Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Sveikos visos! As net nerandu kaip parasyti klausima,nes ir dabar rasau nezinau i kur. O skelbimo paduoti,kad maitinimo kedute parduodu is vis nerandu kaip. Kam taip viskas sudetingai cia padaryta? Padekite prasau man. blink.gif
Papildyta:
O...kazkodel tam kad parasyti klausima,as turejau spausti-ATSAKYTI- bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,
nezinau kur turiu rasyt apie sia problema, nutariau parasyt sioje bendroje klausimu temoje:
kodel SM sitiek daug reklamos? dar nei vienos svetaines nesu maciusi tokios, kad reklamos langai issokinetu viena po kitos, net neduodamos pamatyt sveitaines turini, as jau nekalbu apie skaityma! As viska suprantu, bet ar negali ta nelemta reklama buti tik sone? Manau jei sitaip bus ir toliau, tai SM nariu skaicius sumazes labai greitai.
Atsakyti
QUOTE(Faghira @ 2011 11 11, 13:23)
Sveiki,
nezinau kur turiu rasyt apie sia problema, nutariau parasyt sioje bendroje klausimu temoje:
kodel SM sitiek daug reklamos? dar nei vienos svetaines nesu maciusi tokios, kad reklamos langai issokinetu viena po kitos, net neduodamos pamatyt sveitaines turini, as jau nekalbu apie skaityma! As viska suprantu, bet ar negali ta nelemta reklama buti tik sone?  Manau jei sitaip bus ir toliau, tai SM nariu skaicius sumazes labai greitai.


Todėl, kad reklama tai pinigai.
Reklamą galima atjungti. Yra atskira tema berods.

Bet aš irgi prieš tokias nesąmonės.

Turiu kitą klausimą: kaip moderatoriai kontroliuoja temų nesikartojimą? Mano atveju, tai liečia skelbimų lentą. Tokios temos, pvz., kombinezonai, ***kombinezonai*** ir @-/kombinezonai. Tai gal jūs turėkite pas save abėcėles tvarka surašytas temas, ir sekite naujai kuriamas, o ne palikinėkite viską skelbėjų sąmonei.
Tarkim, man rūpi, kad būtų viena vienintelė tema apie džinsines kelnes, prieš kurdama naują temą per paiešką sužiūrėsiu ,ar nebūsiu pavėlavus. Akurat, jau yra 2 temos tokiu pavadinimu, bet paženklintos įvairiais simboliais. Trečios nekursiu, bet turėsiu dėti skelbimą abiejose kitose? Ar turėsiu rašyti moderatorei apie susidublaivimą, ir tik tada ji sutvarkys ką reikia? Gal tvarką palaikyti reikėtų jums, ne mums?
Atsakyti
QUOTE(Taram_Pampam @ 2011 11 11, 16:33)
Bet aš irgi prieš tokias nesąmonės.


O ką konstruktyvaus pasiūlyt galit? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Taram_Pampam @ 2011 11 11, 16:33)
Mano atveju, tai liečia skelbimų lentą.

Paskaičiuokit, kiek yra moderatorių ir kiek temų Skelbimų lentoje - manot, kad įmanoma viską sužiūrėt? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Taram_Pampam @ 2011 11 11, 16:33)
Ar turėsiu rašyti moderatorei apie susidublaivimą, ir tik tada ji sutvarkys ką reikia?

Jūsų reikalas, ką ir kaip darysit.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 11 11, 18:46)
O ką konstruktyvaus pasiūlyt galit?  bigsmile.gif
Papildyta:

Paskaičiuokit, kiek yra moderatorių ir kiek temų Skelbimų lentoje - manot, kad įmanoma viską sužiūrėt?  g.gif
Papildyta:

Jūsų reikalas, ką ir kaip darysit.


Jei neužtenka išgyvenimui, tai ką čia ir pasiūlysi, bet sutikit, kad neskanu, kai vdrug otkuda ne vozmis atsiranda per visą ekraną reklama.

Visi moderatoriai turi išsitraukę vieną sąrašą su temomis, vakare esantys moderatoriai sužiūri naujas temas, ir uždaro susidubliavusias, sujungia reikiamas, ir likusių naujų temų sąrašą įklijuoja į turimą Wordinį. Ir t.t. Spontaniškas sprendimas. Bet kadangi to reikia tik skelbėjams, tai niekas nieko nei darys, nei programuos, jei reikėtų.
Atsakyti
QUOTE(Taram_Pampam @ 2011 11 11, 22:07)
Jei neužtenka išgyvenimui, tai ką čia ir pasiūlysi, bet sutikit, kad neskanu, kai vdrug otkuda ne vozmis atsiranda per visą ekraną reklama.

Šiaip jau dėl reklamų nieko nesakiau. Ir visiškai dėl to sutinku, nors aš asmeniškai išmokau nebekreipt į jas dėmesio.
QUOTE(Taram_Pampam @ 2011 11 11, 22:07)
Bet kadangi to reikia tik skelbėjams, tai niekas nieko nei darys, nei programuos, jei reikėtų.

Neneigiu fakto, kad nariai iš Skelbimų lentos (na, bent jau kai kurių skyrelių) padarę bardaką. Apmaudu, kad retas kuris teikiasi taisykles perskaityt. Stengiamės bent minimalią tvarką palaikyti, tačiau, kaip minėjau, per mažos mūsų pajėgos...
Atsakyti
QUOTE(Taram_Pampam @ 2011 11 11, 16:33)
Reklamą galima atjungti. Yra atskira tema berods.

SM REKLAMA UŽKNISO JUODAI. Tie iššokantys langai doh.gif Kaip galima ją atsijungti?
Atsakyti
QUOTE(Violencija @ 2011 11 12, 11:36)
Kaip galima ją atsijungti?

http://www.supermama...howtopic=661466
Kiek pamenu, toje temoje paminėtas būdas tinka tik Mozillos naršyklei.
Atsakyti
QUOTE(Taram_Pampam @ 2011 11 11, 16:33)
Trečios nekursiu, bet turėsiu dėti skelbimą abiejose kitose? Ar turėsiu rašyti moderatorei apie susidublaivimą, ir tik tada ji sutvarkys ką reikia? Gal tvarką palaikyti reikėtų jums, ne mums?


Galite parašyti moderatorei wink.gif, man tai nesunku jei netyčia kažko beieškant užkliūva besidubliuojančios temos... Specialiai neieškau, bet kartais taip akivaizdžiai matosi doh.gif
http://www.supermama...howtopic=781476
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 11 12, 11:17)
Stengiamės bent minimalią tvarką palaikyti, tačiau, kaip minėjau, per mažos mūsų pajėgos...

Konstruktyvus pasiūlymas - didinkit tas pajėgas, jau nesąmonė, kad per tokį forumą norinčių ir galinčių neatsirastų. O tai gaunas - naujų nenori, esantys nepaveža, nieko negalim padėt. cool.gif

Atsakyti
Kaip narį informuoti, kad išsivalytų AŽ, jei prisijungia tik trumpam, kad pasitikrintų ar negavo atsakymo? Toks įspūdis, kad nežino apie tai, jog reikia kartkartėmis valyti tas žunutes. Jei yra kitas būdas kaip ne per temą jam pranešti, būčiau dėkinga už realią pagalbą, galima į AŽ, ačiū. hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2011 11 18, 09:39)
Kaip narį informuoti, kad išsivalytų AŽ, jei prisijungia tik trumpam, kad pasitikrintų ar negavo atsakymo? Toks įspūdis, kad nežino apie tai, jog reikia kartkartėmis valyti tas žunutes. Jei yra kitas būdas kaip ne per temą jam pranešti, būčiau dėkinga už realią pagalbą, galima į AŽ, ačiū. hi.gif

Čia jau matyt kiekvieno asmeninis reikalas, kaip ir kada tvarkytis AŽ bigsmile.gif... Ypač jei jis / ji nėra Supermamų forumo moderatorius ar administratorius bigsmile.gif
Atsakyti