Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas su Arbata 4

QUOTE(agute07 @ 2009 11 02, 00:10)
As po japonų dietos pradėjau žalią arbatėlę gerti, išlaikiau 10 d vietoj 13 d bet 4 kg pameciau  4u.gif

tai cia nuo dietos ar nuo zalios arbatos pametei tuos kg? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes! smile.gif

Na ka ,nuo medaus gerimuko pomazel liekneju lyg ir , nors svoris kol kas toks pats ax.gif vakar -0.5 cm nuo liemens, siandien ryte- kolkas 0. Ziuresiu kas bus rytoj ax.gif O jeigu 3 dienas is eiles ir svarstykle, ir cm juostele rodys 0, tuomet padvigubinsiu gerimuko proporcijas.


QUOTE(vaiddda-d @ 2009 11 01, 14:38)
O kodel nevalgai butent nuo 19 h? Nebandei nuo 18? gal tada svoris kristu?  g.gif As vakar kavinej nemaza pica sukirtau su aluciu ir dar dukros deserta su ledais ir grietinele ( uzsisakem o ji nenorejo...Kadangi esu nuo suvalkijos tai gaila palikt buvo biggrin.gif ) Tai po tokio apsirijimo net vakare valgyt nenorejau schmoll.gif  Taigi vakar nuo 16h nieko taip ir nevalgiau vakare  daugiau...


Nuo 18 nevalgyt esu bandziusi ir ne karta. Is pradziu svyruodavo koks 1 kilogramas ten atgal, o kai jau organizmas priprato po 18 maisto negauti - tai jokiu pokyciu nebudavo, svoris stovi vietoj. O valgant iki 19, rezultatas tas pats smile.gif Taigi geriau as valgysiu iki 19 viska ir kiek norisi, jei svoris nuo to neauga. O vat jeigu tik pavalgau ko veliau - iskart auga, nes skrandis jau priprates vakarais maisto nebegaut ir nebedirbt.

Ideja davei del alk. gerimu smile.gif Reiks kada, kai labai jau uzsimanysiu, pameginti kokio sidro ar alucio isgerti popiet, bet tik iki 19 val hihihi.gif , gal tuomet nuo to svoris neuzkiltu po dvieju dienu, kaip kad visad buna.. rolleyes.gif

O tau nebuvo svorio pokyciu ne ant rytojaus, o ant porytojaus nuo to alucio diena? g.gif rolleyes.gif Nes mane tai bet koks alkoholis , gertas vakare, net be "zakuskes" storinanciai veikia - po keliu dieneliu islenda riebus pliusas, ypac ant apimciu doh.gif
Atsakyti
Neryte, kaip tu gyveni? 4u.gif Noras liekneti dar nepraejo? ax.gif
Atsakyti
siaip is alkoholiniu gerimu megstu tik aluti blush2.gif Deja jis ir pats labai koloringas ir dar apetita sukelia doh.gif Tai dabar stengiuosi kuo reciau sau ta malonuma leist ax.gif Svorio pokycio labiausiai bijojau ne del alaus (isgeriau tik 0.3 bokaliuka) o del picos...Labai jau soti buvo...kaip namine rolleyes.gif Taigi svoris nepadidejo,bet ir nemazeja kol kas g.gif
Be visu savo dietu dar kasdien vartoju maltas linu semenis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2009 11 03, 12:44)
Neryte, kaip tu gyveni?  4u.gif  Noras liekneti dar nepraejo?  ax.gif

4u.gif kaip malonu, kad pakalbinai

nepraejo, bet nebegeriu nei vieno nei kito gerimuko, nebeturiu laiko, darbais uzsiemus, vakarais jau tiek daug nevalgau, nes nusikalus griztu ir nelabai norisi, bet pastebejau, kad svoris svyruoja +- 0,5 kg. ir nei per kur zemiau doh.gif
Atsakyti
labas rytelis . radau gera receptas pas jus. taciau kiek cia to aliejaus reikia gal galit padet ir parasyt aciu smile.gif
PLAUKŲ SLINKIMAS
Kenčiantys dėl plaukų slinkimo ar plikimo gali naudoti pastą,
padarytą iš karšto alyvų aliejaus, 1 valgomojo šaukšto medaus ir 1
arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Šia pasta reikia ištepti
galvą prieš ją plaunant, palaikyti apie 15 minučių, ir po to plauti
galvą. Labai veiksminga netgi palaikius tik 5 minutes."

kada ir kiek reikia isgerti arbatinio pienuko per diena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOONA_: 04 lapkričio 2009 - 10:57
Labas LOONA smile.gif

Zinok ar geras tas receptelis, tai as jau kazkaip abejoju g.gif 5 kartus jau pries plaudama galva ji dariau, o rezultatu tai jokiu visiskai sad.gif Kaip slinko plaukai suorais taip ir tebeslenka,ne trupucio ne maziau, nors dar ir vitaminus Fitoval plaukams ketvirta menesi geriu unsure.gif
Aliejaus tai pilnai pakanka 2.5 valg. sauksto galvai itrinti..

Jeigu bandysi, tai parasyk ir mums, kokie rezultatai 4u.gif Nes man jau upas praejo siuo marmalu tepliotis, nematant pagerejimo verysad.gif

O pienarbate gerti galima kasdien, kada puola alkis, bent 1 karta per diena smile.gif 2 kartus ,manau, geriausia- diena ir vakare apie 18 val., kad po to daugiau nieko nebevalgyt rolleyes.gif Nors kiekviena daro, kaip kuriai patogu.. Tik veliau nei 18h vakare isgerus, gali ilgai neuzmigti, nes neblogai tonizuoja sis gerimas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 04, 10:54)
4u.gif  kaip malonu, kad pakalbinai

nepraejo, bet nebegeriu nei vieno nei kito gerimuko, nebeturiu laiko, darbais uzsiemus, vakarais jau tiek daug nevalgau, nes nusikalus griztu ir nelabai norisi, bet pastebejau, kad svoris svyruoja +- 0,5 kg. ir nei per kur zemiau doh.gif



Keista, kad tiek privargus ir prisilakscius, dar vakarais beveik nevalgant, svoris vistiek nepasiduoda g.gif g.gif

O gal padetu 1 iskrovos dienele per savaite? bigsmile.gif Per darbus nebutu kada 1 diena ko kito valgyt, tik iskrovai pasiimtus produktus rolleyes.gif Zinoma, tam reikia pasiryzti ir pozityviai nuteikti save is anksto g.gif

As tai sarvuojuos dabar kantrybe ir geriu cinamonine arbatike toliau.. Siryt vel buvo apvalus 0, tai padvigubinau gerimo proporcijas, gal gi pramus.. hihihi.gif
Papildyta:
Vaiddda, o kuo tau tos linu semenis padeda, prasom papasakot? bigsmile.gif

Valgiau anksciau maltas selenas kazkokias, bet nieko nuo ju nepajutau, net wc reikalai nepagerejo, nors jos - a lia "organizmo sluota" skaitosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2009 11 04, 23:01)
Vaiddda, o kuo tau tos linu semenis padeda, prasom papasakot?  bigsmile.gif

Valgiau anksciau maltas selenas kazkokias, bet nieko nuo ju nepajutau, net wc reikalai nepagerejo, nors jos - a lia "organizmo sluota" skaitosi  schmoll.gif

cia galima pasiskaityti placiau http://www.linai.lt/savybes/#sub003
negaliu pasakyti kad pajutau kazkoki stebuklinga poveiki,bet man jogurtas sumaisytas su semenimis sotesnis nei be semenu.Be to labai patinka ju skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 11 04, 21:40)
cia galima pasiskaityti placiau http://www.linai.lt/savybes/#sub003
negaliu pasakyti kad pajutau kazkoki stebuklinga poveiki,bet man jogurtas sumaisytas su semenimis sotesnis nei be semenu.Be to labai patinka ju skonis thumbup.gif

kvieciu semenys as irgi vartojau, tai man susitvarke WC, jeigu geriat nemazai vandens tada irgi susitvarko.

mano plaukai tai zinokit visada slinko ir niekas nepadejo, bandysiu ir si recepta, gal man sis pades biggrin.gif p.S, neslinko tik kai nescia buvau biggrin.gif bet gi tai neapzinas dalyjkas
Atsakyti
kvieciu selenu esu visa maisiuka sunaudojus. Bet linai man atrodo naudingesni organizmui g.gif beto selenos labai sunkiai ryjasi,o linus visai skanu pakramtyti ax.gif Si karta linus nusipirkau su kazkokiais smulkiais akmenukais tai reikejo butinai malti nes kramtant galima dantis issilauzyti doh.gif Kazkokius nekokybiskus nusipirkau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2009 11 04, 21:01)
Keista, kad tiek privargus ir prisilakscius, dar vakarais beveik nevalgant, svoris vistiek nepasiduoda  g.gif  g.gif 

O gal padetu 1 iskrovos dienele per savaite?  bigsmile.gif Per darbus nebutu kada 1 diena ko kito valgyt, tik iskrovai pasiimtus produktus  rolleyes.gif  Zinoma, tam reikia pasiryzti ir pozityviai nuteikti save is anksto  g.gif

nelabai privargstu ax.gif vakarais siek tiek uzkandu ir obuolius valgau arba kitus vaisius ax.gif kartais duoniuku uzkertu ir nekrenta tie zarazos... ar valgiau ar nevalgau vis tiek nejuda doh.gif

o su iskrovos diena tai man neiseitu... as turiu diena valgyti, bet dziaugiuosi, kad vakare apmazinau thumbup.gif
Atsakyti
As irgi negaleciau iskesti nevalgius visa diena schmoll.gif Juk kasdien imaista seimai gaminu,tai niekaip neatsilaikyciau unsure.gif Ir jei issilaikyciau iki vakaro tai vakare pries miega prisiryciau uz visa dienele ir dar daugiau doh.gif Nors ka gali zinot gal tik reikia tinkamai nusiteikti...Kazkada ta pati sakiau apie nevalgyma po 18 val. rolleyes.gif
Atsakyti