Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(eliss @ 2011 04 05, 17:02)
Nesuprantu,kodėl kai tik įsijungiu supermamas,stringa visas darbas,kompiuteris?Jau kurį laiką negaliu nei skaityti,nei žinučių normaliai parašyt

Bandykit naršyklę pasikeist. Jei tai nepadės, tada turbūt reikėtų kreiptis į kompiuterių meistrus.
Atsakyti
Kaip informuoti mamyte, su kuria susirasineju, kad jos dezute pilna ir as jai nieko negaliu issiust!!!!???? HELP g.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 04 05, 17:10)
Bandykit naršyklę pasikeist. Jei tai nepadės, tada turbūt reikėtų kreiptis į kompiuterių meistrus.

kad stringa tik supermamu pusl.,visur kitur gerai
Atsakyti
QUOTE(LiluDalas @ 2011 04 05, 17:26)
Kaip informuoti mamyte, su kuria susirasineju, kad jos dezute pilna ir as jai nieko negaliu issiust

Pažiūrėkit, gal jos profilyje yra galimybė pasirinkti rašyti el.laišką.
Jei ne, tada pažiūrėkit, kuriose temose ji rašo ir ten parašykit.

QUOTE(eliss @ 2011 04 05, 19:02)
kad stringa tik supermamu pusl.,visur kitur gerai

Na, nežinau - bent man nestringa.
Atsakyti
Sveiki,
prasau pagalbos, noriu prie skelbimo ideti foto (kad matytusi iskart be jokiu nuorodu), kazkur maciau raset kad tam reikia surinkti 100 zinuciu? bet niekaip nesuprantu kaip tada ikelia tos mamos kurios turi tik po kelias zinutes?
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaurine* @ 2011 04 19, 14:06)
noriu prie skelbimo ideti foto (kad matytusi iskart be jokiu nuorodu)

Apie foto yra atskira tema - žr.čia.
QUOTE(Siaurine* @ 2011 04 19, 14:06)
kazkur maciau raset kad tam reikia surinkti 100 zinuciu?

Tikrai nereikia. Tam reikia susikurt internetinį fotoalbumą - plačiau apie tai rasit mano nurodytoje temoje wink.gif
Atsakyti
Sveiki, as vel kreipiuosi i Jus, Supermama. noriu nusipirkti mokama tema, paslauguose, siunciau jums belekiek laisku, ir aiskus nei vieno atsakymo, tai nelabai suprantu jusu politikos, apmokestinot paslaugas, kad zmones galetu issipirkti, bet tai padaryt neimanoma, nes jus ignoruojate, ar neturite laiko. bet jai nespejate daryti savo darbus, tai gal paskirkite dar viena zmogu, kuris galetu tai priziureti, arba nuimkite mokesti, tada niekam nepatogumu nesudarysite. as vis dar tikiuosi kad as galesiu ideti savo paslauga 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.
LAbai prasau atnaujinti nestumo kalendoriaus datas, nes paskutiniai metai yra 2010 ir pastojus 2011 yra neimanoma susidaryti savo asmeninio kalendoriaus. o metu senumo datomis naudotis kazkaip nepatrauklu. Aciu.
Atsakyti
Sveiki,norėčiau paklausti kaip pataisyti temos pavadinimą? Ar tik moderatoriai gali taip padaryti? Aš sukūriau temą skiltyje "Vaikų vardai" (Tema: Adas ir Adas) ir suklydau rašydama vardą. Turėjo būti "Adas ir Aidas". Gal galėtumėte pataisyti arba pasakyti kaip pati galėčiau tai padaryti?
Labai ačiū.
Atsakyti
Klausykit, o mano zinute nematoma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nalivaika85 @ 2011 04 27, 16:06)
Gal galėtumėte pataisyti

Pataisyta.

QUOTE(lora++ @ 2011 04 27, 20:28)
o mano zinute nematoma?

Jūsų žinutė perduota SuperMamai.

QUOTE(rutice @ 2011 04 27, 14:43)
LAbai prasau atnaujinti nestumo kalendoriaus datas, nes paskutiniai metai yra 2010 ir pastojus 2011 yra neimanoma susidaryti savo asmeninio kalendoriaus.

Jūsų prašymą Rustė perdavė SuperMamai.
Atsakyti
Nezinau ar vietoje klausiu, bet man nebeduoda is pagrindinio supermama.lt skaityti nestumo kalendoriaus, nors esu prisijungus forume , bet ten meta tokia zinute... sad.gif

Pagrindinis



Jūs neturite teisės peržiureti šių duomenų.
Jūs turite prisijungti.



Atsakyti