Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(Borzika @ 2011 06 22, 09:45)
Galbūt tos temos jau ištrintos? Jei ne, tuomet patarčiau naudotis Favorites ar temų prenumerata.


Tikrai neistrintos, aktyvios. Tortu puosimo temos labai greit baigiasi, pasisakau kiekvenoj, bet nei vienos man niekad nerodo per paieska savo niko.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2011 06 22, 10:59)
pasisakau kiekvenoj, bet nei vienos man niekad nerodo per paieska savo niko.

Galima per savo profilį žiūrėt.
Atsakyti
gal aš ir ne tą temą, bet noriu paklausti: Pagal ką skirtosi tie Naujokas, Patyręs dalyvis, senbūvis ir t.t.? kada aš įžengsiu į kitą lygį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evūtė @ 2011 06 22, 17:23)
Pagal ką skirtosi tie Naujokas, Patyręs dalyvis, senbūvis ir t.t.? kada aš įžengsiu į kitą lygį?  g.gif

Priklauso nuo žinučių skaičiaus - žr. čia.
Atsakyti
Nezinau kokioje temoje klausti, tau klausiu cia: kodel man neleidzia isideti paraso, nuolat paspaudus "patikrinti ilgi" ismeta lentele, kad leidziamas ilgis yra tiek simboliu, o manasis parasas yra tiek simboliu (kelis kartus mazesnis). Ka daryti? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Matrioskina @ 2011 06 27, 14:23)
Ka daryti?

Įkelkit parašo nuorodą - pažiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 27, 14:50)
Įkelkit parašo nuorodą - pažiūrėsim.

Pasiskundziau ir susitvarke viskas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matrioskina: 27 birželio 2011 - 18:46
QUOTE(Matrioskina @ 2011 06 27, 19:39)
Pasiskundziau ir susitvarke viskas blush2.gif

Džiugu, kad susitvarkė. Tik atminkit, kad ne iš visų int.svetainių gali pavykti įsikelti parašą (dėl įvairių priežasčių) 4u.gif
Atsakyti
Kazka netycia nuspaudziau ir supermama forumo raides pasidare labai mazytes, gal zinote kaip istaisyti, nes neimanoma praktiskai nieko iziureti doh.gif aciu isanksto
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2011 07 08, 23:31)
forumo raides pasidare labai mazytes, gal zinote kaip istaisyti

Spausti Ctrl klavišą ir sukti pelės rutuliuką, esantį tarp klavišų.

Galima (bent jau Operoj) skaičių klaviatūroj spausti "+" (arba norint sumažint "-") smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 07 09, 12:32)
Spausti Ctrl klavišą ir sukti pelės rutuliuką, esantį tarp klavišų.

Galima (bent jau Operoj) skaičių klaviatūroj spausti "+" (arba norint sumažint "-") smile.gif

super, viska pasitaisiau smile.gif pati nebuciau sugalvojusi taip 4u.gif
Atsakyti
kur dingo naujausia tema "Pasiaiškinkim, kodėl aš Juodajame sąraše"?
Atsakyti