Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

nezinau ar i tema mano klausimuks... blush2.gif
anksciau vien iejus i supermamas budavau uzsiregistravus,nebent atsijungdavau.o dabar kasdien per nauja turiu prisijungt,ta diena islieku prisijungus ,o kita diena vel tas pats blush2.gif kaip vel padaryti ,kad buciau prijungta kasdien,isskyrus kai pati atsijungiu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2010 08 06, 22:16)
kaip vel padaryti ,kad buciau prijungta kasdien

Atsakymą turėtumėte rasti temoje Kiekvieną kartą reikia prisijungti iš naujo 4u.gif
Atsakyti
Sweiki gal kas galetu padeti,kaip rasti prisijunguse drauge,nes esame naujokes viena kitos nerandame. schmoll.gif dekojame uz pagalba cool.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelena Vasiliauskiene @ 2010 08 10, 23:22)
kaip rasti prisijunguse drauge

Pagal narių paiešką:
http://www.supermama...php?act=Members
Atsakyti
sveiki,norejau paklausti kaip vel tapti aktyviu pilnaverciu nariu supermamose.noriu ir albumuka savo pasipildyti ,bet teigia jog si paslauga man negalima.tad noriu tapti vel aktyviu pinaverciu nariu,kad galeciau bendrauti viska rasyti jusu puslapyje.kaip tai padaryti?????????
Atsakyti
Sveiki,
Gal ir kvailas klausimas, bet niekur nerandu informacijos, kaip rasyti zinute jau esancioje temoje, neuzvedant naujos temos.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Dituliux @ 2010 08 24, 09:18)

Yra tema - Kaip rašyti atsakymą, žinutę?

QUOTE(benukyte @ 2010 08 23, 23:08)

1. SM forume nėra tokios sąvokos kaip pilnavertis/nepilnavertis narys wink.gif

2. O aktyviu nariu tapsite, kai aktyviai dalyvausite diskusijose.
Tiesa, yra skyrelių, kuriuose žinučių skaičius neskaičiuojamas - žr. čia.

3. Kur ir kokį albumą norite susikurti?
Atsakyti
Sveiki, noriu paklaust. Man vietoj lietuviškų raidžių visam forume pradėjo rodyt tokius ženkliukus juodus su klaustukais ir t.t Ar čia kažką reik pakeist ar nustatyt? Nes kitose puslapiuose lietuvių kalbos raides skaito 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2010 08 28, 16:33)
Man vietoj lietuviškų raidžių visam forume pradėjo rodyt tokius ženkliukus juodus su klaustukais ir t.t  Ar čia kažką reik pakeist ar nustatyt?

Patarčiau teirautis skyrelyje Mamos kompiuteris 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,noreciau pasiteirauti,ar galimi tokie dalykai,jei as pirkau daikta tipo pilnai veikiantis,idealios bukles,sumokejau 100lt,o gavau neveikianti,ka man daryti?
Atsakyti
QUOTE(gabiegabriele @ 2010 09 03, 18:04)
as pirkau daikta tipo pilnai veikiantis,idealios bukles,sumokejau 100lt,o gavau neveikianti

Supermama.lt neatsako už jokią materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys ir kuri galėjo tiesiogiai ar netiesogiai atsirasti kaip supermama.lt portale pateiktos informacijos padarinys.
QUOTE(gabiegabriele @ 2010 09 03, 18:04)
ka man daryti?

Jei nepavyksta susitarti, tuomet duomenis apie jus apgavusį asmenį paskelbkite temoje Juodasis sąrašas.
Atsakyti
Jus man paaiskinkit, ar gali vienas ir tas pats asmuo susikurti kelis nickus SM'e? Nes, jeigu zmogus apgavo, cia visi paskelbs, apsnekes , koks jis blogas, o tas blogietis uzsiregstruoja nauju nicku ir toliau apgaudineja doh.gif Ir gaudyk veja laukuos....Koks tikslas juodojo saraso tada g.gif
Atsakyti