Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(Borzika @ 2011 05 20, 09:10)
Taigi ateina pranešimas į el.paštą apie gautą smile.gif



uz tai, kad nieko negaunu....

jau susisiekiau kitais saltiniais su viena mamyte... ir ji garantavo, kad laiskuti issiunte, bet deja, as jo negavau.... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2011 05 20, 09:10)
Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla, Opera?



mano Internet Explorer ax.gif
Atsakyti
Ar kas gali pasirupinti,kad butu sukurta nauja tema internetiniams albumams.Ar gali pasakyt kas man,kodel nesikrauna nuotraukos i fotki,com. Ar tik man? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 24, 11:36)
Ar kas gali pasirupinti,kad butu sukurta nauja tema internetiniams albumams

Jums jau atsakyta.
Atsakyti
laba vakarą, gal galit man pasakyt kaip pakeisti laiką, nes posto laikas neatitinka realaus laiko?
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 05 25, 19:05)
gal galit man pasakyt kaip pakeisti laiką

Laikas forume grybauja smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Norėjau paklausti,kaip pakeisti saito,kurį noriu įkelti į forumą,pavadinimą.Na,ta prasme,kad nerodytų tų visų www...,o būtų koks nors mano sugalvotas pavadinimas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciuke @ 2011 05 26, 18:38)
kaip pakeisti saito,kurį noriu įkelti į forumą,pavadinimą.Na,ta prasme,kad nerodytų tų visų www...,o būtų koks nors mano sugalvotas pavadinimas? ax.gif

Jei omeny turit, kaip įkelti nuorodą, tai žr. čia smile.gif
Atsakyti
Norėčiau daugiau privatumo...Dabar padaryta taip, kad kas nori gali skaityti visas mano parašytas žinutes, matyti, kokiose temose pasisakau, t.t. Kaip panaikinti tokį "atvirumą" unsure.gif

Iš anksto dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TuriuDvi♥ @ 2011 05 27, 23:06)
Norėčiau daugiau privatumo...Dabar padaryta taip, kad kas nori gali skaityti visas mano parašytas žinutes, matyti, kokiose temose pasisakau, t.t. Kaip panaikinti tokį "atvirumą" unsure.gif

Deja, forume tokios galimybės nenumatyta.
Atsakyti
nezinau kur kreiptis jau kelios dienos kaip nerodo kad yra nauju zinuciu g.gif paskutine kaip buvo 05-29 diena taip ir stovi blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,
kaip padaryti, kad kitas zmogus paspaudes ant mano nicko ir atsidares mano profili - nematytu zinutes kurias as parasiau?
Atsakyti
niekaip
Atsakyti