Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(girdenyte @ 2012 01 18, 23:00)
Nerandu kaip ištrinti savo skelbimą, nors paskaičiau, kad kairėje turi būti mygtukas IŠTRINTI.

Nors dažnai skaitydavau, bet rašiau pirmą kartą ir netyčia įkėliau labai dideles nuotraukas, atrodo nekaip, bet keisti kaip supratau, negalima, ištrinti irgi nerandu kaip ...

Iš Skelbimų lentos galima ištrinti tik savo sukurtą temą, o ne žinutes.

Sutvarkiau.
Atsakyti
Jūs jau man atleiskit už nuomonė, bet buvau labai nustebinta, kai pasiskaitinėjau, kiek visokiausių apribojimų egzistuoja supermamų forume: savo žinutės redaguoti negalima, ištrinti - irgi ne, bei pan. ....
Padarei klaidą ir viskas - nepataisysi. Keista kažkaip ir archajiška ....
Ir to tikslas nesuvokiamas man ....


Dėkui

Atsakyti
QUOTE(girdenyte @ 2012 01 19, 10:32)
Jūs jau man atleiskit už nuomonė, bet buvau labai nustebinta, kai pasiskaitinėjau, kiek visokiausių apribojimų egzistuoja supermamų forume: savo žinutės redaguoti negalima, ištrinti - irgi ne, bei pan. ....
Padarei klaidą ir viskas - nepataisysi. Keista kažkaip ir archajiška ....
Ir to tikslas nesuvokiamas man ....
Dėkui

kuriam forume tokių apribojimų nėra? smile.gif
Atsakyti
Mano žiniomis yra nemažai forumų, kur pats gali bet kada parašęs ištrinti ar bent jau redaguoti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(girdenyte @ 2012 01 19, 12:59)
Mano žiniomis yra nemažai forumų, kur pats gali bet kada parašęs ištrinti ar bent jau redaguoti ir pan.

mano nuomone, tai nėra gerai. Sugalvos narys, kad nori žinutę ištrint, paskui dar kitas, temoje neliks nuoseklumo, ypač jei ištrintos žinutės bus pacituotos. Kilus ginčui, pykčiams atsirastų narių, kurie trinimo fukcija galėtų piknaudžiaut .

redaguot žinutę galima:

QUOTE(Vitulka @ 2010 02 25, 20:44)
Žinutes galima redaguoti:

Naujokams ir nariams (tie kurie turi iki 100 žinučių) - 10 min. nuo paskelbimo.
Dalyviams - 30 min. nuo paskelbimo
Senbuviams - 40 min. nuo paskelbimo.

Trinti gali tik moderatorius, išskyrus Skelbimų lentoj.

Atsakyti
o geras, as jau senai, bet kad redaguoti galima , tai ir nezinojau biggrin.gif , thumbup.gif
Atsakyti
Skelbimu lentoje idejau tema ap. parduodama daikta. Daikto nuotrauka keliau is fotki.com per SHARE......dabar reikia istrinti daikto nuotrauka ir tema, kaip ta padaaryti. Labai laukiu patarimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Infinity @ 2012 01 21, 09:29)
Skelbimu lentoje idejau tema ap. parduodama daikta. Daikto nuotrauka keliau is fotki.com per SHARE......dabar reikia istrinti daikto nuotrauka ir tema, kaip ta padaaryti.

Kaip ištrinti temą - žr. čia.
Atsakyti
Sveiki,

pastebėjau, kad kai kurie forumo nariai yra nusistatę, kad patekus į jų profilį nebūtų galima rasti jų parašytų žinučių.

Aš irgi norėčiau įsijungti tokį nustatymą, kad niekas negalėtų surasti mano parašytų žinučių, patekęs į mano profilį.

Kaip tai padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arqentina @ 2012 01 24, 10:27)
Sveiki,

pastebėjau, kad kai kurie forumo nariai yra nusistatę, kad patekus į jų profilį nebūtų galima rasti jų parašytų žinučių.

Aš irgi norėčiau įsijungti tokį nustatymą, kad niekas negalėtų surasti mano parašytų žinučių, patekęs į mano profilį.

Kaip tai padaryti? g.gif

neįmanoma smile.gif
būtų įdomu pamatyt tų narių nickus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arqentina @ 2012 01 24, 10:27)
Sveiki,

pastebėjau, kad kai kurie forumo nariai yra nusistatę, kad patekus į jų profilį nebūtų galima rasti jų parašytų žinučių.

Aš irgi norėčiau įsijungti tokį nustatymą, kad niekas negalėtų surasti mano parašytų žinučių, patekęs į mano profilį.

Kaip tai padaryti? g.gif

Jei Jūs bandėte peržiūrėti kieno nors žinutes ir Jums nepavyko, tai nieko keisto ir tai visai nereiškia, kad nariai yra nustatę žinučių nerodymą (nes tokios funkcijos forume nėra) 4u.gif Tiesiog Jūs turite per mažai žinučių, kad galėtumėte peržiūrėti kitų narių profilius smile.gif
Atsakyti
kaip pasikeisti savo el.paštą, nurodytą profilyje, to, kuris nurodytas nebeturiu.
Atsakyti