Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(Borzika @ 2011 01 19, 10:34)
Šito, deja, nežinau. Gal skyrely Mamos kompiuteris (pvz. temoj apie antivirusines programas) paklauskit.


Ačiū. Pati pasiknaisiojau po el.pašto nustatymus...atstačiau išsiderinusius...jau veikia biggrin.gif
Atsakyti
nežinau ar šioj temoj rašau, atsiprašau iškart, bet nesiskaičiuoja mano parašytos žinutes, žinau, kad planuojančių nesiskaičiuoja, bet kitose irgi žiūriu nesiskaičiuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikaa @ 2011 02 04, 11:54)
žinau, kad planuojančių nesiskaičiuoja, bet kitose irgi žiūriu nesiskaičiuoja

Žr. čia 4u.gif
Atsakyti
Laba, gal galit patarti kodel pas mane Asmeniniu zinuciu pasto dezutej ,kur yra uzrasas Nauju zinuciu raso -1 ? Nesuprantu kodel taip? Dezute neperpildyta. Aciu, jei padesit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2011 02 08, 14:59)
Nesuprantu kodel taip?

Kartais kai kuriems nariams taip nutinka. Parašykit sau (laukelyje, kur reikia įvesti nario vardą, savo nick'ą įrašykit), ir pasinaikins tas -1 smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kur ieskoti aprasymo, kaip vietoje kazkokios nuorodos irasyti kazkokius tai zodzius, kad ja paspaudus atsirastu mano internetinis puslapis.
aciu!
Atsakyti
QUOTE(CHANEL 5* @ 2011 02 10, 11:53)
Norejau paklausti, kur ieskoti aprasymo, kaip vietoje kazkokios nuorodos irasyti kazkokius tai zodzius, kad ja paspaudus atsirastu mano internetinis puslapis.
aciu!

**Nuorodos**

Rašant žinutę, reikia spausti kodą "http://". Iššokusiame langelyje reikia įrašyti nuorodos adresą internete (tik nepamirškit nuimti jau esantį "http", kad nesidubliuotų). Spaudžiat OK:

user posted image

Rašot žodžius, kuriuos norit matyt. Spaudžiat OK:

user posted image

Atrodys taip:

user posted image


paimta iš šios temos smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Nesuprantu kodel man nebeatidaro normaliai temu, ta prasme, tema atsidaro, bet joje matau tik pirmos forumietes zinute, o toliau paciu diskusiju nera. Eina uzrasas POSTS IN THIS TOPIC, o ten sarasas forumieciu, kurios dalyvauja toje temoje . blush2.gif blush2.gif . Anksciau taip nebuvo schmoll.gif .
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2011 02 21, 23:09)
tema atsidaro, bet joje matau tik pirmos forumietes zinute, o toliau paciu diskusiju nera. Eina uzrasas POSTS IN THIS TOPIC, o ten sarasas forumieciu, kurios dalyvauja toje temoje

Gal problema tame - Forumo žinutes rodo kaip medį?
Atsakyti
laba diena,nezinau kas atsitiko,antra diena,uzejus i bent kokia tema,matau tik pirma puslapio zinute ir tolia va taip viska
Posts in this topic
Serenija Jaukūs spalio namučiai 2011 02 02, 10:13
Biufka Vos pažinau, kas ta Serenija. hihihi.gif biggrin.gif 4u.gif Ači... 2011 02 02, 11:52
Serenija gal turtinga busiu lotuliukas.gif 2011 02 02, 12:49


ta prasme tik taip zinutes matau ner jokiu puslapiu nieko,cia atkopinau is vienos temos ax.gif

gal kazka ispaudziau nustatymuose?jai galima atsakykit i a.z,nes ir sitoj temoj nematau atsakymu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2011 02 23, 11:53)
jai galima atsakykit i a.z,nes ir sitoj temoj nematau atsakymu doh.gif

Parašiau smile.gif
Atsakyti
Labadiena,

Norejau paklausti, kur galeciau uzduoti klausima apie vaiko sveikatos negalavimus, turime problema su nosytes uzgulimu ilga laika jam jau 5 eri, nepadeda drusku skystis ar vaistai i nosi. Neturiu jegu klausyti snarpstymo ir kvepavimo per burna.

Dydelis aciu.
Atsakyti