Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas su Arbata 4

QUOTE(rena @ 2009 10 09, 21:09)
pasisakysiu kita sav. biggrin.gif nes ryt isvarom i grand baliu, tai tik pasirodysiu turbut pimadieni biggrin.gif
einu makaluoti kaukes ax.gif


Rena,
tai kaip tau ten su plauku kauke sekesi? 4u.gif Per kiek kartu issiplove cinamonas is galvos? smile.gif As vis mastau, pamegint ar ne.. biggrin.gif
Atsakyti

Na o pas mane su medaus-cinamono gerimu reikalai tokie:

Per pirmasias 5 dienas numestas -1kg sugrizo, nes per Pms sis gerimas neveikia kazkodel g.gif , o dar praeita savaitgali buvo baliukas su naktiniu valgymu, tai svoris uzkilo ir nebenusileidzia.. Bet apimtys ne visos grizo, dar isliko minuse -0.5cm ant liemens ir -1 cm ant pilvo hihihi.gif

Meginau padvigubinti gerimuko proporcijas - nepadeda, meginau ir nevalgyti 1 valanda anksciau (ne nuo 19h, o nuo 18h) - irgi nepadeda. Viskas stovi vietoj dabar, nes pms'as.
Tai tesiu cinamonines gerima toliau ir dar pridesiu nuo siandienos Pienarbate, nu gal gi pades, nes valgau kiek lenda biggrin.gif
Seniai jos jau negeriau, pasiilgau skonio, kvapo ir poveikio bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi bandziau gerti medaus ir cinamono gerimuka.Nors cinamona megstu (jei jis ant svieziai keptos bandeles) bet gerimas su juo man labai jau ne kokio skonio gaunas schmoll.gif dar vakare kai geriau tai nieko,bet ryte isgerus net lengvai pykint ima unsure.gif ....
Atsakyti
Gaila, kad tau nepatiko skonis sad.gif

Man tai cia skanumynas essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2009 10 14, 14:48)
Gaila, kad tau nepatiko skonis sad.gif

Man tai cia skanumynas essen.gif:

kelias dienas bandziau prarintis prie gerimuko,bet dabar jau vien cinamona pauoscius sleikstulys ima unsure.gif Bus cia man kaip su grikiu dieta-kelias dienas valgiau tik grikius,skanu buvo labai ir svoris krito,bet kazkas atsitiko ir pradejo pykint nuo ju doh.gif Dabar grikiu nevalgius gal puse metu,bet as i juos net ziuret negaliu schmoll.gif Supratau kad bent jau man negalima svorio mesti kazkokiomis drastiskomis dietomis.Geriau jau valgyti viska tik mazesnemis porcijomis,ir aisku nepiktnaudziauti labai koloringais produktais.Svorio taip kogero nenumesiu,bet bent jau ir nepriaugt tureciau.Kai koja po traumos nebeskaudes vel minsiu dviratuka rolleyes.gif
Atsakyti
Tada tau turbut tiktu Stiklines dieta-ne dieta, kur galima valgyti absoliuciai viska ir skaniai kas 2 valandas, bet tik po stikline 4u.gif

Reikes man paciai veliau isbandyti si stiklines metoda, kai jau nei pienarbate nei cinamonine nebelieknins rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2009 10 14, 15:25)
Tada tau turbut tiktu Stiklines dieta-ne dieta, kur galima valgyti absoliuciai viska ir skaniai kas 2 valandas, bet tik po stikline  4u.gif 

Reikes man paciai veliau isbandyti si stiklines metoda, kai jau nei pienarbate nei cinamonine nebelieknins  rolleyes.gif

maciau kad yra tokia tema apie stiklines dieta tik nesidomejau dar.Reikes pasiskaityt,nes labai nepakenciu alkio jausmo.O valgant kas dvi valandas isalkt labai gal ir nespejama g.gif
Atsakyti
as labai seniai geriau ir viena ir kita gerimuka... pasiilgau ir as, bet nera kada pasigaminti doh.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif sveikutes, senokai bebuvau uzsukus blush2.gif
apleidau as pienarbate, valgau viska ka matau ir negaliu sustot, su vyru pasidarom po 1 iskrovos diena per savaite ir taip stoviu ant to paties svoriu ir nei gramo zemyn doh.gif
kaip jums sekasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciukasvvv @ 2009 10 14, 22:38)
mirksiukas.gif  sveikutes, senokai bebuvau uzsukus  blush2.gif
apleidau as pienarbate, valgau viska ka matau ir negaliu sustot, su vyru pasidarom po 1 iskrovos diena per savaite ir taip stoviu ant to paties svoriu ir nei gramo zemyn  doh.gif
kaip jums sekasi?  ax.gif

Man vakar irgi buvo neblogas valgiadienis doh.gif Pries miega sukirtau nebloga karbonada su fri bulvytem,salotom su majonezu ir dar alum uzgeriau doh.gif Ir kaip gera buvo po to,jau taip seniai buvau taip skaniai valgius thumbup.gif Bet siandien jauciuosi visai neblogai po tokios vakarienes-nei pilvas ispustas,nei sunkumas skrandyje nevargina.Tikiuosi ir svarstykles nesureaguos i tai rolleyes.gif Bet tikiuosi tokie apsirijimo priepoliai nepasikartos greitu laiku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciukasvvv @ 2009 10 14, 22:38)
mirksiukas.gif  sveikutes, senokai bebuvau uzsukus  blush2.gif
apleidau as pienarbate, valgau viska ka matau ir negaliu sustot, su vyru pasidarom po 1 iskrovos diena per savaite ir taip stoviu ant to paties svoriu ir nei gramo zemyn  doh.gif
kaip jums sekasi?  ax.gif


Labas smile.gif

O tau per keleta dienu tas, per iskrova numestasis kilogramas grizta atgal, taip? Tai kam tada isvis iskrova daryti? ax.gif

As butent del to iskrovu ir nebedarau, kadangi per sekancias 2-3 dienas viskas atgal prilimpa, o kartais net siek tiek daugiau blink.gif , nors ir po 19h nevalgau bei alk. gerimu negeriu..

O va vakar valgant viska kaip iprastai (iki 19h) ir nieko neribojant, tik pienarbates 1 dideli puodeli isgerus, siandien jau -0.5 kg iskart nebeturiu smile.gif Tiesa, apimtys kolkas visos vietoj, tik krutine puse centimetro pakudo ( o nuo ten maziausiai reikia biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2009 10 15, 13:20)
Labas smile.gif

O tau per keleta dienu tas, per iskrova numestasis kilogramas grizta atgal, taip? Tai kam tada isvis iskrova daryti?  ax.gif

As butent del to iskrovu ir nebedarau, kadangi per sekancias 2-3 dienas viskas atgal prilimpa, o kartais net siek tiek daugiau  blink.gif , nors ir po 19h nevalgau bei alk. gerimu negeriu..

O va vakar valgant viska kaip iprastai (iki 19h)  ir nieko neribojant, tik pienarbates 1 dideli puodeli isgerus,  siandien jau -0.5 kg iskart nebeturiu smile.gif  Tiesa, apimtys kolkas visos vietoj, tik krutine puse centimetro pakudo ( o nuo ten maziausiai reikia  biggrin.gif  ).

lotuliukas.gif jei ne esciau visko is eiles tai neataugtu tas nukrites svoris lotuliukas.gif bet kadangi edu tai velniai nemate galima viana diena per savaite pasikankint kad tik isliktu esamas svoris ax.gif ax.gif
Atsakyti