @ 2009 11 10, 23:52)
Zydi pirma karta,ziedas issiskleidzia nakti  smile.gif o jau koks kvapas  tongue.gif 

Gražu wub.gif


Tina,ar pražydo tavo litopsiukas?

Turiu klausimą juos auginančioms -kokioje temperatūroje juos dabar laikote g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 11 11, 14:51)
Panašu,kad Fenestraria  g.gif ,nes iš viduriuko auginasi vieną pirštuką,kai tuo tarpu Fritijos auginas po du ... bet man kažkodėl nesitiki,kad fenestrarijas pradėjo iš Olandijos vežt  unsure.gif
Gražu  wub.gif




na...matyt reik varyt nusipirkt ir stebėt toliau g.gif g.gif
Ačiū, Asta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2009 11 11, 15:16)
na...matyt reik varyt nusipirkt ir stebėt toliau  g.gif  g.gif
Ačiū, Asta 4u.gif

Nėra už ką,bet siūlau nepasikliaut visu 100% mano patarimu,nes kiek esu skaičius,Fenestrarijų pirštukai ir šiurkštesni būna.... pati auginu lygtais Fritiją...kaip pirkaus,tai tokia didelė,išpampus buvo,su laikus susitraukė,sumažėjo...gal per mažai liedavau g.gif bet žiedeliu tai pradžiugino wub.gif
Atsakyti
Sveikos, kaktusu siuntimo siais metais nebus ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 11 11, 18:28)
Nėra už ką,bet siūlau nepasikliaut visu 100% mano patarimu,nes kiek esu skaičius,Fenestrarijų pirštukai ir šiurkštesni būna.... pati auginu lygtais Fritiją...kaip pirkaus,tai tokia didelė,išpampus buvo,su laikus susitraukė,sumažėjo...gal per mažai liedavau  g.gif  bet žiedeliu tai pradžiugino  wub.gif


Klaidinga informacija schmoll.gif
Yra atvirkščiai. Fritha turi šiurkštų paviršių, o fenestraria - glotnų wink.gif
frithia My Webpage
fenestraria My Webpage
Atsakyti