Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(mildamor @ 2009 12 06, 21:01)
Kaip man uzduoti klausima? As cia pirma karta...Noreciau surasti privatu vaiku darzeli vienam menesiui. Geriausia Vilniaus centre, Karoliniskese arba Zveryne. mano dukrytei 4 metai. Mes gyvenam uzsienyje, taigi i valstybinius darzelius turbut negalime pretenduoti. Aciu  wub.gif

tam skirtoje temoje. čia. dar yra toks stebuklingas įrankis kaip "paieška" smile.gif
Atsakyti
pritariu kitoms mamytems, kad cia klaidziojimas gaunasi lyg po tanku miska... jokio atsekamumo jokiu zenklu ir nuorodu. Tarkim vakar perskaiciau idomia tema ir pasisakiau ar paklausiau klausimo ir nebezinau kita diena kur vel ieskoti tos temos... nes arba jos ten nera arba yra koikie 500 psl kuriuso reikia perziureti... ziauru.... nebezinau kaip cia ka rasti, tik siutas ima. Atrodo kad visos tokios gurdos viska randa supranta tik as kazkaip pim pim nelabai......gal ka ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(Erika Vaznė @ 2010 02 03, 21:04)
jokio atsekamumo jokiu zenklu ir nuorodu

Klystat. Tiesiog nereik be pagrindo piktintis ar nervintis, o ramiai atsisėst ir susipažint su D.U.K. skyrelyje esančiomis temomis, pvz.:
- Kaip sekti norimą temą?
- Favorites.
- Temų prenumerata.
- ir t.t.
QUOTE
pasisakiau ar paklausiau klausimo ir nebezinau kita diena kur vel ieskoti tos temos...

Atsakymą, kaip ieškoti parašytų žinučių, rasit šioje temoje - Visos mano parašytos žinutės.
Atsakyti
Ir as noriu paklausti. blush2.gif Kaip reikia nukelti zemyn eilute pavyzdziui rasant eilerasty,kad nebutu parasyta viskas is eiles.Na, kad matytusi ,kad tai eilerastis.Aciu!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 03 11, 13:03)
Ir as noriu paklausti. blush2.gif Kaip reikia nukelti zemyn eilute pavyzdziui rasant eilerasty,kad nebutu parasyta viskas is eiles.Na, kad matytusi ,kad tai eilerastis.Aciu!!!!! 4u.gif

rašykit eilėraštį, ir kai norėsit rašyti iš naujos eilutės tiesiog paspauskit "enter" mygtuką
Atsakyti
Laba diena,

norėjau pagalbos, nes pas mene nebeveikia nei ''favorites'', nei ''smailikai''.

Dėkui.

Atsakyti
Kadangi tos temos uzdarytos kur reiktu parasyti mano klausima, tai neturiu kitos iseities kaip rasyti cia. Tai gi klausimas kad negaliu ikelti nuotrauku. Laukiu 100 zinuciu - surinkau, atsirado browse o nuotraukos nesikelia. 2,96 mb dydis irasytas maximalus, ikeliu 800 kb nuotrauka, man raso kad virsija maximalu leistina dydi. keistenybiu pasaulis. Kazkur radau kad 20kb, bet tai kvaila, nera tokio dydzio nuotrauku. nebent koks piesinelis vienspalvis bmp formato.
Aciu uz atsakyma
Atsakyti
Eri', temoje Kaip prisegti nuotrauką per BROWSE? parašyta:
QUOTE(Ambrozija @ 2006 11 03, 09:15)
Max galima segti 30 KB rolleyes.gif

P.s. galima didesniu dydžiu kelt iš internetinio fotoalbumo.
Atsakyti
turiu klausymuka, kazkodel negaliu pasirinkti "šypseneliu" ju paprasciausiai neikelia, taip pat negaliu koreguoti atsakymo su QUOTE
Atsakyti
QUOTE(pego @ 2010 03 29, 18:26)
kazkodel negaliu pasirinkti "šypseneliu" ju paprasciausiai neikelia, taip pat negaliu koreguoti atsakymo su QUOTE

Perkrovus kompiuterį turėtų 'atsistatyti'.
Atsakyti
smile.gif smile.gif smile.gif Reikia biskelio pagalbos gal kas busite susidure.Man neiisena deti sypseneliu tekste kur noriu iskyrus priekyje.Gal kas zinote kas cia galetu buti?Varneles sudetos visur kur reikia nustatymuose.Dekinga uz pagalba.

Atsakyti
QUOTE(Weronika24 @ 2010 04 10, 15:02)
Man neiisena deti sypseneliu tekste kur noriu iskyrus priekyje.

O bandėt perkelt kursorių į norimą vietą?
Atsakyti