Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

Crassula, nagi kas cia isaugo is kazkada gauto nekalto lapelio? Ieskojau nete, bet neradau... cia

Auge, primink man kokius kaktusiukus paskutini karta davei? pameciau lapuka ... blush2.gif
Atsakyti
Vakar pirkau ( jau senokai tai dariau)
user posted image
user posted image
Gal kas galėtų antrąjį įvardinti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 08 lapkričio 2009 - 11:38
Ar nebus monadenium? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 11 08, 12:44)
Ar nebus monadenium?  g.gif

kad gal ne , pas mane tokios apvalios ropytės, o monadenium , kiek žiūrėjau, tai į aukštį stiebiasi, ar ne?
Atsakyti
Pabirze, pirkiniai wub.gif Kur pirkai si grozi? Antrasis i copiapoa hypogaea labai panasus, na bet negaliu patiket, kad ju kazkur uzveze...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivike.: 08 lapkričio 2009 - 12:12
O pas Tina Echeveria atropurpurea auga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2009 11 08, 13:05)
Pabirze, pirkiniai  wub.gif Kur pirkai si grozi? Antrasis i copiapoa hypogaea labai panasus, na bet negaliu patiket, kad ju kazkur uzveze...

4u.gif 4u.gif 4u.gif , be jokių abejonių pataikei thumbup.gif , o radau vienoj Kauno bazėj, už Karmelitos dar toliau važiuojant, adreso klauskit Simrės, jaučiu antrą kart pati nerasiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2009 11 08, 14:39)
O pas Tina Echeveria atropurpurea auga 4u.gif

Aha, tikra tiesa!!!!
Aciu Daivike!!!!

Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2009 11 08, 12:39)
O pas Tina Echeveria atropurpurea auga 4u.gif

4u.gif
Papildyta:
As ir noriu copiapejos, labai flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 08 lapkričio 2009 - 22:31
QUOTE(Tina* @ 2009 11 07, 23:09)


Auge, primink man kokius kaktusiukus paskutini karta davei? pameciau lapuka ...  blush2.gif

sąžiningai pasakius tikrai nepamenu ką aš tau daviau , bus matyt kai sužydės , tada ir atsirinksim smile.gif
Atsakyti
Jau pati atsikapsciau. Uzejo noras mat inventorizuotis doh.gif
Atsakyti
Tina, pagirtinas noras...
Nu, pasiguosiu--- nebe ber manyje drebuliuko kai kaktusu nuotraukas prziurineju... Ir siaip, jau sunkiai ir besugalvociau ko noriu. Matyt jau tikras miegas prasidejo.... NU, tos capiapojos tai noreciau blush2.gif blush2.gif Bet... jau ne mirtinai lotuliukas.gif
Atsakyti