Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

O kažin kaip čia tos žinutės skaičiuojasi g.gif
Jau susirašinėju ir bendrauju per až nžn kiek laiko, o rodo, kad tik 8 žinutės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(venesuella @ 2011 01 04, 19:43)
O kažin kaip čia tos žinutės skaičiuojasi g.gif
Jau susirašinėju ir bendrauju per až nžn kiek laiko, o rodo, kad tik 8 žinutės unsure.gif

man rodos,kad per az zinutes neskaiciuojamos,tik bendram forume smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Monikaa @ 2011 01 04, 20:15)
nebesiskaiciuoja zinutes, kaip ant to skaiciaus sustojo taip ir sustojo, kas daryti?

Tam tikruose forumo skyreliuose žinučių neskaičiuoja - žr. čia 4u.gif
QUOTE(bagyra24 @ 2011 01 04, 20:46)
per az zinutes neskaiciuojamos

Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
Sveiki, niekaip nesuprantu, kodel pasirinkus tema ir ja atidarius galima skaityti tik pati pirma pranesima, o paskui kitus rodo, kaip sarasa ir norint perskaityti reikia atskirai ant kiekvieno paspausti? blink.gif Ar as cia gal kazka netaip darau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muduabududu @ 2011 01 09, 16:23)
kodel pasirinkus tema ir ja atidarius galima skaityti tik pati pirma pranesima, o paskui kitus rodo, kaip sarasa ir norint perskaityti reikia atskirai ant kiekvieno paspausti?

Gal problema tame:
http://www.supermama...howtopic=643482

Ar ne?
Atsakyti
QUOTE
Kurią naršyklę naudojat? Nebandėt kitos?


o kokia ta kita?
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2011 01 10, 11:35)
o kokia ta kita?

Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla, Opera ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 10, 13:42)
Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla, Opera ir pan.


aš visai ne apie tai - aš apie supermama.lt rubrikas - viršuje yra - Pagalba, Dienoraščiai, Galerija, Favorites ir tttt.

Tai va čia dingo - Paieška, o Favorite - man visai neatidaro
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2011 01 10, 12:41)
aš visai ne apie tai - aš apie supermama.lt rubrikas -

Tai aš tą suprantu! Gali būti, kad problema naršyklėje yra, todėl ir klausiu bei siūlau atsidaryt SM forumą su kita naršykle.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 10, 14:45)
Tai aš tą suprantu! Gali būti, kad problema naršyklėje yra, todėl ir klausiu bei siūlau atsidaryt SM forumą su kita naršykle.


bandžiau, jeigu esu neprisijungusi matau viską, jeigu prisijungiu - atsiranda minėta problema
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2011 01 10, 13:41)
aš visai ne apie tai - aš apie supermama.lt rubrikas - viršuje yra - Pagalba, Dienoraščiai, Galerija, Favorites ir tttt.

Tai va čia dingo - Paieška, o Favorite - man visai neatidaro


Sakykit, o pas Jus tikrai Apvalkalas nustatytas Supermama, o ne Saldva? Nes, pvz, man su apvalkalu Saldva nerodo Paieškos ir neveikia Favorites.

Koks nustatytas Apvalkalas žiūrėkite šio puslapio apačioje:
[attachmentid=208158]

Kad viskas veiktų normaliai, turi būti nustatyta- Supermama.
Atsakyti
Sveiki

Norėjau pasiteirauti ar yra temikė, kurioje paaiškinta, kaip sukurti Naują temą?
Atsakyti