Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Aisku sejinukus palaikyk. Jei visai jokiu gyvybes zenklu nera, gal siltesnej patalpoj apipurksti pabandyk - juk buna, kad tik tiek ir tereikia, pradeda nertis...
Atsakyti
Na, papurškinėju aš juos dar, bet toks vaizdas, kad man jie man nyksta.. sad.gif
dar turiu sėklyčių nepasėtų, tai reikės gal pavasarį pasėt..
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Jungiuos į šių gražuoliukų temą wub.gif Turiu vieną ir net nežinau jau kiek liko,senai.Na mažiukas jis pas mane,bet tikiuos psidaugins wub.gif Nes toks meilutis wub.gif Įkelsiu foto kai tik galėsiu ax.gif
Atsakyti
Va mano mažylis wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Perlita***: 04 vasario 2010 - 14:26
QUOTE(***Perlita*** @ 2010 02 04, 14:24)
Va mano mažylis wub.gif

tai, kad čia jie du wub.gif
Atsakyti
Perlita, ar litopsiukas smėlyje? Jei taip, tai negerai schmoll.gif Substratas turėtų būti laidus orui ir vandeniui, galima būtų įmaišyti žvyro ar smulkių akmenukų.
Beje, ar turi tas vėžliukas skylutę apačioje? Prasidėjus laistymo sezonui labai lengva supūdyti, kai nėra kur išbėgti vandens pertekliui g.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif

Mano du mazieji litopsiukai dabar baigia issinerti. wub.gif

QUOTE(linele** @ 2010 01 17, 16:13)
Fenestraria isstypo ir raukslejasi labai (gal, sakau, palieti vis dazniau reiktu g.gif ). Tithanopsis grazuolis numire (vandeningi lapai pradejo darytis, supuvo turbut). O tas medelis-krumelis (nezinau kaip ji pavadinti) uzpultas voratinkliniu erkuciu! kaip jas, tas gyvates, isnaikinti???

Linele tavo gelytes thumbup.gif wub.gif
Manasias gelytes irgi buvo uzpuole voratinklines erkutes,isnaikinau tik su persodinimu ir actara.Uzpuole buvo visas kurios tik buvo ant tos pacios palanges. unsure.gif
Po situ persodnimu Tithanopsis numire-supuvo,o buvo laaabai grazus. unsure.gif
Fenestraria labai apdziuvuso,bet dar vis rodo gyvebes zenklus isleidzia naujas atzaleles. rolleyes.gif
O visos kiti litopsiukai auga thumbup.gif

QUOTE(Elika @ 2010 01 23, 20:56)

o vat su sėklinukais, tai įtariu, kad nieko gero man nesigavo... visi kažkokie sudžiūvę stovi ir tiek.. nei auga, nei neriasi.. nežinau ar belaikyt juos..  doh.gif

Sejinukai manieji irgi apdziuve stovi,karts nuo karto apipurskiu. g.gif O kurie spejo issinerti po tu didziuju persodinimu(ir juos buvo uzpuole erkutes) taip ir stovi,nei auga,nei neriasi. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos lithopsu myletojos!
As irgi pires kokias dvi savaites pasodinau savo lithopsiukus ir kad sudygo wub.gif bet jei tokie issvyre, atrodo vos laikosi tos saknytes ant zemes,kiti ir isgriuna, as atsargiai juos pastatau tiesiai. kadangi buvo rasoma neuzberti o tik ispilti ant zemes tas seklytes, taip ir padariau, dabar vis mastau ar jie toliau augs pas mane rolleyes.gif
maniskiai atrodo sitaip :

lithopsiukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovilte: 22 vasario 2010 - 16:17
QUOTE(Dovilte @ 2010 02 22, 17:16)
Sveikos lithopsu myletojos!
As irgi pires kokias dvi savaites pasodinau savo lithopsiukus ir kad sudygo  wub.gif  bet jei tokie issvyre, atrodo vos laikosi tos saknytes ant zemes,kiti ir isgriuna, as atsargiai juos pastatau tiesiai. kadangi buvo rasoma neuzberti o tik ispilti ant zemes tas seklytes, taip ir padariau, dabar vis mastau ar jie toliau augs pas mane  rolleyes.gif
maniskiai atrodo sitaip :

lithopsiukai

labas, o cia is seklyciu seti? as irgi maciau seklyciu , bet pabijojau pirkti, nes kiek esu pirkusi jau paaugusi augaliuka, jis zudavo pas mane. nezinau ko jam galejo trukti?
Atsakyti
QUOTE(DuKatinai @ 2010 02 22, 17:26)
labas, o cia is seklyciu seti?  as irgi maciau seklyciu , bet pabijojau pirkti, nes kiek esu pirkusi jau paaugusi augaliuka, jis zudavo pas mane. nezinau ko jam galejo trukti?


Taip is seklyciu, pirkau viena mix`a , sumokejau gal 10 lt uz 10 seklyciu, o kita pigesni, tai nzn kurie cia man ir sudygo (tikriausiai pigesni nes daugiau nei 10 sudyge biggrin.gif ), nes sejau viska i viena vazona. na sudetinga kiek pasidomejau ir kiek forumuose prisiskaiciau su jais, bet bandysim thumbup.gif
jie kaip kaktusai nemegsta dregmes, tad mano nuomone per ta didele meile, dauguma perlaisto juos.
Atsakyti
QUOTE(Dovilte @ 2010 02 22, 17:35)
Taip is seklyciu, pirkau viena mix`a , sumokejau gal 10 lt uz 10 seklyciu, o kita pigesni, tai nzn kurie cia man ir sudygo (tikriausiai pigesni nes daugiau nei 10 sudyge biggrin.gif ), nes sejau viska i viena vazona. na sudetinga kiek pasidomejau ir kiek forumuose prisiskaiciau su jais, bet bandysim  thumbup.gif
jie kaip kaktusai nemegsta dregmes, tad mano nuomone per ta didele meile, dauguma perlaisto juos.

nu bet zinok as irgi skaiciau kad nemegsta dregmes ir pan, tai neliejau ju, sakau ga del to doh.gif negi per sausa galejo patalpoj buti? o taip gaila buvo, tokie faini, dar kai prisiziurejau kaip zydi, isvis, galva pameciau. tik kad neuzsibuna pas mane jie doh.gif blush2.gif sekmes tau auginant juos, jei sekmingai augs, gal pasidalinsi paslaptim? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DuKatinai @ 2010 02 22, 17:52)
nu bet zinok as irgi skaiciau kad nemegsta dregmes ir pan, tai neliejau ju, sakau ga del to doh.gif negi per sausa galejo patalpoj buti? o taip gaila buvo, tokie faini, dar kai prisiziurejau kaip zydi, isvis, galva pameciau. tik kad neuzsibuna pas mane jie doh.gif  blush2.gif sekmes tau auginant juos, jei sekmingai augs, gal pasidalinsi paslaptim? mirksiukas.gif


Aciu. Jei tik pavyks - butinai mirksiukas.gif
Atsakyti