Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Elika @ 2009 11 24, 08:12)
o mažiukai pamažu vis nyksta.. gal šviesos jiems per mažai..  g.gif
šitas tai pleiospilos neli  mirksiukas.gif

o kur tu juos laikai? aš tai savus ant palangės, lyg neištysę
Įkelk nuotrauką savo mažulių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 11 24, 09:28)
o kur tu juos laikai? aš tai savus ant palangės, lyg neištysę
Įkelk nuotrauką savo mažulių  4u.gif


Maniškiai ant stalo šalia palangės gyvena. Galima sakyti, kad ant palangės, nes į palangės kraštą remiasi.
Nežinau, gal aš netinkamai prižiūriu (kad ir kaip nesinori, bet gal ir reikėtų pripažint, kad gal aš kažką negerai darau blush2.gif ), nes kartais ir nereguliariai palaistau, kartais dažniau, kartais rečiau. Bet kol kas tik purškiu - vieną kart daugiau, kitąkart mažiau..
Kad nelabai yra ką rodyt... verysad.gif vieną vazonėlį jau planuoju atlaisvint, nes gyvybės kaip ir nesimato. Gal čia dar ir mano papūginas prisidėjo, kai nesužiūrėjau doh.gif nors lyg ir uždengiu, kai jį paleidžiam.. žodžiu, tikrai nežinau kas negerai... g.gif
Dar sėkliukų turiu, tai bandysiu vėliau sėti g.gif šituos tai sėjau dieną prieš rugsėjo 1-ąją. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 24, 10:50)
Maniškiai ant stalo šalia palangės gyvena. Galima sakyti, kad ant palangės, nes į palangės kraštą remiasi.
Nežinau, gal aš netinkamai prižiūriu (kad ir kaip nesinori, bet gal ir reikėtų pripažint, kad gal aš kažką negerai darau  blush2.gif ), nes kartais ir nereguliariai palaistau, kartais dažniau, kartais rečiau. Bet kol kas tik purškiu - vieną kart daugiau, kitąkart mažiau..
Kad nelabai yra ką rodyt...  verysad.gif vieną vazonėlį jau planuoju atlaisvint, nes gyvybės kaip ir nesimato. Gal čia dar ir mano papūginas prisidėjo, kai nesužiūrėjau  doh.gif nors lyg ir uždengiu, kai jį paleidžiam.. žodžiu, tikrai nežinau kas negerai...  g.gif
Dar sėkliukų turiu, tai bandysiu vėliau sėti  g.gif šituos tai sėjau dieną prieš rugsėjo 1-ąją.  g.gif

tiek pas mama tiek pas mane akmenukai auga pietu puseje, manau tas daug irgi duoda
Papildyta:
QUOTE(Elika @ 2009 11 24, 10:12)
tiesą sakant nežinau.. pirmųjų neužsekiau kada nertis pradėjo, o mažiukai pamažu vis nyksta.. gal šviesos jiems per mažai..  g.gif
šitas tai pleiospilos neli  mirksiukas.gif

vistiek akmenys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2009 11 24, 11:22)
tiek pas mama tiek pas mane akmenukai auga pietu puseje, manau tas daug irgi duoda
Papildyta:

Na, pas mane augaliukai pirkti taip pat puikiai auga be jokių praradimų. O čia kalbu apie sėjinukus  mirksiukas.gif

vistiek akmenys lotuliukas.gif


Tas tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba,
mano vienas akmenukas pradėjo raukšlėtis ir daug minkštesni nei kiti, kaip man jį gelbėti?
Atsakyti
Maniškis vienas numirojo verysad.gif
Atsakyti
Šiandien mane MB maloniai nustebino - gavau litopsiuką thumbup.gif o man jų taip nesisekė pavasarį ieškot pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2009 12 22, 22:02)
Šiandien mane MB maloniai nustebino - gavau litopsiuką  thumbup.gif o man jų taip nesisekė pavasarį ieškot pirkti doh.gif


Kadangi man neteko jų persodinti, gal galit iš patirties patart ar galiu juos dabar persodint, ar laukti? blush2.gif

ir dar - ar siuntėtės kas iš Vokietijos ne sėklytes, bet pačius augaliukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 23 gruodžio 2009 - 09:32
:Pasisekė Tau thumbup.gif thumbup.gif
Dėl persodinimo tai nežinau.. dabar jiems ramybės metas g.gif as tai nepersodinėčiau.., bet nežinau kaip iš tiesų reikia...
O augaliukus pačius siunčiausi. Vasarą visi kuo puikiausiai augo, tik neseniai vienas nupuvo, nors laistytas nebuvo ilgai.. tai nežinau kas jam ntiko.. doh.gif o šiaip, kiti auga.. smile.gif kitąkart, jei kas organizuos siuntimą, tai tik augaliukus siųsiuosi, ne sėklytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 12 23, 12:18)
:Pasisekė Tau  thumbup.gif  thumbup.gif
Dėl persodinimo tai nežinau.. dabar jiems ramybės metas  g.gif as tai nepersodinėčiau.., bet nežinau kaip iš tiesų reikia...
O augaliukus pačius siunčiausi. Vasarą visi kuo puikiausiai augo, tik neseniai vienas nupuvo, nors laistytas nebuvo ilgai.. tai nežinau kas jam ntiko..  doh.gif  o šiaip, kiti auga..  smile.gif  kitąkart, jei kas organizuos siuntimą, tai tik augaliukus siųsiuosi, ne sėklytes  ax.gif


Ačiū už patarimus, šiandien laisvu darbo metu skaičiau apie jų auginimą, tai manau kol jų ramybės būsena - geriau nejudinsiu 4u.gif
Ir aš mielai prisijungsiu prie šių gražuolių užsakymo jei kas sakysis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vilniaus 'Prizmoje' mačiau kelis litopsiukus ir porą P. nelii raudonų.
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2009 12 24, 14:31)
Vilniaus 'Prizmoje' mačiau kelis litopsiukus ir porą P. nelii raudonų.


gaila aš ne Vilniuje, norėčiau dar kelių blush2.gif nelii išdrįsau persodinti, tikiuosi išgyvens 4u.gif
Atsakyti