Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(juste10 @ 2010 11 07, 20:18)
Kas cia nutiko?gal reikia kitaip dabar?

Jeigu viską darot kaip anksčiau, vadinasi, fotki.com eilinį kartą "streikuoja".
QUOTE(juste10 @ 2010 11 07, 20:18)
atsiprasau jei ne cia kreipiuos  blush2.gif

Apie tai yra 2 temos smile.gif:
- Internetiniai fotoalbumai;
- Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba.
Atsakyti
Kame čia reikalas,kai paieškoj ieškau kokios temos,nesvarbu,ar tai būtų vyrai-moterys,auklėjimas ar dar kažkas,man dažniausiai išmeta tik šitą vieną temą bigsmile.gif
Kaip įsidėti atvarą,logotipą
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 11 08, 13:29)
Kame čia reikalas

Nežinau kodėl, bet tai reiškia, kad pagal užklausą nieko nerasta (ir man taip kartais būna) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 11 08, 13:29)
Kame čia reikalas,kai paieškoj ieškau kokios temos,nesvarbu,ar tai būtų vyrai-moterys,auklėjimas ar dar kažkas,man dažniausiai išmeta tik šitą vieną temą bigsmile.gif
Kaip įsidėti atvarą,logotipą

drinks_cheers.gif jo, su paieska SM dar yra kur tobulet. Man daznai taip buna, nors ieskau pvz tokios temos, kuria tikrai maciau pries pora dienu arba labai elementaraus zodzio
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 11 08, 17:28)
Nežinau kodėl, bet tai reiškia, kad pagal užklausą nieko nerasta (ir man taip kartais būna) cool.gif

man visada.Anksčiau rašydavo atsiprašome...bla bla bla.Dabar meta į tą temą ir viskas.O kartais žinau,jog panaši tema buvo,bet meta į tą g.gif
Atsakyti
laba diena, gal cia ne i tema, bet niekur nerandu informacijos kaip ysigyti super mamu nuolaidu kortele smile.gif buciau lb dekinga jei pagelbetumet kas nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukas:) @ 2010 11 14, 17:45)
gal cia ne i tema, bet niekur nerandu informacijos kaip ysigyti super mamu nuolaidu kortele smile.gif

Atsakymą rasit temoje Parduotuvių nuolaidų kortelės 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti kodel gaunu i elektronini pasta pranesima kad yra zinute ,o paziurejusi jos nerandu .raso klaida tai jau pastebejau tesiasi kelinta diena.
Atsakyti
QUOTE(zydrag @ 2010 11 17, 18:05)
kodel gaunu i elektronini pasta pranesima kad yra zinute ,o paziurejusi jos nerandu .raso klaida tai jau pastebejau tesiasi kelinta diena.

Turit omeny pranešimą apie gautą asmeninę žinutę () ar apie žinutę užsiprenumeruotoje temoje?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 11 17, 19:13)
Turit omeny pranešimą apie gautą asmeninę žinutę () ar apie žinutę užsiprenumeruotoje temoje?

taip apie gautą asmeninę žinutę
Atsakyti
QUOTE(zydrag @ 2010 11 17, 18:27)
taip apie gautą asmeninę žinutę

Pamenu, kad kažkas anksčiau buvo su tokia problema susidūręs.
Jei neklystu (negarantuoju), tai buvo el.pašto kaltė, ir po kelių dienų viskas savaime susitvarkė.
Atsakyti
[COLOR=yellow]kai parasyt spalvotai? nu man nesigauba nors tu ka?[COLOR=yellow]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #ANDROMEDA#: 18 lapkričio 2010 - 17:13