Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(Borzika @ 2010 06 24, 11:46)
Na, bent jau aš nežinau blush2.gif Perduosiu jūsų klausimą admin'ams.

P.S. o man dar tokia mintis kilo, ar negali būt, kad ta narė tiesiog sukčiauja? cool.gif

nu gerai, tiesiog įdomu kame čia reikalas g.gif

Nu ne, sukčiaut negali, nes naudos jokios iš to nebūtų biggrin.gif tokioj situacijoj dėl ko kalbėjom,čia man greičiau jau reiktų "sukčiaut".na bet pagaliau susirašėm,nors nežinau vėl ar gavo mano ats. nes nieko neatrašė doh.gif
Atsakyti
Yra tokia funkcija - Žinutės sekimas, ją pasijungus matysite ar kitas žmogus perskaitė Jūsų žinutę.
Atsakyti
Kodėl neina keisti mano parašo g.gif Aš jį kaip tik sumažinu, bet išmeta lentelę, kad ilgis per didelis. Noriu nutrinti sakinuką ir palikti tik liniuotes ax.gif Padėkit man žiopliukei blush2.gif
Atsakyti
DEM, taip jau kartais nutinka, kad iš pirmo karto neleidžia pakeisti unsure.gif Todėl bandykit tol, kol pavyks - kantrybės ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

nežinau ar kam taip yra, bet nuo anos savaitės pabaigos pas mane kompiuteris neleidžia perskaityti tų puslapių kur admin1 žinučių yra. Tai reiškiasi, kad 50 puslapio negaliu atsidaryti, nes rodo, kad šiam puslapyje yra: "Svetainėje šiuo adresu www.supermama.lt yra elementų iš svetainės „icons.iconator.com“, priglobiančios kenkėjiškas programas – programinę įrangą, galinčią pakenkti kompiuteriui arba kitaip veikti be jūsų sutikimo. Vien apsilankius svetainėje, kurioje yra kenkėjiškų programų, kompiuteris gali būti pažeistas."

Ar kam nors dar kyla tokių problemų smile.gif

Atsakyti
linnn, yra ir daugiau narių, susidūrusių su šia problema. Bandysim išsiaiškint priežastį. Tačiau šiuo metu SuperMama atostogauja, tad tai gali šiek tiek užtrukti.
Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti kaip isideti i savo profili asmenini tinklapi, svetaine? Nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 19:18)
kaip isideti i savo profili asmenini tinklapi, svetaine?

Mano nustatymai-> Asmeninis profilis-> Redaguoti profilio informaciją->
Jūsų tinklapio nuoroda-> Keisti mano profilį 4u.gif
Atsakyti
Prasau padekit, negaliu isisust zinuciu...://
Atsakyti
Kokių žinučių? Asmeninių (až)?
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklausti kodel neduoda sukurti savo temos?
Atsakyti
QUOTE(Ugnyte12 @ 2010 08 01, 21:36)
kodel neduoda sukurti savo temos?

Kuriame skyrelyje?

P.S. patarčiau perskaityti temą Kaip paskelbti naują temą?
Atsakyti