Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(Liniuks @ 2011 11 18, 10:05)
Čia jau matyt kiekvieno asmeninis reikalas, kaip ir kada tvarkytis AŽ bigsmile.gif... Ypač jei jis / ji nėra Supermamų forumo moderatorius ar administratorius bigsmile.gif


Kalbu apie naujokes, kurios nežino, kad reikia tai daryti kai persipildo (jei žinotų, tai manau išsivalytų). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2011 11 18, 09:39)
Jei yra kitas būdas kaip ne per temą jam pranešti

Nebent narys nėra paslėpęs savo el.pašto. Jei paslėpęs, tada kito būdo nėr.
Atsakyti
bet kas 'is gatves' gali ateiti i foruma ivesti i paieska nika ir skaityti visas mano zinutes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 30, 20:38)
bet kas 'is gatves' gali ateiti i foruma ivesti i paieska nika ir skaityti visas mano zinutes? g.gif

skaityti gali bet kas. bet neregistruotas skaitytojas per paiešką nesuras tavo nicko ir tavo žinučių
Atsakyti
Klausimas - kodėl vienų narių pasvarstymai apie vaikus leidžiami, o mano nutrinta, nors teoriškai visos tokios žinutės konkursų temoj yra spam'as. Ar čia paskutinis sakinys apie mėgiamiausius žaislus taip išgąsdino, kad net visą žinutę nutrint ir net temą uždaryt reikėjo? lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas atsakys man 4u.gif
Iki šiol, rašant žinutes, visada braukdavo žodžius raudonai, kurie būdavo parašyti su klaida, o liovėsi prieš porą dienų. Gal kas gali paaiškinti, kodėl? Gal pačiai galima pasireguliuoti, kad vėl matytųsi tas braukimas (per netyčią gal atjungiau pati kaip nors g.gif ). Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2012 01 11, 16:53)
Iki šiol, rašant žinutes, visada braukdavo žodžius raudonai, kurie būdavo parašyti su klaida, o liovėsi prieš porą dienų. Gal kas gali paaiškinti, kodėl? Gal pačiai galima pasireguliuoti, kad vėl matytųsi tas braukimas (per netyčią gal atjungiau pati kaip nors g.gif ).

Kuria naršykle naudojatės?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 01 11, 17:09)
Kuria naršykle naudojatės?

Mozila.
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2012 01 11, 20:19)

Žr. čia arba klauskit šioje temoje.
Atsakyti
Ką reiškia mygtukas "prisegti apkl."? Bandžiau savo atidarytoje temoje pasinaudoti juo, bet apklausos neprisegė, nors leido įrašyti ir klausimą ir atsakymus. Kam jis skirtas?
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal kas gali paaiškinti kaip įkelti nuorodą, kad ji būtų aktyvi? Labai skubiai reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2012 01 14, 19:28)
kaip įkelti nuorodą, kad ji būtų aktyvi?

Žr. čia.
Papildyta:
QUOTE(Qwertyio @ 2012 01 14, 16:36)
bet apklausos neprisegė, nors leido įrašyti ir klausimą ir atsakymus

Kad temoje būtų apklausa reikia, skelbiant naują temą, spaust ne NAUJA TEMA, o APKLAUSA.
Atsakyti