Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Pagal taisykles negali...ne pagal taisykles - įmanoma. Na patys matot. Ar ilgam - vėl atskiras klausimas.
6. Forume netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų (nick'ų) turėjimas (ypač siekiant sudaryti palaikymą savo kitam vartotojui, arba norint sukelti ginčą/intrigą), išskyrus tam tikrus atvejus ( pvz., nepatogu savo tikru vardu užduoti klausimą konsultantui ar rašyti "Kertelėje sielai" ir t.t.).

nors nemanau, kad to jūs ir taip nežinot...jei turit kažkokių konkrečių pastebėjimų, ypač dėl konkrečių apgavinėjimo atvejų dangstantis naujais nikais, manyčiau būtų tikslingiau rašyt tiesiai moderatorei až ar į kokį "GRP".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 03 rugsėjo 2010 - 21:14
QUOTE(hi:) @ 2010 09 03, 22:00)
Pagal taisykles negali...ne pagal taisykles - įmanoma. Na patys matot. Ar ilgam - vėl atskiras klausimas.
6. Forume netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų (nick'ų) turėjimas (ypač siekiant sudaryti palaikymą savo kitam vartotojui, arba norint sukelti ginčą/intrigą), išskyrus tam tikrus atvejus ( pvz., nepatogu savo tikru vardu užduoti klausimą konsultantui ar rašyti "Kertelėje sielai" ir t.t.).

nors nemanau, kad to jūs ir taip nežinot...jei turit kažkokių konkrečių pastebėjimų, ypač dėl konkrečių apgavinėjimo atvejų dangstantis naujais nikais, manyčiau būtų tikslingiau rašyt tiesiai moderatorei až ar į kokį "GRP".

netoleruojamas, bet nera sistemos, kuri blokuotu kazkaip prisijungima is to paties PC keliais nickais? Zmogus, kuris nores pasipelnyti, uzsuks cia , pasipelnys ir daugiau nesilankys SM..
cia siaip, pamastymui... nes tikrai daug kas perka per SM prekes, siunciasi pastu ir rizikuoja... ir pati ta darau.. va ir dabar laukiu prekes.. kazkaip tik dabar pradejau dometis juodaisiais sarasai ir t.t.
Atsakyti
yra, jei vienas nikas užblokuotas per IP ir kitą niką bando tuo pačiu IP kurtis. O jei ne...žodžiu moderatoriai turi gaudyt "po vieną" ir "asmeniškai", o ne automatiškai taikyti nuobaudas. Jei yra už ką ir yra aiškių įrodymų, kad tai tas pats asmuo.

Dėl prekių tai ką...skaitau pirkėjų atsiliepimus apie konkrečius pardavėjus. Pačiose temose. Jei žmogus ne pirmą savaitę ir turi pakankamai klientų, tai gal kažkiek galima ir pasitikėt...o bet kokiam šviežutėliui, šiandien prisiregistravusiam ko gero ir dėmesio daugiau skirt reikia. Nors tai nebūtinai reiškia kažką negero.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 03 rugsėjo 2010 - 21:36
smile.gif+2010 09 03, 22:35-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 03, 22:35)
yra, jei vienas nikas užblokuotas per IP ir kitą niką bando tuo pačiu IP kurtis. O jei ne...žodžiu moderatoriai turi gaudyt "po vieną" ir "asmeniškai", o ne automatiškai taikyti nuobaudas. Jei yra už ką ir yra aiškių įrodymų, kad tai tas pats asmuo.

Dėl prekių tai ką...skaitau pirkėjų atsiliepimus apie konkrečius pardavėjus. Pačiose temose. Jei žmogus ne pirmą savaitę ir turi pakankamai klientų, tai gal kažkiek galima ir pasitikėt...o bet kokiam šviežutėliui, šiandien prisiregistravusiam ko gero ir dėmesio daugiau skirt reikia. Nors tai nebūtinai reiškia kažką negero.

tai jo.. tik laiko uzima knaisiotis po zinutes ir galvoti, patikimas ar ne doh.gif
tikiuos, sulauksiu savo prekes biggrin.gif ..
Atsakyti
jau ne pirma diena man neleidzia cituoti kitu nariu postu. paspaudus ant langelio "cituoti" mane meta i puslapio virsu ir atsakymo langas neatsidaro. taip pat mano paspaustas langelis "cituoti" nepasizymi, t.y. nenusidazo rozine spalva. kodel man neleidzia cituoti kitu nariu postu? g.gif ka daryti?
beje, pastebejimas - kartu su sia problema pastebejau toki dalyka:
kur gale puslapio vienoj eilutej yra langeliai greitas atsakymas, atsakymas, nauja tema ir dar kazkoks trecias (dabar nepamenu koks - tarp atsakymas ir nauja tema) tai viena diena dingsta langelis "greitas atsakymas" - jo isvis nebuna, kita diena atsiranda jo vietoje uzrasas "greitas atsakymas" smulkiu sriftu, bet uzrasytas angliskai. tas uzrasas pabrauktas ir paspausti leidzia bei ieiti i greito atsakymo langa. o siandien pastebejau, kad angelio "greitas atsakymas" isvis nera - nei to uzraso, o tas treciasis langelis uzrasytas tom mazom raidelem angliskai. kas cia vyksta? g.gif svarbiausia - kaip man cituoti kitu nariu postus? g.gif
aciu uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2010 09 04, 11:01)
kodel man neleidzia cituoti kitu nariu postu?  g.gif ka daryti?

Gal tai - naršyklės problema? g.gif Pamėginkit kitas naršykles.

Beje, o ar pas jus Supermamos apvalkalas nustatytas?
Atsakyti
Borzika, o kas tas Supermamos apvalkalas? g.gif blush2.gif kur reik ieskot, kad pasitikrinciau, nustatytas jis ar ne?

beje, pas mane narsykle Mozilla Firefox 4.0 Beta 4 g.gif ar cia ir yra problema, kad si narsykle? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2010 09 04, 11:49)
o kas tas Supermamos apvalkalas?

Fonas - tulpės ax.gif Forumo apatiniam kairiam kampe:
user posted image
QUOTE(Ausrytia @ 2010 09 04, 11:49)
ar cia ir yra problema, kad si narsykle?

Nežinau, bet galbūt su kitomis naršyklėmis (Internet Explorer, Opera, Google Chrome) to nebūtų.
Atsakyti
Borzika, aciu uz konsultacija. tikrai su Explorer'iu nieko panasaus nera. beje, Mozziloj apvalkalas buvo SuperMamos, tad matyt SM su Mozilla nekaip sutaria... kazin, kodel g.gif nu bet svarbu su Explorer nesipyksta, tad ten veikia visos funkcijos kol kas gerai thumbup.gif tik gaila, kad per Mozilla negaliu narsyt. ar cia apskritai visuotine problema su ta Mozilla, ar tik man? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2010 09 05, 10:20)
ar cia apskritai visuotine problema su ta Mozilla, ar tik man?  g.gif

as narsau su Mozilla - man viskas veikia smile.gif

Atsakyti
cia tik pradzioje skaitinejau , o daba pradejau rasyti.
norejau paklausti: parasius zinute ir paspaudus atsakyti ziznute yra issiusta, ir yra tame psl. kur priklauso , o as nuejus ir matau ja vis paskutine. palaukiau kazkada 30min. ir vel vel is naujo i jau i tapati foruma, jau ten ten trys parasiusios
ka reikia paspausti, kad nereiketu eiti is temos ir vel i ja
Atsakyti
QUOTE(jovitel12 @ 2010 09 15, 11:02)
ka reikia paspausti, kad nereiketu eiti is temos ir vel i ja

F5 turėtų padėti smile.gif
Atsakyti