Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 09 29, 16:32)
Ar reikia forumo dalyviui surinkti kažkokį tai kiekį parašytų žinučių,kad galėtų įdėti nuotraukas?

Tikrai nebūtina - žr. čia 4u.gif
Atsakyti
Kaip padaryti,kad i az siunciamu zinuciu kartu automatiskai nesiustu ir i el.pasta (ten kaip priminimas ateina,kad "jums atejo nauja asm.zinute),nes man visa el.pasta uzgruda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2010 10 02, 23:45)
Kaip padaryti,kad i az siunciamu zinuciu kartu automatiskai nesiustu ir i el.pasta

Mano nustatymai -> Nustatymai -> Elektroninio pašto nustatymai:
user posted image
Atsakyti
Kodel neisitrina zinutes? g.gif
Atsakyti
Atsakymai yra šiose temose:
- Kaip rašyti atsakymą, žinutę?
- Neleidžia keisti žinutės;
- Kaip ištrinti?
Atsakyti
sveikutes,gal galit padet,kaip uzduoti klausima vaiku gydytojai,bandziau tai padaryti bet kazko neleidzia.ci verysad.gif a esu naujoke ir visiskai nesigaudau.aciu
Atsakyti
QUOTE(sandradan @ 2010 10 30, 21:55)
kaip uzduoti klausima vaiku gydytojai,bandziau tai padaryti bet kazko neleidzia.

Skyrelyje Klausimas vaikų gydytojai konsultacijų gydytojai neteikia, o temas galima tik skaityti.
Yra kitas skyrelis - Vaikų sveikata 4u.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti,kodem na yra uzdraudes admin i kelt nuotraukas ir apskritai prie mano vartotojo vardo ner jokios info,nors esu prisijungus ir bendrauju..
Atsakyti
QUOTE(ateliov @ 2010 11 03, 12:15)
kodem na yra uzdraudes admin i kelt nuotraukas

Nieks jums to neuždraudė - žr. Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba.

QUOTE(ateliov @ 2010 11 03, 12:15)
apskritai prie mano vartotojo vardo ner jokios info,nors esu prisijungus ir bendrauju..

Gal šios temos bus naudingos:
Nerodo, kad aš esu.
Žalias taškelis ir raudonas.

Atsakyti
čia aš gal ne į temą, gal yra kur parašyta bet nerandu. Kaip pažiūrėti kas dabar bendrauja, vienokia ar kitokia tema ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jola08 @ 2010 11 05, 17:05)
Kaip pažiūrėti kas dabar bendrauja, vienokia ar kitokia tema?

Pagrindinio puslapio apačioje yra Forumų statistika - ten galit pamatyti visus prisijungusius narius (kurie yra matomi). Taip pat įėjus į tam tikrą temą apačioje matosi, kas ją skaito. Daugiau apie tai rasit čia, čia ir dar čia smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,atsiprasau jei ne cia kreipiuos blush2.gif Keliu nuotrauka is fotki.com,viska darau kaip anksciau(kai ikeldavau rodydavo foto),o dabar nerodo,tik temoje pasiraso vietoj nuotraukos user posted image
Kas cia nutiko?gal reikia kitaip dabar?aciu labai uz atsakyma.Beje tas yra kokios 5 dienos g.gif
Atsakyti