Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Pažiūrėjau merginos jūsų nuotraukas, paskaitinėjau, užpavydėjau blush2.gif
Kaip aš jais sirgau, man jie tokie gražūs. Pirmus du kai nusipirkau, tai vardus daviau: mumis ir trolis blush2.gif Abu nusibaigė. Po kiek laiko vėl nupirkau, pagyveno, net išsinėrė. Paskui sumąsčiau persodinti: žemę kaitinau, kad grybo nepagautų...nusibaigė. Nuleidau rankas, paskaičiau kažkur, kad greit grybelį pagauna ir supūna. Taip ir buvo man. O čia pažiūrėjau: ir su žiedais net swoon.gif
Griūk vietoje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakties_Sparnai: 29 gruodžio 2009 - 00:35
o man jie nesiseka auginti. Pradžioj viskas gerai. Auga žydi. O po kiek laiko tokie ištįsę liesi pasidaro. Gal šviesos per mažai. mastau.gif
Atsakyti
tfu tfu tfu mano gyvi dar 4u.gif
Atsakyti
Kokie mieli mazi augaliukai wub.gif
Atsakyti
o as saviskio nesupratau... jau isleido ziedeli, mates kad bus rozinis na toks susikliates buvo ir jau kokias dvi savaites neissiskelidzia, o tas ziedelis toks kaip sudziuves atrodo, nebesiskleidzia ir nesuprantu kodel... taip laukiau kai jau ziedeli pamatysiu ir neteko...
Atsakyti
Saulės mažai juk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 01 03, 19:25)
o as saviskio nesupratau... jau isleido ziedeli, mates kad bus rozinis na toks susikliates buvo ir jau kokias dvi savaites neissiskelidzia, o tas ziedelis toks kaip sudziuves atrodo, nebesiskleidzia ir nesuprantu kodel... taip laukiau kai jau ziedeli pamatysiu ir neteko...


maniškis vienas naujokas su ką tik nužydėjusiu, tai greitai žiedukų nesaulauksiu..
Atsakyti
na va - violetinė nelli jau beveik išnyko doh.gif
Atsakyti
sveikutes! ziuriu, kad musu temele jau tokia apleista..... smile.gif maniskiai laikosi, hmmm, kiap cia pasakius...neblogai gal smile.gif keli zydejo, vienas ziedas jau du menesiai stovi vos islindes - saulutes per mazai.... keli numiro - tas pats vazonas, vieni bujoja, kiti mirsta... keli jau nertis ruosiasi. tik va isstypo labai.... cia maniskiai, foto daryta siandien, 01.17. beveik visi siusti is conos.

user posted imageuser posted image


Dar pasirodau augaliukus, siustus is conos. Kaip atrode 2009.08.03 ir 2010.01.17. Fenestraria isstypo ir raukslejasi labai (gal, sakau, palieti vis dazniau reiktu g.gif ). Tithanopsis grazuolis numire (vandeningi lapai pradejo darytis, supuvo turbut). O tas medelis-krumelis (nezinau kaip ji pavadinti) uzpultas voratinkliniu erkuciu! kaip jas, tas gyvates, isnaikinti??? Nors auga gerai, sakutes naujas leidzia.... Dar vienas toks keistuolis augalas raukslejosi, bet dabar kaip pradziugino...gi maza viduj lapiuka pamaciau! bet net neisivaizduoju, kaip jis augs? ar irgi, kaip lithopas turi nudziuti??? Fritia jau beveik du metai pas mane auga, kelis kartus zydejo (pirkta Norvegijoj smile.gif, keliones istvere - uzsigrudinus). Bujoja grazuole. Teko is vieno krumo sia vasara isskirstyti i keturis. Vienas, tam paciam vazone, sudziuvo! mistika kazkokia.....
Stai, pasirodom smile.gif Viso Foto CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 17 sausio 2010 - 16:14
e paneles is kur perkate tuos augaliukus? as kiek ieskau tai niekur nebematau ju? o seklas sakotes is uzsienio?
Atsakyti
http://translate.goo...=lt...m/&anno=2
http://www.conos-paradise.com/
Atsakyti
Linele, kokie gražuoliai taviškiai wub.gif pas mane vienas numirojo.. verysad.gif vienas sėkmingai lukštenasi, o du ka-kokie susiraukšlėję stovi ir tiek.. g.gif dar vienas yra toooooks išstypęs, kad nežinau gerai čia ar blogai.. g.gif ir šiandien nusipirkau du mažiukus.. nežinau ar pavyko man juos parnešt nesušaldžius.. doh.gif


o vat su sėklinukais, tai įtariu, kad nieko gero man nesigavo... visi kažkokie sudžiūvę stovi ir tiek.. nei auga, nei neriasi.. nežinau ar belaikyt juos.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 23 sausio 2010 - 20:57