Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Sveiki,
Atleiskit, jei jau buvo apie tai kalbėta, bet vis vargstu su nuotraukų įkėlimu, tad nutariau kreiptis į Jus. Kaip jas įkelti į forumą prie žinutės? doh.gif Įsikėliau foto į SM internt. albumą, bet parašius žinutę nėra ikonėlės ,,naršyti", tad kaip man jas sukelti. Padėkit, prašau. Laaabai noriu įmesti nuotraukėles į rankdarbių skyrelį, skelbimų lentą.
Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2010 12 28, 19:55)
vis vargstu su nuotraukų įkėlimu, tad nutariau kreiptis į Jus. Kaip jas įkelti į forumą prie žinutės?

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 12 29, 09:43)

Visą šią info perskaičiau. Tiesiog man įdomu, kodėl pas mane nerodo ikonėlės ,,naršyti"? Juk turiu žinučių surinkusi daugiau nei 100.... Per ją būtų patogiau įkelti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2010 12 29, 10:27)
kodėl pas mane nerodo ikonėlės ,,naršyti"? Juk turiu žinučių surinkusi daugiau nei 100...

Ne pas jus vieną smile.gif Ši funkcija yra tik keliuose skyreliuose.
Atsakyti
Labas rytas,

... dingo rubrika "Pieška", taip pat forume negaliu įeiti į "favorite" sąrašą - tiesiog neatidaro....
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2010 12 30, 08:59)
Labas rytas,

... dingo rubrika "Pieška", taip pat forume negaliu įeiti į "favorite" sąrašą - tiesiog neatidaro....

koks apvalkalas? g.gif

man "Paieška" nerodo Kulinarijos skyrelyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 30, 12:15)
koks apvalkalas?  g.gif

man "Paieška" nerodo Kulinarijos skyrelyje smile.gif


visuose skyriuose, sm.lt/forumas

o favorite visai neatidaro

dar prieš sav. viskas buvo o.k.
Atsakyti
ezytee, neatsakėt, kokį apvalkalą esat pasirinkusi? SuperMama?

Beje, nebandėt/nežiūrėjot per kitą naršyklę?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 12 30, 12:53)
ezytee, neatsakėt, kokį apvalkalą esat pasirinkusi? SuperMama?

Beje, nebandėt/nežiūrėjot per kitą naršyklę ?



atsiprašau už savo kvailumą, bet nesuprantu koks tas kitas apvalkalas unsure.gif

Supermama - taip.
Atsakyti
gal man kas pades.as cia vis ieskau patarimu apie 3 m.o dabar noreciau i kelti nuotraukas i skelbimus.bet ten reikia surinkti zinutes.tai kaip jas surinkti,kur reikia bendrauti.aciu
Atsakyti
QUOTE(lorus81 @ 2010 12 30, 15:36)
noreciau i kelti nuotraukas i skelbimus.bet ten reikia surinkti zinutes.tai kaip jas surinkti,kur reikia bendrauti.aciu

Foto įkelt galima ir neturint nė 1 žinutės - žr. čia 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(ezytee @ 2010 12 30, 11:05)
Supermama - taip.

Kurią naršyklę naudojat? Nebandėt kitos?
Atsakyti
as turbut ne cia rasau tai iskart persiprasau blush2.gif nebesiskaiciuoja zinutes, kaip ant to skaiciaus sustojo taip ir sustojo, kas daryti?
Atsakyti