Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas su Arbata 4

Sveikos merginos smile.gif
Norejau pasiklausti, o medu i ta arbatuke deti po 30min? Kai ji pavesta?
Labai noriu numesti 5kg, tiesiog beprotiskai laugh.gif
Atsakyti
Sveikos panos! 4u.gif Kaip gyvenimas? smile.gif Ko tai nesirodot nei viena.. Kaip su lieknejimais sekasi, dar kas nors bemeta svori? rolleyes.gif

As prapuoliau truputeli, nes buvau uzmetusi visu tu gerimu gerima.. blush2.gif Bet kaip praeita savaitgali priaugau, taip ir stovi vietoje tas prieaugis, aciu dievui, aukstyn nekyla net gerimu nebegeriant karsta.gif Na, o si savaitgali reiks dar atsvesti Helovyna simboliskai ir tada vel imsiuosi medaus- cinamono gerimo, greiciausiai jau nuo sekmadienio smile.gif Tik reiks dar medaus turguj paieskoti nusipirkt, nes baigiasi jau..

Sekancias 2 savaites jokiu svenciu nenusimato, o tuomet - mano gimtadienis, ir vel bus balius lotuliukas.gif Tai reikia iki gimsiaus saziningai meduti pagerti, po 19h nevalgyti ir gal nukris tie priauge pora kilogrameliu, tikiuosi rolleyes.gif


Simplemind, labas 4u.gif

Ar jau isbandei gerimuka? bigsmile.gif Geri kasdien? Medu tai taip, deti po 30 minuciu, kai praausta. Isgeri idejus ir ismaisiusi, tada 30 min lauki, kol pusryciauti galesi wink.gif
As taip pat noriu numesti 5-6 kg beprotiskai biggrin.gif Bet vien noro nepakanka.. rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Tikrai cia ramu pas mus.Arbateles apleidom matyt blush2.gif Man ju visai neblogai sekasi su vakariniu alkiu kovot. thumbup.gif Kiekviena diena saziningai nuo 6 nevalgau. Jau galiu ramiai miegot naktimis,nesapnuoju kepsniu ax.gif Ir labai dziaugiuosi kad pameciau 1.5 kg thumbup.gif
Tik su tom sventem reikalai ne kokie.Dabar per velines giminiu pasisedejimas bus tai itariu teks pertraukele dietom pasidaryt ax.gif

Leidana,o tu su cinamono gerimuku numetei kiek svorio ar jis tikrai veiksmingas? Noreciau dar pagert,tik kad prie skonio reiketu priprast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 29, 23:16)
Labukas 4u.gif Tikrai cia ramu pas mus.Arbateles apleidom matyt blush2.gif Man ju visai neblogai sekasi su vakariniu alkiu kovot. thumbup.gif Kiekviena diena saziningai nuo 6 nevalgau. Jau galiu ramiai miegot naktimis,nesapnuoju kepsniu ax.gif Ir labai dziaugiuosi kad pameciau 1.5 kg  thumbup.gif
Tik su tom sventem reikalai ne kokie.Dabar per velines giminiu pasisedejimas bus tai itariu teks pertraukele dietom pasidaryt ax.gif

Leidana,o tu su cinamono gerimuku numetei kiek svorio ar jis tikrai veiksmingas? Noreciau dar pagert,tik kad prie skonio reiketu priprast doh.gif



Geras, kaip saunu, kad -1.5kg pametei thumbup.gif O kiek is viso laiko jau po 6 nevalgai? bigsmile.gif Apimtys taip pat mazeja? Matai, tikrai kuo tolyn, tuo vakarais nevalgyt lengvyn bigsmile.gif O kaip diena, kaip nors mityba riboji, ar viskas tas pats kaip anksciau?

Na, del cinamono gerimuko, tai po visu savo eksperimentu, isvadas galeciau padaryti tokias smile.gif :

Ji saziningai kasdien geriant ir nevalgant po 19val. per 5 dienas man nukrito - 1 kg ir 3cm (cia nuo liemens, pilvo ir slaunies cm kartu sudejus).

Per pms ir mmm jis vienas nebeveikia, tai norint liekneti toliau ,reikia daryti taip:

Per Pms (savaite iki menesiniu):
gerti cinamonini , nevalgyti po 19h ir prideti pienarbates 1 dideli puoduka dienos metu. Tokiu budu man per diena nukrito -0.5kg, bet apimtys nepajudejo is vietos.
O paskui papuole savaitgalis su baliuku, tai nuo jo grizo viskas blush2.gif

Per Mmm:
gerti cinamonini, valgis iki 19h + Pienarbate diena, taciau padvigubinti cinamoninio gerimo proporcijas (t.y. vietoj 0.5 saukstelio cinamono + 1 saukst. medaus, i stikline deti 1 saukst. cinamono + 2 saukst. medaus)
Iseina ,zinoma, saldu kaip du medu, bet as greitai pripratau ir dabar jau norisi tokio saldumo ax.gif Na ir per Mmm 3 dienas taip geriant nukrito -700gr ir -2.5cm.

Taigi, man veikia tik geriant butent tokiais budais, nes jau prisibandziau ivairiausiai, tai atradau, kaip svoris krenta smile.gif Tik viska suzigrazinau, kas savaitgali baliavojant, geda peleda blush2.gif

Krenta svoris ,zinoma po truputi, ir imanoma tokiu budu svori mesti, valgant tikrai bileka ir bilekiek iki 19 val smile.gif Taciau sventes, alkoholis ir baliukai vakarais - kaip imanoma reciau. Geriausia - ne dazniau kaip karta i menesi rolleyes.gif Nes nuo ju visas svoris, mestas per savaite, grizta..
Atsakyti
Na taip,as ir pati neatsidziaugiu kad taip lengvai tirpstu thumbup.gif Pradejau sio menesio 19-ta diena. Dienos metu valgau beveik viska.Riboju tik bulves,majoneza riebesnes mesos atsisakau (arba jei valgau taip per pus maziau).Negeriu jokio alkoholio ir gazuotu gerimu.stengiuosi isgerti daugiau vandens.Sumazejo ne tik svoris bet ir apimtys.Nematuoju juostele bet jauciu kad dzinsai laisvesni pasidare,ir pilvukas ne toks atsikises thumbup.gif O dar savijauta rytais kur kas geresne.Pabundu zvali,kupina jegu ir energijos.O kai anksciau vakarais prisirydavau ryte nepajegdavau is lovos islipt per galvos skausma ir pilvas nenormaliai ispustas budavo doh.gif Visada galvodavau kad rytais galva skauda del per zemo spaudimo (kazkada turejau tokia bedele) bet dabar supratau kad tai buvo del valgymo pries miega blush2.gif
bet buna ir sunkesniu akimirku-pas anyta prie vakarienes stalo isgerem po sampano taure tai parejus namo dar sniceli sukirtau aluciu uzsigerdama doh.gif .labai tas sampanas apetita sukele,tai gryzus iskart ir pavalgiau,nes jutau kad neiskesiu blush2.gif
Atsakyti
Neblogai ,neblogai tu cia maitinaisi iki 18h, saunuole! Ir energijos daugiau, ir lieknesne ir galvos nebeskauda thumbup.gif Bet visgi ribojai si bei ta.. Idomu ar neribojant nei bulviu nei majonezo, nei ziurint kokia ten mesyte, riebi ar ne, kristu taip pat svoris, tik nevalgant po 18, ar jau nebe g.gif

O ka svarstykles rodo po anytos sampano ir alucio? Padidejo nuo to vakaro svoris? g.gif Man iskart butu buve +1-1.5kg po keliu dienu, kuriuos vel mesti reiktu is naujo verysad.gif

Siandien laukia baliuska, tai ir vel pliusas poryt garantuotas doh.gif Bet leksiu siandien i turgeli medaus stiklainiuko, ir nuo sekmadienio liekninsiuos vel tipo biggrin.gif O siandien pienarbates reikia pameginti isgerti, gal tuomet po skanaus vakaro su aluciu svoris neuzkils? g.gif g.gif Eksperimentas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Anksciau budavo taip kad isvis nevalgau bulviu,riebios mesos,majonezo,duonos,bet svoris nuo to nekrisdavo schmoll.gif Mano pagrindine beda budavo vakarinis apsirijimas doh.gif Budavo visa diena laikausi saikingai valgydama o vakare prisivalgau uz visa diena ir dar su pliusu doh.gif Dabar,kai dienos metu saves labai nevarzau tai po 6 nera taip sunku nevalgyti.Tiesa ir rytais nesinori valgyt dabar.Jau 10 val,o as dar valgyt nenoriu ax.gif Bet reikia eit papusryciaut,negerai organizmui leist tiek badaut smile.gif
tiesa, po anytos vakarienes svorio padidejimo nebuvo (kol kas) ax.gif
Atsakyti
Labas dienelis ax.gif


Na, man tai po uzvakar baliuko, svoris ir cm kaip visad padidejo, bet to ir reikejo tiketis blush2.gif

Siandien, su naujomis jegomis, vel meginsiu liekneti su medaus-cinamono arbatele is pradziu bigsmile.gif Ir 2 savaites po 19 val. jokiu grieku! , kad pamatyti koks bus rezultatas rolleyes.gif Iki 19h - viskas neribotai, tik alkoholio - ne ne ne bigsmile.gif O be cinamono gerimuko, tik nevalgant po 19h - nei svoris nei apimtys man nejuda is vietos schmoll.gif

Gal kas susigundys ir prisijungs? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2009 11 01, 13:53)
Labas dienelis  ax.gif
Na, man tai po uzvakar baliuko, svoris ir cm kaip visad padidejo, bet to ir reikejo tiketis  blush2.gif

Siandien, su naujomis jegomis, vel meginsiu liekneti su medaus-cinamono arbatele is pradziu  bigsmile.gif Ir 2 savaites po 19 val. jokiu grieku! , kad pamatyti koks bus rezultatas  rolleyes.gif Iki 19h - viskas neribotai, tik alkoholio - ne ne ne  bigsmile.gif O be cinamono gerimuko, tik nevalgant po 19h - nei svoris nei apimtys man nejuda is vietos  schmoll.gif

Gal kas susigundys ir prisijungs?  ax.gif

O kodel nevalgai butent nuo 19 h? Nebandei nuo 18? gal tada svoris kristu? g.gif As vakar kavinej nemaza pica sukirtau su aluciu ir dar dukros deserta su ledais ir grietinele ( uzsisakem o ji nenorejo...Kadangi esu nuo suvalkijos tai gaila palikt buvo biggrin.gif ) Tai po tokio apsirijimo net vakare valgyt nenorejau schmoll.gif Taigi vakar nuo 16h nieko taip ir nevalgiau vakare daugiau...
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 10 09, 15:17)
Arbatos, malsinancios alki, receptas: 2 saukstelius juodosios arbatos uzplikyti verdanciu pienu ir viskas. Skanaus!  4u.gif


Sakykit, o cia 2 sausteliai arbatzoliu ant 1 stiklines g.gif man atrodo turetu labai stipri arbata gautis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 11 01, 23:39)
Sakykit, o cia 2 sausteliai arbatzoliu ant 1 stiklines  g.gif man atrodo turetu labai stipri arbata gautis  g.gif

ji stiproka gaunasi, bet su pienu to nelabai jauciasi ax.gif
Atsakyti
As po japonų dietos pradėjau žalią arbatėlę gerti, išlaikiau 10 d vietoj 13 d bet 4 kg pameciau 4u.gif
Atsakyti