Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

Tylecodon buchholzianus ...itariu. unsure.gif
Atsakyti
Brr kaip sudetingai uzvadintas...
Atsakyti
Crassula gražūs augaliukai 4u.gif .Pasirodo dar neužmigom kartu ant palangių su savo kaktusais,o aš jau galvojau,kad be pavasario nebus ko pažiūrėti bigsmile.gif .
Tina kaip tavo lithopas ?Tik jau labai nesimaivyk nes bijau kad neįkristum man per monitorių biggrin.gif
Atsakyti
Oi, as tikrai nuzmigau. Havortijoms dabar pats augimas. Beja, mano namuose silta ir as lieju savo augalus. Šiais metais neturiu šaltosios.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2009 11 06, 11:50)
DARŽŽŽŽAI:

Kokie grožiai.
Jau sakiau, kas daugiau jokių naujų kaktusų, bet pamačiusi bent dviejų užsimaniau.
Atsakyti
Na kaip juos reikia persodint suzinojau, tik vat klausimas iskilo ar galima ji persodint dabar, nes man ji padavanojo plasmasiniam vazone, o saknys jau lenda pro apatines vazonelio skylutes
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 11 07, 13:48)
Na kaip juos reikia persodint suzinojau, tik vat klausimas iskilo ar galima ji persodint dabar, nes man ji padavanojo plasmasiniam vazone, o saknys jau lenda pro apatines vazonelio skylutes


galima ir dabar, nors geriau atideti pavasariui, nes kad jis mazam vazone jam nepakenks, be to kaktusas iki pavasario turetu miegoti, tad tegul stovi taip kaip yra
Atsakyti
As tai persodinciau dabar kaktusa-- bet atsargiai, persodinus nlieciau 2 savaites, tik papurksciau miglele kas 5 dienos. Ir zinoma, sodinciau i sausa, laidzia orui zeme. Nors be jokios abejones, kaktusas ir be persodinimo praziemotu biggrin.gif
Atsakyti
o kaip isskaiciau molinis vazonas kaktusams nelabai, o kaip glazuruotas keramikiinis?
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2009 11 07, 17:03)
o kaip isskaiciau molinis vazonas kaktusams nelabai, o kaip glazuruotas keramikiinis?


blogai iskaitet, molinis kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
o saltojoje,tai kokia temperatura butu geriausia?pas mani 10laips,ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2009 11 06, 21:23)
Tina kaip tavo lithopas ?Tik jau labai nesimaivyk nes bijau kad neįkristum man per monitorių biggrin.gif

Nuvariau patikrint palanges, tai toks 1 cm pumpuras islindes. Gal be saules neprasiskleis? g.gif uzsimarinaves man jis toks...
Atsakyti