Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 12, 18:27)
ar yra temikė, kurioje paaiškinta, kaip sukurti Naują temą?

Taip, yra - pvz. čia.
O kodėl toks klausimas iškilo, kai esat ne 1 ir ne 2 temas sukūrusi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 12, 18:32)
Taip, yra - pvz. čia.
O kodėl toks klausimas iškilo, kai esat ne 1 ir ne 2 temas sukūrusi? smile.gif

ačiū, aš moku, bet nemoku aiškiai kitom merginom paaiškinti blush2.gif , tad temikės pradėjau ieškoti
Atsakyti
Kaip supratau, Borzika atsake i mano klausima del temos pasisakymu rodymo.. bet ir vel beda: viska rode taip, kaip rode, o pasirinkus ant kurio nors norimo pasisakymo jo neatidaro, o raso KLAIDA ir kad tokia zinute arba tema isvis buvo istrinta... nieko nebesuprantu... blush2.gif
Gal galite man i AZ atrasyti? Ten bent jau leidzia perskaityti viska normaliai...
Atsakyti
Laba, kiek skaiciau pokalbiu, tai tokios informacijs neradau sad.gif
kodel negalima ieiti ir pakeisti - redaguoti savo ankstesniu pasisakymu. redagavimas - keitimas galimas tik paskutiniame komentare ?
tureti galimybe tvarkyti savo ankstesnius pasisakymus butu labai gera funkcija, nes esant naujokui, ne viskas pasiseka is pirmo karto, o parasius kelis komentarus, ir kazkuriame pamacius kad "ne specialiai" padaryta klaida, ir paciam butu daug maloniau ja istrinti, ir moderatoriai nemanytu, kad tai kazkoks kenkejas rasineja nesamones. as pati esu tiesiog ikelus neteisingai nuotraukas, paskui pamaciau, kad neiko nerodo, tik raidziu kratinys, o pakeisti galimybes nera.
pamastykit apie sita galimybe ivesti ir toki "redagavimo" mygtuka ankstesniuose pasisakymuose wink.gif
arba atsakykite, kodel nedaroma, taip kad butu lengviau taisyti savo paties pastebetas klaidas.
Atsakyti
QUOTE(panducke @ 2011 01 16, 13:26)
as pati esu tiesiog ikelus neteisingai nuotraukas, paskui pamaciau, kad neiko nerodo, tik raidziu kratinys, o pakeisti galimybes nera.

Pagalbos visada galima paprašyti moderatorių smile.gif
QUOTE(panducke @ 2011 01 16, 13:26)
kodel nedaroma, taip kad butu lengviau taisyti savo paties pastebetas klaidas.

Turbūt todėl, kad tuo nebūtų piktnaudžiaujama.
QUOTE(panducke @ 2011 01 16, 13:26)
kodel negalima ieiti ir pakeisti - redaguoti savo ankstesniu pasisakymu. redagavimas - keitimas galimas tik paskutiniame komentare ?

Yra kaip yra:
QUOTE(Ambro @ 2008 11 10, 19:25)
Žinutes galima redaguoti:

Naujokams ir nariams (tie, kurie turi iki 100 žinučių) - 10 min nuo paskelbimo.
Dalyviams - 30 min nuo paskelbimo
Senbuviams - 40 min nuo paskelbimo.
Trinti gali
tik moderatoriai, išskyrus Skelbimų lentoj.
Atsakyti
nesamone, tos 10 minuciu ne velnio neveikė !!!! norejau iskarto pataisyti, tik parasiusi antra komentara, ten net 2 minutes nepraejo...
ir be to, tas jusu pateisininmas, "taisyti negalima, kad nebutu piktnaudziaujama" tai isviso absurdas. juk ne kitu forumieciu zinutes taisyti, o savo , kad butu suteikta galimybe. kam as pridariusi klaidu, dar pradesiu didesnes kvailystes rasyti ??? kad save apsikvailinti ??? nu jau, nemaciau nei vienos moters, ar merginos (tikrai cia ju daugiausia) kad noretu pacios save kvailom parodyti.
be to, kad pradetu isviso nesamones rasineti, tai geriau "tyla" uzdeti neaisku kuriam laikui, greit noras atsoktu piktnaudziauti. o kas deda gera ir tikra informacija, tai tikrai apsunkinat neleisdami redaguoti, sitaip savo visai gera puslapi. ir kai tikrai nori ideti daug kokybiskos informacijos (ne reklamos) tiesiog pasidalinti patirtimi, neblevyzgojan, tai atsoksta noras, o kitas praranda galimybe gauti patarima.
pamastykit, yra ir kitokiu galimybiu isrukyti "piktnaudziautojus"
Atsakyti
QUOTE(panducke @ 2011 01 16, 17:10)
nesamone, tos 10 minuciu ne velnio neveikė !!!! norejau iskarto pataisyti, tik parasiusi antra komentara, ten net 2 minutes nepraejo...
ir be to, tas jusu pateisininmas, "taisyti negalima, kad nebutu piktnaudziaujama" tai isviso absurdas. juk ne kitu forumieciu zinutes taisyti, o savo , kad butu suteikta galimybe. kam as pridariusi klaidu, dar pradesiu didesnes kvailystes rasyti ??? kad save apsikvailinti ??? nu jau, nemaciau nei vienos moters, ar merginos (tikrai cia ju daugiausia) kad noretu pacios save kvailom parodyti.
be to, kad pradetu isviso nesamones rasineti, tai geriau "tyla" uzdeti neaisku kuriam laikui, greit noras atsoktu piktnaudziauti. o kas deda gera ir tikra informacija, tai tikrai apsunkinat neleisdami redaguoti, sitaip savo visai gera puslapi. ir kai tikrai nori ideti daug kokybiskos informacijos (ne reklamos) tiesiog pasidalinti patirtimi, neblevyzgojan, tai atsoksta noras, o kitas praranda galimybe gauti patarima.
pamastykit, yra ir kitokiu galimybiu isrukyti "piktnaudziautojus"

Įsivaizduokit situaciją: susiginčija kelios mamos, viena kitą išvadina kaip nors įžeidžiančiai. Paskui viena jų paima ir savo pasisakymus ištrina ar redaguoja. Jei jos pasisakymų niekas nepacitavo, antroji liks durniaus vietoje. Arba pvz. narys pardavinėja prekę, susirenka pinigus iš kelių narių, prekės niekam nesiunčia. Savo skelbimus ištrina. O paskui aiškins, kad aš nieko nepardavinėjau, kur jūs matot mano skelbimus. Net ir dabar tokių atvejų pasitaiko. Jūs dar neseniai forume, dar nepataikėt matyt į tokias temas užsukti. O netyčia suklydus visada galima savo pasisakymą pacituoti ir paaiškinti, ką norėjot pasakyti, jei jau neaiškumų kyla.
Atsakyti
O Jūsų taisyklės neriboja, kad negalima įžiedinėti kitų asmenų, netrinate tokiu žinučių iš karto ???
Keista, bet aš supratau, kad šis tinklalapis sukurtas informacijai dalintis, o ne, kad visokias "blevyzgas" "leisti į eterį".
Bet ne tame esme, vistiek tik Jūs šį tinklalapį redaguojat, tačiau tas laikas redaguoti žinutes (naujokams 10 minučių) nesuveike. Tad, jei galima, aš esu parašiusi pranešimą, ir man neįkėlė nuotraukų, tai jei tai nieko tokio, tegul taip lieka, o jei įmanoma, kad kitos forumietes veltui laiko negaištų ir nebandytu atidarinėti netikslių nuotrauku, galima būtų tiesiog tik tas negeras nuorodas į nuotraukas ištrinti, nes vėliau kažkaip vargais negalais pavyko įkelti nuotraukas, kad rodytu iš karto.
Atsakyti
QUOTE(panducke @ 2011 01 17, 08:05)
Tad, jei galima, aš esu parašiusi pranešimą, ir man neįkėlė nuotraukų, tai jei tai nieko tokio, tegul taip lieka, o jei įmanoma, kad kitos forumietes veltui laiko negaištų ir nebandytu atidarinėti netikslių nuotrauku, galima būtų tiesiog tik tas negeras nuorodas į nuotraukas ištrinti, nes vėliau kažkaip vargais negalais pavyko įkelti nuotraukas, kad rodytu iš karto.

Vietoj to, kad nepagrįstais kaltinimais svaidytumėtės, reikėjo skyrelio taisykles perskaityti ir parašyti man asmeninę žinutę () - viskas iškart būtų sutvarkyta ir paaiškinta.

QUOTE(panducke @ 2011 01 17, 08:05)
tačiau tas laikas redaguoti žinutes (naujokams 10 minučių) nesuveike.

Teigiat, kad po 2 min negalit redaguot, bet juk netiesą sakot - štai įrodymas:

user posted image

P.S. noriu atkreipti dėmesį, kad žinutėse yra ribojamas nuotraukų skaičius - būtent dėl šios priežasties jūs negalėjot redaguot žinutės taip, kaip norėjot.
Atsakyti
ha, tai istrynet ta zinute, kurios as negalejau redaguoti, kad net laiko nesimatytu, ir istrynet ne tik blogas nuorodas, bet dar ir visa komentara, o i pavyzdzius idejot, dar ankstesnia zinia, apie kuria net kalba nejo. keista, kaip iskaro yra uzsipuolami zmones, kurie kazkoki geresni pasiulyma del redagavimo paraso, ir ta pavizdy, jei ka, tai visai ne ta davet, nors mano minti apie kuria zinute as kalbejau, tai pagavot, visa net istryynet, kad irodymu neliktu, nors pries tai destet, kad kilus gincam viena salis liktu be galimybes apsiginti, patys negarbingai labai pasielget. o kas del jusu teiginio, kad as nepagrystus kaltinimus jums sviedziau, tai netiesa sakote. nei vienoj zinutej nieko nekaltinau, ir neizeidizu, tik kaip parasiau pagrysta argumenta, apie forumo zinuciu redagavima, tai uzsipuolete patys mane. zinau, kad gerus pasiulymus teikiantys zmones nepatinka... ir zinau del ko tokiu atveju naudojama uplimo taktika. tiek to, nenorite bent isklausyti pasiulymu, del naudojimosi forumu palengvinimo, istrinkit ir sia zinia, kad niekas neperskaitytu kritikos jums, uztai as 100 procentu zinosiu, kad jus tikrai tai perskaitet wink.gif
Atsakyti
QUOTE(panducke @ 2011 01 17, 10:51)
ha, tai istrynet ta zinute, kurios as negalejau redaguoti, kad net laiko nesimatytu

Žinutė nebuvo ištrinta. Ji buvo laikinai paslėpta - tol, kol bus peržiūrėtos ir sutikrintos visos jūsų įkeltos nuorodos.
Kodėl negalėjot redaguoti taip, kaip norėjot, paaiškinau ankstesnėje žinutėje (tačiau panašu, kad jums tai visiškai neįdomu).
QUOTE(panducke @ 2011 01 17, 10:51)
o i pavyzdzius idejot, dar ankstesnia zinia, apie kuria net kalba nejo.

Na, ką jūs kalbat?! Darsyk perskaitykit, ką ir kaip pati rašėt - "tas laikas redaguoti žinutes (naujokams 10 minučių) nesuveike".
QUOTE(panducke @ 2011 01 17, 10:51)
keista, kaip iskaro yra uzsipuolami zmones,

Tą patį apie jus galėčiau pasakyt. Norit būti išgirsta, tačiau ignoruojat tai, kas jums yra sakoma.
Atsakyti
tiek to, as isgirdau kas man sakoma, ir labai gerai supratau, kad redagavimo bent palengvinimo nebus, nors tai ir butu naudinga, ir ne tik man...
o kad noriu jog i mano klausimus butu atsakyta, tai taip, as juk vartotojas, o jus tam ir esat MODERATORIAI, kad atsakyti i klausimus, o ne pykti, kodel vartotojas kazko nesupranta ir klausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panducke: 17 sausio 2011 - 14:41