Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(panducke @ 2011 01 17, 13:40)
tiek to, as isgirdau kas man sakoma, ir labai gerai supratau, kad redagavimo bent palengvinimo nebus, nors tai ir butu naudinga, ir ne tik man...


aš nors ir turiu savo žinučių redagavimo galimybę bet kada, bet vargu ar esu pasinaudojus tiek dažnai, kiek galėčiau (plepesiuose, ne toje temoje, kur man ir buvo suteikta teisė redaguot savo žinutes).
gi jei taip reikia kažką pataisyt, pacituok savo žinutę ir po apačia parašysi kas negerai. nedaryt problemų, kur jų nėra.

gerai sako moderatorė, mažai forume buvus (jei tai naujas nikas, o ne per naują registruotąsi), visokių atvejų pasitaiko, puolamos narės nekaltai ar konfliktinės situacijos, tai tokiose vietose būtų naudojamąsi neteisingai, kad paslėpt savo kaltę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 17 sausio 2011 - 16:59
yra tame tiesos, nors as pati apie tai nepagalvojau, nes kazkaip norisi savo reitingus kelti ir tureti daugiau galimybiu, nei prisikurus n nicku ropoti kaip sraigei... bet is kitos puses visokiu zmoniu reikia, jiei nebutu tokiu, kuriem tik pasibarti norisi, tai neturetu ir darbo tie, kas tvarko tokius saitus wink.gif
Atsakyti
labukas,
...niekad nemaniau, kad teks klausti...iki šiol viską , kas neaišku "atsikapstydavau"...nu bet jau šįkart help.gif
...kaip ir pridera, užsiprenumeruotų temų ir gautų SM asmeninių žinučių pranešimus visad gaudavau el.paštu tvarkingai, kol vieną dieną dėl neaiškios man priežasties...nebegaunu...turiu eiti į SM ir ieškoti tų temų naujų pranešimų ; tik pačiam SM matau, ar gautos AŽ.......kaip atsatyti? kas čia nutiko? labai būsiu dėkinga atsakiusiai...iš anksto ačiū... aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(elastica @ 2011 01 18, 17:36)
nebegaunu...turiu eiti į SM ir ieškoti tų temų  naujų pranešimų ; tik pačiam SM matau, ar gautos AŽ.......kaip atsatyti? kas čia nutiko?

Jei tik pranešimų apie temas negautumėt, tai sakyčiau, kad temos pasiekė 50psl. ir buvo uždarytos:
Mano nustatymai -> Prenumeratos -> Peržiūrėti temas

Bet, jei negaunat pranešimų apie , tai gal kažką (pvz. el.paštą) keitėt nustatymuose:
Mano nustatymai -> Nustatymai -> El.p.nustatymai -> Forumų nustatymai -> Atsiųsti man pranešimą el.paštu, kai gaunu naują asmeninę žinutę
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 19, 10:00)
Jei tik pranešimų apie temas negautumėt, tai sakyčiau, kad temos pasiekė 50psl. ir buvo uždarytos:
Mano nustatymai -> Prenumeratos -> Peržiūrėti temas

Bet, jei negaunat pranešimų apie , tai gal kažką (pvz. el.paštą) keitėt nustatymuose:
Mano nustatymai -> Nustatymai -> El.p.nustatymai -> Forumų nustatymai -> Atsiųsti man pranešimą el.paštu, kai gaunu naują asmeninę žinutę



...ačiū....bet mano jau čia viskas ištikrinta-nustatymai tokie, kaip nurodėt...
...ar negalėjo kažkas atsitikti po failų valymo nuo virusų g.gif ...man atrodo , kad būtent po to nebematau pranešimų... kaip atsatyti tokiu atveju?...
Atsakyti
QUOTE(elastica @ 2011 01 19, 09:26)
ar negalėjo kažkas atsitikti po failų valymo nuo virusų g.gif ...man atrodo , kad būtent po to nebematau pranešimų... kaip atsatyti tokiu atveju?...

Šito, deja, nežinau. Gal skyrely Mamos kompiuteris (pvz. temoj apie antivirusines programas) paklauskit.
Atsakyti
Noreciau paklausti paskelbiau tema, bet nesuprantu ar tai per did raides ar paveikslikai per didi, ka daryt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Osn @ 2011 01 19, 17:26)
Noreciau paklausti paskelbiau tema, bet nesuprantu ar tai per did raides ar paveikslikai per didi, ka daryt?  doh.gif

Buvo labai didelis užrašas. Pakeičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 19, 17:52)
Buvo labai didelis užrašas. Pakeičiau mirksiukas.gif

did. aciu thumbup.gif
Papildyta:
as dar karta atsiprasau ax.gif
su uzrasu viskas ok, bet dabar nerodo pimos foto, o anksciau iki uzraso pekaitimo rode? g.gif

Papildyta:
Kad butu lengviau, cia pirmo foto adresas (URL), kurios nerodo
http://www.wallcoo.n...pictures_35.jpg
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osn @ 2011 01 19, 18:27)
su uzrasu viskas ok, bet dabar nerodo pirmos foto, o anksciau iki uzraso pekaitimo rode?  g.gif

Tą paveiksliuką tai rodė, tai nerodė smile.gif

Ateičiai turėkit omeny, kad paveiksliukus reik sumažinti iki 640x480 pikselių, tada ir su rodymu nekils problemų, ir puslapio neištampys. Ir dar patarčiau prieš atsakant pasinaudoti funkcija "Peržiūrėti žinutę" cool.gif
Atsakyti
Turiu klausimą: ar galima sužinoti, kad esi stebima, sekama SM? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elze @ 2011 01 20, 11:03)
ar galima sužinoti, kad esi stebima, sekama SM?

Tokios funkcijos forume nėra.
Atsakyti