Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Sakykite prašau, o kur jūs perkate litopsių sėklytes? Gal kas galėtumėte parduoti? esu daiginusi kaktusus, labai norėčiau pabandyti ir šituos stebuklus, bet sėklų nesu mačiusi gėlių parduotuvėse, o gal nežinojau, kuriose ieškoti? javascript:emoticon(':hm')
Atsakyti
QUOTE(migrausele @ 2010 02 23, 08:56)
Sakykite prašau, o kur jūs perkate litopsių sėklytes? Gal kas galėtumėte parduoti? esu daiginusi kaktusus, labai norėčiau pabandyti ir šituos stebuklus, bet sėklų nesu mačiusi gėlių parduotuvėse, o gal nežinojau, kuriose ieškoti? javascript:emoticon(':hm')


sveikos, bent jau as seklas pirkau seklu parduotuveje (Panevezyje), parduotuvese tikrai niekur nemaciau, o ten kad ir paskutinius pakelius paemiau, bet buvo net dvieju rusiu. manau ir kituose miestuose specialiose seklu parduotuvese ju butu galima atrasti. taip pat maciau seklas pardavinejamas www.ebay.com.
Atsakyti
Tiesa, daiginu juos, uzdengusi stiklu :
user posted image
Kiekviena diena trumpam nuimu, kad pakvepuotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovilte: 23 vasario 2010 - 10:24
laba diena,
esu pradedanti litopsiukų augintoja, turiu tik vienos rūšies, bet dar 5 daiginu iš sėklų. javascript:emoticon(':ax:') Kas iš to išeis - Dievas žino kol kas. Turiu štai tokį klausimą: gal kas ruošiatės internetu užsisakyti augaliukų? Mielai prisijungčiau, jei kas išmanote technines detales, atsiskaitymai ir panašiai. Man vienai nedrąsu, kai užeinu pagnyti akių, tai raibsta net nuo grožio.....
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2010 02 04, 22:07)
Perlita, ar litopsiukas smėlyje? Jei taip, tai negerai  schmoll.gif Substratas turėtų būti laidus orui ir vandeniui, galima būtų įmaišyti žvyro ar smulkių akmenukų.
Beje, ar turi tas vėžliukas skylutę apačioje? Prasidėjus laistymo sezonui labai lengva supūdyti, kai nėra kur išbėgti vandens pertekliui  g.gif

Ne ne čia tas meliukas tik kaip dekoras apibarstytas ax.gif O apačioj yra skylutė mirksiukas.gif Kai prasideda laistymo sezonas padedu tokė padėkliuką dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2010 03 04, 11:50)
O apačioj yra skylutė mirksiukas.gif Kai prasideda laistymo sezonas padedu tokė padėkliuką dar biggrin.gif

Man iškart ramiau cool.gif Nepasitikiu aš tais be skylučių rolleyes.gif
O smėliuką vis tik pakeisčiau kokiu stambiu žvyru ar akmenukais, kad substratas 'kvėpuotų' mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano mažyliai biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
Maniskis vienas buvo susiraukšlėjęs kokius du mėn. vakar žiūriu ,kad neriasi, bet jaučiu mažesnis bus nei prieš tai buvo kažin kodėl g.gif . Dar radau namie seklyčiu litopsiukų, jau kokie 2 metai jos guli, kažina ar verta bandyt sodint g.gif . Gal žinote kiek laiko sėklos galioja biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. gal kuri uzsisakinejot juos is conos-paradise.com? kaip ten apmoket reikia gal zinot uz prekes?
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2010 03 04, 14:11)
Dar radau namie seklyčiu litopsiukų, jau kokie 2 metai jos guli, kažina ar verta bandyt sodint g.gif . Gal žinote kiek laiko sėklos galioja  biggrin.gif

Tikrai verta. Litopsų sėklos ilgai išlieka daigios mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos!!! smile.gif siandien pagaliau gavau uzsakyma is conos-paradise!!!!
thumbup.gif tai dziaugiuosi neatsidziaugiu. BET. smeliuko ir smulkintos plytos zemes misiniui gausiu tik sekmadieni (siandien dartik antradienis). seklytes palauks, bet atsiunte ir tris augaliukus:

Argyroderma pearsonii,
Lapidaria margaretae,
Titanopsis calcarea,

tai net nezinau, juos atvirom sakneles laikyt uzdengtus, ar bandyt saknis papurkst, gal i paprasta zeme pasodint?.... unsure.gif nes tokios zemes, kokios jiems reikia, gausiu tik 7dn... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ir aš užsikrėčiau... ax.gif Jau kuo tik nebuvau užsikrėtus, pilni namai visko, vazonai visur suštabeliuoti, manau kad jau viskam turiu imunitetą, pasirodo, ne doh.gif biggrin.gif

Patarkit prašau, vilnietės. Ar siųstis iš Cono, ar Kirtimuose pirkt? Gal kas žinot, ar yra ten jų dabar? 4u.gif
Atsakyti