Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

QUOTE(Taniushka @ 2009 10 28, 13:06)
o jusu nuorodoje, tai ka mes pripratome vadinti parodijom pavadinti notocactusais, tad darykite isvadas.....  biggrin.gif

Nes jie sujungti į vieną šeimą smile.gif

Taip kaip Echinopsiai ir Lobivijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 10 28, 16:30)
Nes jie sujungti į vieną šeimą smile.gif

Taip kaip Echinopsiai ir Lobivijos smile.gif


todel ir sakau kad neturi jie jokiu skirtumu nes jie is vienos seimos
Atsakyti
Kaip manot, ar prasiskleis?
[attachmentid=187045]
Atsakyti
turėtų smile.gif
Atsakyti
oi kaip norėčiau faucarijos wub.gif gal jų vėl užvežė? ax.gif
Atsakyti
Na merginos, kas zinot gal galite pasakyti, man neapsiskaiciusiai blush2.gif kaip yra padaroma "forma cristata" ar cia koks skiepas, nu nezinau g.gif
seip nepatinka man tokie kaktusai, bet labai jau parupooo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2009 10 29, 09:01)
Na merginos, kas zinot gal galite pasakyti,  man neapsiskaiciusiai blush2.gif kaip yra padaroma "forma cristata" ar cia koks skiepas, nu nezinau g.gif
seip nepatinka man tokie kaktusai, bet labai jau parupooo doh.gif

čia kalba eina apie tuos dvigalvius?

user posted image

aha man irgi įdomu kaip juos priverčia taip elgtis. Mano viena mami taip pradėjo savaime vystytis. Žiūriu kas bus toliau. ax.gif
Atsakyti
skaiciau seniai seniai, kad jos pasidaro kartais gamtoje savaime-- buna gi , kad ir pienes tampa kristatomis, o po to , matyt , mokslininkai ismoko "isodinti " tas lasteles i augala....

O jusu gincai apie parodijas ir notikus- siaubingi. Siaubingi, nes ner juose teisybes--- skirstimai labai keiciasi... per paskutinius 3-4 metus mamiliarijos pradejo skirstytis i Mammilloydia, MAMILLOPSIS,, o MAMMILLARIA turi gal kokius 10 sinonimu...
Siap tai as stipriai i visa tai neisijauciau.... bet nelabai ir noriu. Tie pavadinimai labai jau "gyvi" ir kintantys. Idomu, ar tik kaktusams, ar dar yra tokiu augalu grupiu su daugybe sinonimu .

Atsakyti
gal kas bandėt kryžminti žydinčius kaktusus? Na vienos rūšies žiedadulkes užnešt ant kitos rūšies žiedo? Su obelimis kriaušėmis man tokie dalykai pavykdavo. Gal ir kaktusų rūšis taip sukurt galima? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2009 10 29, 08:06)

aha man irgi įdomu kaip juos priverčia taip elgtis. Mano viena mami taip pradėjo savaime vystytis. Žiūriu kas bus toliau.  ax.gif


Maniskis sejinukas Copiapoa laui pradejo labai keistai augti, is pradziu stovejo kazkoks uzvarges, kai salia esanti tiesiog auga "kaip ant mieliu" paskui pradejo auginti kazkokia kaipo kepure horizontaliai-pailga. Kazkoks keistuolis-tikiuosi isgyvens per ziema.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2009 10 29, 08:51)
gal kas bandėt kryžminti žydinčius kaktusus? Na vienos rūšies žiedadulkes užnešt ant kitos rūšies žiedo? Su obelimis kriaušėmis man tokie dalykai pavykdavo. Gal ir kaktusų rūšis taip sukurt galima? mastau.gif

Bandziau su echinopsiais, bet sejinukai neisgyveno.
Atsakyti
jetau pamiršau naują kaktusų temą įtraukt į favoritus doh.gif dabar pastebėjau, kad jau senokai neina man žinutės iš tos temos, o jūs jau pridiskutavot čia thumbup.gif
mano viena mammkė sumąstė žydėt biggrin.gif
Atsakyti