Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(Qwertyio @ 2012 01 14, 16:36)
Ką reiškia mygtukas "prisegti apkl."? Bandžiau savo atidarytoje temoje pasinaudoti juo, bet apklausos neprisegė, nors leido įrašyti ir klausimą ir atsakymus. Kam jis skirtas?


Jis skirtas prie esamos temos prisegti apklausą, bet yra neaktyvus. Todėl ir neprisisega apklausa, nors ir leidžia užpildyti klausimo bei atsakymų laukelius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2012 01 14, 19:54)
Jis skirtas prie esamos temos prisegti apklausą, bet yra neaktyvus. Todėl ir neprisisega apklausa, nors ir leidžia užpildyti klausimo bei atsakymų laukelius.  4u.gif

Va dabar aišku, dėkuj 4u.gif O aktyvus kada nors bus ar ne? ax.gif
Atsakyti
norėčiau paklausti kodėl iš mano užrašinės dingsta visi išsaugoti mano užrašai...ir kažkaip pastebėjau kad kai kada dingsta jei pacituoju ir atverčiu atsakyti dar rodo, o kai pradedu atsakyti, dingsta cituotojo citata...kas ne taip padaryta?
Atsakyti
QUOTE(Viltis* @ 2012 01 16, 19:01)
kodėl iš mano užrašinės dingsta visi išsaugoti mano užrašai...

Kas pagal jus yra užrašinė? Jei dienoraštis, tai skaitykit šią temą.
QUOTE(Viltis* @ 2012 01 16, 19:01)
kai kada dingsta jei pacituoju  ir atverčiu atsakyti dar rodo, o kai pradedu atsakyti, dingsta cituotojo citata...kas ne taip padaryta?

Sunku pasakyt. Gal naršyklė sustreikavo, gal ką ne taip/ ne ten paspaudėt ar pan. Žr. temą - Kaip rašyti atsakymą, žinutę.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 01 17, 07:50)
Kas pagal jus yra užrašinė? Jei dienoraštis, tai skaitykit šią temą.

Sunku pasakyt. Gal naršyklė sustreikavo, gal ką ne taip/ ne ten paspaudėt ar pan. Žr. temą - Kaip rašyti atsakymą, žinutę.

na kai paspaudžiu mano nustatymai viršuje atsivertus puslapiui yra po paskutinėm skaitytom temom skiltis |Jūsų asmeninė užrašinė, vat būtent iš ten man ir dingo visi išsaugoti mano asmeniniai duomenys, receptų sąrašai, telefonai ir kita...o ir atsakant kai pacituoju ir atverčiu atsakyti rodo žmogaus žinutę atsakyme, bet tik pradedu rašyt išsitrina to žmogaus žinutė...bet būna ne visada taip būna ir gerai bet labai retai, vat jums cituojant viskas ok...
Atsakyti
QUOTE(Viltis* @ 2012 01 17, 08:49)
bet būna ne visada taip

Panašu, kad problema naršyklėje arba kompiuteryje. Jei turit galimybę, prisijunkit iš kito kompiuterio arba per kitą naršyklę pažiūrėkit.
Atsakyti
Laba diena, noriu paklausti ar SM ryt (2012.01.18) veiks 4u.gif

Didysis interneto streikas, trečiadienį neveiks šimtai tinklalapių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 17 sausio 2012 - 16:10
QUOTE(fukse @ 2012 01 17, 15:42)
Laba diena, noriu paklausti ar SM ryt (2012.01.18) veiks  4u.gif


Turėtų veikt smile.gif
Atsakyti
laba diena,
man nerodo jokių naujų žinučių visoj supermamoj nuo sekmadienio vakaro verysad.gif rodo tik to vakaro paskutines žinutes rašytas visose temose verysad.gif jaučiu todėl, kad vienas internetas ir nuo ruterio jau trečią kompą prisijungę g.gif kaip suprantu ne kompo IP registruojasi, o ruterio, nes mums taip aiškino kur internetą turim. o jei kažkas kas buvo pas mane ir naudojosi laisvu kompiuteriu ir sakykim buvo supermamoj tai taip išeina kad buvo su tuo pačiu IP. kažkada esu skaičiusi kad vienas IP skirtas vienam nariui. kas naudojosi pas mane kompu pas jas nenoriu klaust ar buvo supermamoj, nes supras, kad aš lankausi. nes kažkada buvo kažkas susekę ir parašę žinutę vardą mano tikrą ir kaip sekasi mest svorį, o tuo metu aš kaip tik dietos temoj lankiausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 17, 16:33)
man nerodo jokių naujų žinučių visoj supermamoj nuo sekmadienio vakaro verysad.gif  rodo tik to vakaro paskutines žinutes rašytas visose temose

Nebandėt žiūrėt per kitą naršyklę?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 01 17, 16:37)
Nebandėt žiūrėt per kitą naršyklę?

pabandysiu, reik tik insistaliuot kitą naršyklę. dėkui 4u.gif
Papildyta:
ačiū 4u.gif
per MOZILLA atsidariau thumbup.gif
Atsakyti
Nerandu kaip ištrinti savo skelbimą, nors paskaičiau, kad kairėje turi būti mygtukas IŠTRINTI.

Nors dažnai skaitydavau, bet rašiau pirmą kartą ir netyčia įkėliau labai dideles nuotraukas, atrodo nekaip, bet keisti kaip supratau, negalima, ištrinti irgi nerandu kaip ...
Atsakyti