Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Elika @ 2009 11 09, 19:38)
Man tai visi litopai sveiki ir gražiai auga (tfu tfu tfu  unsure.gif  ), o vat sėjinukai tai kažkaip įdomiai... Ar tai nyksta, ar neriasi... kažkaip nesusigaudau.. o ir dėl priežiūros kažkaip nesu tikra, ką daryt... dar purkšti ar jau palikt ramybėj be purškimo..  unsure.gif  žodžiu, esu pasimetusi su tais mažiukais  unsure.gif

mane irgi labai domina, kaip su tais mažuliukais elgtis, ar reikia dar juos purkšti ar jau palikti ramybėje?
Atsakyti
a kaip atrodo tik isdyge akmenukai? doh.gif
kaskas dygsta, bet nezinau kas.. ar jie ar zoles.... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<>I love......<> @ 2009 11 14, 10:51)
a kaip atrodo tik isdyge akmenukai? doh.gif
kaskas dygsta, bet nezinau kas.. ar jie ar zoles....  doh.gif  blush2.gif

pavartyk seną temą, ten kažkur paskutiniuose puslapiuose buvo įkelta nuotraukų su ką tik išdygusiais litopsiukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 11 14, 10:05)
keliu temą į viršų
mano pirkinys - su pumpurais  biggrin.gif
user posted image

wub.gif noriuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 11 14, 11:59)
wub.gif  noriuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu  lotuliukas.gif

varyk į Kauną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 11 14, 12:09)
varyk į Kauną mirksiukas.gif

Niu dėl vieno kaktuso kaip tais man nelabai apsimoka... o va ir mokslai baigti, tad visai nepakeliui verysad.gif
Atsakyti
Na, ateinu pasiguosti.. verysad.gif sėkliukai, kurie buvo sėti rudenėjant sudygę buvo gražiai, bet dabar matosi vos keli litopsiukai.. verysad.gif matyt, kažką netaip darau.. O sėti pavasarį lukštenasi. Jų išliko kur kas daugiau, nei sėtų rudenį doh.gif Gaila, bet ką jau padarysi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 20, 08:41)
Na, ateinu pasiguosti..  verysad.gif sėkliukai, kurie buvo sėti rudenėjant sudygę buvo gražiai, bet dabar matosi vos keli litopsiukai..  verysad.gif  matyt, kažką netaip darau.. O sėti pavasarį lukštenasi. Jų išliko kur kas daugiau, nei sėtų rudenį  doh.gif  Gaila, bet ką jau padarysi...  doh.gif

vaje, o tai ką tu rudenikumas darei? Manieji dar kol kas, sėti rugsėjo pabaigoje, lyg neblogai atrodo, tik nelabai žinau kaip su jais elgtis, purkšti ar jau leisti ramiai būti g.gif
Atsakyti
Aš juos vis purškiau. lygiai taip pat kaip ir su pavasarinukais elgiausi.. doh.gif nezinau kas negerai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 20, 13:04)
Aš juos vis purškiau. lygiai taip pat kaip ir su pavasarinukais elgiausi..  doh.gif  nezinau kas negerai..  doh.gif

aš tai dabar juos į savaitę porą kartų tik papurškiu, kol kas lyg neblogai atrodo, kaži tik ar pavyks man juos išlaikyti. o kada maždaug sėjinukai turi nertis? Kiek laiko praeina nuo sėjimo?
Atsakyti
as dvieju rusiu auginu dramblio pedutes lotuliukas.gif
http://images.bite.l...eb3814dff4d.jpg
pradzioj sita nusipirkau, tai jau du metai kaip pas mane, laistau kada prisimenu, nepurskiu nieko nedarau, net pamirstu kad ji turiu tai jau galiu pasigirti, kad penkta karta auga (jau neriasi penkta karta) biggrin.gif ir jau leidzia ziedeli thumbup.gif keista man bet grazu, o kitus gavau dovanu, toks krumas ju auga, bet nieko kol kas nedaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 11 23, 10:44)
aš tai dabar juos į savaitę porą kartų tik papurškiu, kol kas lyg neblogai atrodo, kaži tik ar pavyks man juos išlaikyti. o kada maždaug sėjinukai turi nertis? Kiek laiko praeina nuo sėjimo?


tiesą sakant nežinau.. pirmųjų neužsekiau kada nertis pradėjo, o mažiukai pamažu vis nyksta.. gal šviesos jiems per mažai.. g.gif

QUOTE(_buterfly_ @ 2009 11 23, 22:19)
as dvieju rusiu auginu dramblio pedutes lotuliukas.gif
http://images.bite.l...eb3814dff4d.jpg


šitas tai pleiospilos neli mirksiukas.gif
Atsakyti