Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Sveiki padekite
uzsiprenumeravusi esu keliata temu bet iejusi ju perziureti virsuje raso
Post in this topic smile.gif nieko nebesuprantu kas cia darosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 13, 10:17)
Nežinau, reikia žiūrėt nustatymus. Gal kažkur blokavimas pažymėtas. Bet dėl to jau eikit į Mamos kompiuterį (klauskit arba atitinkamos naršyklės temoj, arba temoj apie problemas) 4u.gif 
Arba dar galit išdiegt naršyklę ir iš naujo įdiegt - galbūt padės.


bet gi negalėjo visoms automatiškai užsidėt blokavimas g.gif

o atrodo va taip, tiesiog daug tuščios vietos, ant kurios užvedus pelę kursorius patampa rankyte

user posted image
Atsakyti
Jei ziuriu per G.Crome- matau nuotraukas.

QUOTE(keistuole @ 2013 05 13, 21:14)
bet gi negalėjo visoms automatiškai užsidėt blokavimas  g.gif

o atrodo va taip, tiesiog daug tuščios vietos, ant kurios užvedus pelę kursorius patampa rankyte
http://www.part.lt/i...03c32b94842.png


Va, lygiai taip ir pas mane nuo penktadienio...
Cia jau masiskai nerodo... Maniau, kad cia tik mano narsykles bedos g.gif
Atsakyti
Man irgi ,puse forumo nerodo nuotrauku, tiksliau beveik nerodo jokiu, irgi nuo penktadienio doh.gif kai idedu foto, tai rodo kaskuri laika, o paskui dingsta, praejus kiek laiko vel atsiranda foto, paskui vel nera doh.gif verysad.gif

QUOTE(Baranka @ 2013 05 13, 20:26)
Jei ziuriu per G.Crome- matau nuotraukas.
Va, lygiai taip ir pas mane nuo penktadienio...
Cia jau masiskai nerodo... Maniau, kad cia tik mano narsykles bedos  g.gif

Man irgi taip pat rodo, daug tuscio lapo doh.gif
o per G.Crome- matau nuotraukas. ax.gif
Atsakyti
ir aš per Chrome matau, o per Explorer'į nea
Atsakyti
Merginos, kurios nematote nuotraukų, parašykite kokiomis naršyklėmis naudojatės, ieškosim priežasties, bet greičiausia problema bus naršyklėse. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2013 05 13, 23:40)
Merginos, kurios nematote nuotraukų, parašykite kokiomis naršyklėmis naudojatės, ieškosim priežasties, bet greičiausia problema bus naršyklėse.  g.gif

Per Explorer nerodo.
Atsakyti
Atsinaujinkite IE naršykles ir perkraukite PC. Tai padariusios merginos viską mato ax.gif
Papildyta:
Gal tai padės
Paveikslėlių rodymo nustatymas „Internet Explorer“

Kompiuteryje atidarykite „Internet Explorer“, bakstelėkite arba spustelėkite Įrankiai, tada bakstelėkite arba spustelėkite Interneto parinktys.

Dalies Multimedija skirtuke Papildomi pažymėkite žymės langelį Rodyti paveikslėlius ir bakstelėkite arba spustelėkite Gerai.

Jei tai nepadeda, pabandykite išvalyti laikinuosius interneto failus.
Laikinųjų interneto failų valymas


Kompiuteryje atidarykite „Internet Explorer“, bakstelėkite arba spustelėkite Įrankiai, tada bakstelėkite arba spustelėkite Interneto parinktys.

Skirtuko Bendra dalyje Naršymo retrospektyva spustelėkite Naikinti.

Dialogo lange Naršymo retrospektyvos naikinimas išvalykite žymės langelį Laikinieji interneto ir svetainių failai.

Bakstelėkite arba spustelėkite Naikinti, tada – Gerai.

Jei tai nepadeda, pabandykite nustatyti saugos parametrus iš naujo.
„Internet Explorer“ saugos parametrų nustatymas iš naujo


Kompiuteryje atidarykite „Internet Explorer“, bakstelėkite arba spustelėkite Įrankiai, tada bakstelėkite arba spustelėkite Interneto parinktys.

Skirtuke Sauga bakstelėkite arba spustelėkite Numatytasis lygis, tada – Gerai.

Jei nė vienas iš pasiūlymų nepadeda, pabandykite nustatyti numatytuosius „Internet Explorer“ parametrus.
Atsakyti
Man tai toks klausimas grynai iš smalsumo kyla g.gif

Kodėl negalima vienoj žinutėj daugiau nei 10 citatų rašyti? Per papildymą vistiek pasidaro ir gali kad ir 30 vienu metu vienoj žinutėj, tai kame skirtumas, jei per papildymą kelia į vieną, o be papildymo neleidžia? kartais tas labai trikdo, reikia išlaukt atrodo nedaug, bet keliolika sek. o tada jei kas į tą tarpą parašo,tai va ir gaunas jau kita žinutė.

su smailais tas pats, ar tai 18 ar 20 galima. Rašysi per papildymą, leis ir daugiau. nu bet čia mažesnė "bėda", o dėl to citavimo jau ne vienas skundės, nu bet aišku nieko nepakeisim, man tik įdomu kodėl?
Atsakyti
Labas vakaras, skelbimu temoje negaliu pamatyti nuotrauku, matau toki vaizda - raso pvz parduodu suknele, toliau tuscia vieta, toliau kaina pvz 50 lt. Ziuriu is dvieju skirtingi kompu, visuose tas pats. Tai pasidare pries kelias dienas, anksciau to nebuvo.
Aciu atsakiusioms .
Atsakyti
QUOTE(avietee @ 2013 05 14, 21:30)
Labas vakaras, skelbimu temoje negaliu pamatyti nuotrauku, matau toki vaizda - raso pvz parduodu suknele, toliau tuscia vieta, toliau kaina pvz 50 lt. Ziuriu is dvieju skirtingi kompu, visuose tas pats. Tai pasidare pries kelias dienas, anksciau to nebuvo.
Aciu atsakiusioms .


Kokia naršykle naudojatės? Nes kiek aiškinamės, kur gali būti problema, lyg ir skundžiasi tik IE naršyklės vartotojai.
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2013 05 14, 16:24)
Man tai toks klausimas grynai iš smalsumo kyla  g.gif

Kodėl negalima vienoj žinutėj daugiau nei 10 citatų rašyti? Per papildymą vistiek pasidaro ir gali kad ir 30 vienu metu vienoj žinutėj, tai kame skirtumas, jei per papildymą kelia į vieną, o be papildymo neleidžia? kartais tas labai trikdo, reikia išlaukt atrodo nedaug, bet keliolika sek. o tada jei kas į tą tarpą parašo,tai va ir gaunas jau kita žinutė.

su smailais tas pats, ar tai 18 ar 20 galima. Rašysi per papildymą, leis ir daugiau. nu bet čia mažesnė "bėda", o dėl to citavimo jau ne vienas skundės, nu bet aišku nieko nepakeisim, man tik įdomu kodėl?


Tai standartiniai nustatymai.

Ir pagalvojau, kad nė karto nesu sulaukusi skundų dėl ribojamų citatų skaičiaus. g.gif Ir pati turbūt nė karto nesu daugiau nei 10 citatų citavusi vienu metu.

Tikrai čia tokia didelė problema?
Atsakyti
QUOTE(avietee @ 2013 05 14, 20:30)
Labas vakaras, skelbimu temoje negaliu pamatyti nuotrauku, matau toki vaizda - raso pvz parduodu suknele, toliau tuscia vieta, toliau kaina pvz 50 lt. Ziuriu is dvieju skirtingi kompu, visuose tas pats. Tai pasidare pries kelias dienas, anksciau to nebuvo.
Aciu atsakiusioms .


susiinstaliuokit 10 explorerį ir viskas susitvarkys

http://windows.micro...dwide-languages
Atsakyti