Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 11 18, 17:12)
[color=yellow]kai parasyt spalvotai? nu man nesigauba nors tu ka?[COLOR=yellow]

Gale turi būti spalvos (COLOR) uždarymo žymė:
CODE
[/COLOR]


O šiaip temoje Kaip rašyti atsakymą, žinutę? yra paaiškinta smile.gif
Atsakyti
pagal jusus nurodymus atsisakiau laisku, kuriuos man siunciate i pasta del temu, bet visvien juos gaunu???? bash.gif gal galit nebesiusti?
Atsakyti
QUOTE(Carolina123 @ 2010 11 23, 21:52)
pagal jusus nurodymus atsisakiau laisku, kuriuos man siunciate i pasta del temu, bet visvien juos gaunu????  bash.gif gal galit nebesiusti?

Temų prenumeratą omeny turit?
http://www.supermama...showtopic=62128
Atsakyti
Kaip man perkelti visa nuoroda,kad mamytes tik tsidarytu ir matytu mano rubelius...niekaip neiseina,kad iskart atsidarytu.. doh.gif .skaiciau visur,ir nieko schmoll.gif
as paprastai nukopinu keliu i zinute,bet neatidaro...prasau pagelbekite unsure.gif
man db gaunasi tik taip http://public.fotki....zyles-rubeliai/

blink.gif doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrosita @ 2010 11 24, 12:38)

Tai kad viskas tvarkoj su šia nuoroda. Kas jums joje nepatinka? g.gif

Jei norite įkelt po vieną foto, tai žr. temą Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 11 24, 12:46)
Tai kad viskas tvarkoj su šia nuoroda. Kas jums joje nepatinka? g.gif

Jei norite įkelt po vieną foto, tai žr. temą Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba.


oj tikrai...smagu tada...nes viena krta neisejo kazkaip...aciu.. thumbup.gif
Atsakyti
Jau daug metu siam forume, bet niekaip nesugebu isideti paraso, po kuriuo buna internetine tam tikro psl nuoroda, kadangi esu nusipirkusi toki leidima, gal kas pamokytu kaip tarkim parasyti " blablabla paslaugos " o paspaudus parasa atsivertu tu paslaugu internetinis puslapis ar skelbimas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 12 06, 14:16)

Matau, kad jau išsiaiškinote, kaip tą padaryti smile.gif
Atsakyti
man įdomu kokia vardų keitimo prasmė dabar? anksčiau viskas buvo paprasta ir normalu, tačiau dabar keičiant vardą pacituojama žinutė su senuoju, todėl tiems, kurie anksčiau norėdami išvengti tarkim persekiojimo galėjo pasikeisti vardą dabar belieka išsiregistruoti, nes keitimas iš esmės jokios prasmės neturi - nurodomas ir senasis vardas. ar atsirado kažkokia nauja taisyklė nustatanti vardų keitimo apribojimus ar tiesiog norima paskatinti narių išsiregistravimą ir registravimąsi iš naujo užuot pasikeitus vardą?
Atsakyti
Nikai ir anksčiau būdavo keičiami su citata, tam, kad būtų galima rasti koks nikas buvo ir kada keitėsi.

o tos, kurios nori likti konfidencialios, gali parašyti man forumo emeilu, arba į až wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 12 06, 15:16)
Jau daug metu siam forume, bet niekaip nesugebu isideti paraso, po kuriuo buna internetine tam tikro psl nuoroda, kadangi esu nusipirkusi toki leidima, gal kas pamokytu kaip tarkim parasyti " blablabla paslaugos  " o paspaudus parasa atsivertu tu paslaugu internetinis puslapis ar skelbimas?  blush2.gif



QUOTE(Borzika @ 2010 12 06, 17:22)
Matau, kad jau išsiaiškinote, kaip tą padaryti smile.gif

gal galite įmest temos nuorodą, kur galėčiau apie tai paskaityti, nes man taip pat aktualu. tik kalbu ne apie parašą, o šiaip rašant kokį postą, kad galėčiau tai padaryt. nors esmė turbūt ta pati... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 12 23, 12:31)
gal galite įmest temos nuorodą, kur galėčiau apie tai paskaityti, nes man taip pat aktualu. tik kalbu ne apie parašą, o šiaip rašant kokį postą, kad galėčiau tai padaryt.

Temos Kaip rašyti atsakymą, žinutę? antroje žinutėje yra paaiškinta 4u.gif
Atsakyti