Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Skaitau kitus forumus, ten visad grįžta normaliai, tai leidžia abejoti, kad problema naršyklėje, namąstysim ir bandysim.
Ačiū.
Atsakyti
Kai tema favorituose, visada iš naujo prisijungus ir einant į temą per favoritus, metama į paskutinę skaitytą žinutę, t.y. jei aš vakar skaičiau temą antram puslapy, o ryte priplepėta 10 psl., tai prisijungus per favoritus mane numes į antrą puslapį, ne į 12 mirksiukas.gif prisijungimas standartinis.
Problema jūsų naršyklėje. ir nematau reikalo pykti unsure.gif
Atsakyti
sveiki, nebežinau kas yra, bet kai uzeinu i skelbimu skilti ir pasirenku kszkuria tema tai nerodo nei vienos nuotraukos, o tik nuorodas kur jos yra... ar cia taip dabar visada ar kazkas su mano kompiuteriu nebe taip?

Atsakyti
QUOTE(shirsyte @ 2013 03 23, 22:39)
kai uzeinu i skelbimu skilti ir pasirenku kszkuria tema tai nerodo nei vienos nuotraukos,  o tik nuorodas kur jos yra... ar cia taip dabar visada ar kazkas su mano kompiuteriu nebe taip?

Naršyklėj turbūt kažką prispaudinėjot. Kokia naudojatės? Ar bandėt žiūrėt kitose naršyklėse?
Arba gal antivirusinę keitėt, ne?
Atsakyti
Galbūt toks klausimas jau buvo, bet net nežinau, ką įvesti į paiešką, nes nelengva jį suformuluoti biggrin.gif Tad labai nemuškit, jei kartojuosi blush2.gif

Man įdomu, ar turi kokią nors reikšmę mėlynos ir rausvos snaigės prie skyrelių pavadinimų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Combat @ 2013 03 24, 17:27)
ar turi kokią nors reikšmę mėlynos ir rausvos snaigės prie skyrelių pavadinimų?  ax.gif

Neturi. O kodėl jos skirtingų spalvų, jau ir pati nepamenu.
Atsakyti
Sveiki,
parsisiunciau Mozilla Firefox narsykle, bet kai skaitau super mama forumu temas nerodo kitu nariu avataro paveiksleliu ir ikeltu nuotrauku ar paveiksleliu. Vietoj ju buna nuorodos. Kaip padaryti, kad rodytu paveikslelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Molibdena @ 2013 04 02, 23:05)
Kaip padaryti, kad rodytu paveikslelius? g.gif

Eikit į Mano nustatymai -> Nustatymai > Forumų nustatymai > Forumų rodymo nustatymai:
- Ar žinutėse norite matyti šypsenėles bei visus kitus paveikslėlius?
- Ar norite matyti narių logotipus skaitydami žinutes?
Atsakyti
Aš supermamose įdėjau skelbimą apie batų pardavimą ir įdėjau nuorodą į fotki.com kur yra batų nuotrauka. Klausimas toks: jeigu aš pardaviau batus, iš fotki.com tą nuotrauką su batais ištryniau, ar kita nuotrauka, pvz., suknelė, buvusi šalia batų nuotraukos tame fotki.com nepasislinks taip, kad skelbime apie batus atsiras suknelės nuotrauka?
Tikiuosi aiškiai suformulavau klausima. blush2.gif
Atsakyti
Ne, nepasislinks smile.gif
Atsakyti
aš jau tikriausiai kartosiuosi,bet padarykite tvarką Floros skyrelyje 4u.gif taip gražiai prieš kelis metus sutvarkė rankdarbių skyrelį,negi negalima kažką tokio padaryti su Flora ax.gif
PVZ
Daržas:
-Pomidorai
-Agurkai
-Čili pipirai,paprikos
-Prieskoniniai augalai
-Braškės
-...
-likusios temos
Sodas:
-Vaismedžiai,vaiskrūmiai
-...
-Lauko augalų temos
Gėlynas ar kažkaip:
-visokios lauko gėlės,krūmai
Kambariniai augalai:
-kambarinių augalų temos
Augalai apie kuriuos daug temų vėlgi galima išskirti :
-Amariliai,meileniai
....
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 04 23, 08:47)
aš jau tikriausiai kartosiuosi,bet padarykite tvarką Floros skyrelyje  4u.gif taip gražiai prieš kelis metus sutvarkė rankdarbių skyrelį,negi negalima kažką tokio padaryti su Flora  ax.gif


Kol kas nebuvo svarstoma tokia galimybė. Reikia peržiūrėti visas temas, sugrupuoti jas ir paskaičiuoti, ar pakaks jų atskiriems subforumams. ax.gif
Atsakyti