Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Sveiki, esu čia naujokė 4u.gif patiko parduodamos kelnytės, kaip susisiekti su jas parduodančia nare??? g.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(mamytukass @ 2011 06 06, 11:19)
patiko parduodamos kelnytės, kaip susisiekti su jas parduodančia nare???

Rašykit narei asmeninę žinutę (nario profilio apačioje spauskit ):
user posted image
Atsakyti
Laba diena, kodel as negaliu perskaityti visas dalyvio zinutes, tiesiog nera net tokios eilutes : Įtraukti į kontaktų sąrašą
Rasti dalyvio temas
Ignoruoti dalyvį
Atsakyti
QUOTE(natali77 @ 2011 06 06, 17:44)
kodel as negaliu perskaityti visas dalyvio zinutes, tiesiog nera net tokios eilutes :

Žr. čia 4u.gif
Atsakyti
Antra diena atsidarius foruma antivirusine perspeja apie bandyma kazkokiam virusui lysti i kompiuteri. Kaip supratau is reklamos kazkokios. Sutvarkykit
Atsakyti
Sveiki,

Pas ka konkreciai reiktu kreiptis del to kad butu pataisyta skaiciuokle? Ten metai baigiasi 2010! g.gif butu saunu kad kas nors pataisytu ar perduotu tam kam reikia...nu niekaip nerandu i ka kreiptis doh.gif

Atsakyti
Kaip įkelti drabužius? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vdanike @ 2011 06 16, 15:31)
Kaip įkelti drabužius?  unsure.gif

http://www.supermama...howtopic=391590
http://www.supermama...howtopic=727491
Atsakyti
Sveikos, esu naujoke sitam psl, noreciau suzinoti kaip sukurti nauja tema?
Atsakyti
QUOTE(edera28 @ 2011 06 20, 16:07)
kaip sukurti nauja tema?

Žr.čia.
Atsakyti
Sveiki, noriu tokio dalyko paklausti. Kai noriu paziuret, ar yra nauju pasisakymu mano pasisakytose temose, i paieska ivedu savo nika, ir ismeta visas temas, kuriose yra mano zinuciu (t.y. anksciau ismesdavo visas temas). Bet jau gana ilga laika kazkodel pieska neparodo visu temu, nors ten yra mano zinutes rasytos g.gif Kodel taip yra?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2011 06 22, 09:39)
Bet jau gana ilga laika kazkodel pieska neparodo visu temu, nors ten yra mano zinutes rasytos g.gif Kodel taip yra?

Galbūt tos temos jau ištrintos? Jei ne, tuomet patarčiau naudotis Favorites ar temų prenumerata.
Atsakyti