Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(hudie @ 2011 08 08, 11:57)
Net Jusu atsakymo negaliu perskaityt.Paspaudus ismeta ivyko klaida

Koks pas jus nustatytas rodymo būdas: standartinis ar linijinis?
Atsakyti
Norejau paklausti, ar imanoma pasiziureti, kas tave pacitavo arba atsake i tavo zinute? unsure.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl neišeina naudoti "paieškos forma"? Kad ir ką beįvesčiau, rodo "Įvyko klaida". Pvz, šiandien vienai temai pasibaigus, ieškojau sekančios, tai įvedinėjau ir "kvepalai" ir "išparduotuvė" ir kitus variantus, be rezultatu. Radau tik iš eilės peržiūrėjus visas temas ir tam sugaišau valandą. Gal kas pasakysite, kuriam psl. aprašyta, kaip naudotis paieškos forma? g.gif Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(mazmakinas @ 2011 08 10, 20:58)
ar imanoma pasiziureti, kas tave pacitavo arba atsake i tavo zinute?

Įmanoma: Mano nustatymai -> Nustatymai -> El.pašto nustatymai -> Įjungti pranešimus el.paštu.

Arba galima tam tikrą temą įtraukti į Favorites ar tiesiog užsiprenumeruoti (sekti).

Taip pat galima pasinaudoti funkcija Rasti nario žinutes.

QUOTE(vestuke @ 2011 08 10, 23:22)
Nesuprantu, kodėl neišeina naudoti "paieškos forma"? Kad ir ką  beįvesčiau,  rodo "Įvyko klaida". Pvz, šiandien vienai temai pasibaigus, ieškojau sekančios, tai įvedinėjau ir "kvepalai" ir "išparduotuvė" ir kitus variantus, be rezultatu.

Kaip pastebėjau, paieška neišmeta pačių naujausių (tą dieną sukurtų) temų. Tačiau su žodžiu "išparduotuvė" tikrai turėjo išmest daug temų.
QUOTE(vestuke @ 2011 08 10, 23:22)
Radau tik iš eilės peržiūrėjus visas temas ir tam sugaišau valandą.

Jeigu aš nerandu skyrely kažkokios temos, tai tiesiog pereinu per visus puslapius su Ctrl+F (įvedusi žodžio šaknį).
Atsakyti
Kaip pasiskelbti skelbimu lentoje?
Atsakyti
QUOTE(linukas77 @ 2011 08 23, 15:39)
Kaip pasiskelbti skelbimu lentoje?

Kuriame skyrely norite skelbtis ir kas konkrečiai yra neaišku?
Atsakyti
Sveiki, nezinau kur rasyt, bet gal padesit. Noriu redaguoti savo ikelta skelbima, bet nerandu kur.Ta pacia diena, kada ikeliau dar galejau, bet dabar nerandu kaip tai padaryti. Ir dar vienas dalykas, esu ikelus is fotki nuoroda apie preke, bet jos neatidaro, atidaro tik fotki psl, kuriame reikia ivesti slaptazodi ir tik tada pasirodo nuotraukos.Kaip cia daryti, nesusigaudau.
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2011 09 03, 11:30)
Noriu redaguoti savo ikelta skelbima, bet nerandu kur.Ta pacia diena, kada ikeliau dar galejau, bet dabar nerandu kaip tai padaryti.

Tokios galimybės nariai neturi. Galima redaguot tik tą pačią dieną ir per t.t. laiką (10-40 min po paskelbimo) priklausomai nuo statuso.

QUOTE(dziubek @ 2011 09 03, 11:30)
esu ikelus is fotki nuoroda apie preke, bet jos neatidaro, atidaro tik fotki psl, kuriame reikia ivesti slaptazodi ir tik tada pasirodo nuotraukos.Kaip cia daryti, nesusigaudau.

Jei teisingai supratau, tas albumas yra apsaugotas slaptažodžiu? Tada tiesiog reik jį nuimt.
Atsakyti
isidejau liniuote, profilyje rodo , bet rassant zinutes apacioje nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(emile_respect @ 2011 09 07, 13:40)
isidejau liniuote, profilyje rodo , bet rassant zinutes apacioje nerodo  g.gif

Jums jau atsakyta čia.
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri galit pasakyt, kodel man rodo supermamose netikra laika. Tarkim vietoj to kad rodo gauta zinute 17.11 rodo 10.41.
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2011 09 09, 21:36)
kodel man rodo supermamose netikra laika. Tarkim vietoj to kad rodo gauta zinute 17.11 rodo 10.41.

O koks pas jus laikas nustatytas?
Mano nustatymai -> Nustatymai -> Forumų nustatymai -> Laiko zona:
user posted image


Atsakyti