Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Kodel pas mane neatsiranda Browse.nors zinuciu skaicius virsija 100?negaliu ikelt i skelbimu dukros striukes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2010 09 23, 15:24)
Kodel pas mane neatsiranda Browse.nors zinuciu skaicius virsija 100?

Žr. čia.
Atsakyti
blush2.gif as cia jau perskaiciau ax.gif bet beda ta kad pas mane neatsiranda browse.zinuciu lauke,seniau keliau is albumo fotki.com bet ir ten uzluzo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2010 09 23, 15:51)
beda ta kad pas mane neatsiranda browse

Toje temoje nurodyta, kad ši funkcija ne visuose skyreliuose yra padaryta.
QUOTE
seniau keliau is albumo fotki.com bet ir ten uzluzo

Reik tikėtis, kad fotki.com artimiausiu metu pradės normaliai veikt smile.gif Arba galima dar vieną (atsarginį) fotoalbumą susikurt cool.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif Bet tame sarase kur turetu veikti browse tikrai yra vaikiski drabuziai blink.gif
Atsakyti
Gal senas ir neatnaujintas tas sąrašas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 rugsėjo 2010 - 15:27
Gali buti unsure.gif nes pabandziau Flora puslapi tai veikia.gal kas zino nauja sarasa?
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2010 09 23, 16:21)
Bet tame sarase kur turetu veikti browse tikrai yra vaikiski drabuziai blink.gif

Ko gero, bus neatnaujintas sąrašas, nes Browse yra "Vaikams" ir "Berniukams", o mergaitės kažkodėl liko nuskriaustos cool.gif
Papildyta:
QUOTE(miligerta @ 2010 09 23, 16:39)
gal kas zino nauja sarasa?

Pasiteirausim SuperMamos, gal jai iš valdymo skydo iškart matysis, nes kitaip reikėtų eit ir tikrint kiekvieną forumo subforumą/paforumį ir pan. - o čia jau kruvinas darbas karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vargses mergaites 2.gif Kaip tik ten reikia,visur vyriska lytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 09 23, 16:43)
Ko gero, bus neatnaujintas sąrašas, nes Browse yra "Vaikams" ir "Berniukams", o mergaitės kažkodėl liko nuskriaustos  cool.gif

Borzika, o nėra taip kad jums kaip moderatorėms kiek daugiau tų "Browse" rodo? Nes po teisybei man nerodo nei pas "Vaikams", nei pas "Berniukams". Nėra man aktualu, tik šiaip pasižiūrėjau.

Apskritai tai patogesnis variantas per albumus. Kada reikia tada išsitrini ir ramu. Jai tai ne koks albumėlis su savo "stebuklais" :]]]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 rugsėjo 2010 - 16:16
Kuo gilyn į mišką, tuo medžių daugyn smile.gif
QUOTE(hi:) @ 2010 09 23, 17:10)
o nėra taip kad jums kaip moderatorėms kiek daugiau tų "Browse" rodo?

Nežinau, bet lyg ir neturėtų unsure.gif O kaip dabar patikrint? Yra kelios kolegės SM prisiregistravusios, ale 100 žinučių neturi doh.gif Aišku, tai nėra gyvybiškai svarbu, bet cekavumas jau pagavo biggrin.gif
QUOTE(hi:) @ 2010 09 23, 17:10)
Apskritai tai patogesnis variantas per albumus.
Kada reikia tada išsitrini ir ramu. Jai tai ne koks  albumėlis su savo "stebuklais" :]]]

drinks_cheers.gif
Atsakyti
"Kelnės berniukams"
http://www.supermama...;#entry40570161

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 rugsėjo 2010 - 16:46