Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(liepsnelee @ 2010 06 16, 20:46)
Bet pati turbūt nesugebėsiu, reikia į Jus kreiptis? smile.gif

Taip, rašykit to skyrelio, kuriam sukurta tema, moderatorei.
Atsakyti
Ar yra kokie specialūs reikalavimai skelbimams? Nekilnojamojo turto skelbimų temoj 2 kartus buvo įdėta žinutė, kad ieškomas butas nuomai ir abi buvo ištrintos. Ne visai aišku, kodėl?
Atsakyti
Nuoma (kaip ir bet kokie kiti komerciniai skelbimai) forume yra draudžiama.

P.S. jau pakeistas tos temos pavadinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 06 22, 18:37)
Nuoma (kaip ir bet kokie kiti komerciniai skelbimai) forume yra draudžiama.

P.S. jau pakeistas tos temos pavadinimas  mirksiukas.gif

Ten buvo rašoma, kad butas ne nuomojamas, bet ieškomas išsinuomoti ax.gif Ir nesuprantu, kodėl pirkimas-pardavimas ne komercija, o nuoma - jau komercija blush2.gif
Atsakyti
kodel administratorius uzdraude prieiti prie mano albumo?
Atsakyti
QUOTE(donati @ 2010 06 22, 20:04)
kodel administratorius uzdraude prieiti prie mano albumo?

Ką turit omeny? Kokį albumą?
Atsakyti
mano valdymo skyde yra skyrelis galerija, ten jusu albumai, paspaudus ant jo paraso, kad administratorius uzdraude naudotis siuo albumu. noreciau isikelt foto:).,aciu
Atsakyti
donati, matyt, dar buvot nesurinkę pakankamo skaičiaus žinučių, kai bandėte Galeriją sukurt. Dabar turėtų leisti - pabandykit.
Beje, yra atskira tema - Visi klausimai apie galeriją 4u.gif
Atsakyti
Nežinau kur klaust, tai gal čia pabandysiu.

Jau kuris laikas su viena forumo nare neišeina normaliai susirašyt až. tai jie negauna mano, tai aš? jau kelis kart rašiau, paskiau tik gaunu ats. kad aš jau ir tau rašiau, ir nieko blink.gif nesuprantu, tai kame čia reikalas? dėžutė ne pilna, iš kitų narių gaunu viską. nu nebent jei rašo ir nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 24, 12:00)
Jau kuris laikas su viena forumo nare neišeina normaliai susirašyt až.

Jei tos narės neužslaptintas el.paštas, tai pamėginkit per jį su ja susisiekt (gal pavyks) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 06 24, 11:24)

Jei tos narės neužslaptintas el.paštas, tai pamėginkit per jį su ja susisiekt (gal pavyks) ax.gif

bet turbūt neaišku kodėl taip, kieno čia kaltė? ta prasme, ar serveris, ar konkrečiai mūsų pašto dėžių ar ko g.gif
Atsakyti
Na, bent jau aš nežinau blush2.gif Perduosiu jūsų klausimą admin'ams.

P.S. o man dar tokia mintis kilo, ar negali būt, kad ta narė tiesiog sukčiauja? cool.gif
Atsakyti