Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

oi, akmenukus dedi jau kai jie paauga, kol mazi ir žvyro pakanka, nes tarp akmenukų jų nesimatys biggrin.gif jie visai mažulyčiai kai sudygsta biggrin.gif persodint galima tik po metų. Aš pirmuosius persodinėjau poros mėnesių, tai, žinok, tikrai nepatarčiau to daryt kitam.. ten "juodas" darbas doh.gif lotuliukas.gif jir tokie miniatiūriniai, kad sučiupinėt net nelabai įmanoma doh.gif kai kurie man net į dantų krapštuku padarytą gilesnę duobutę taip įkrisdavo, kad ištraukt buvo dar "juodesnis" darbas lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 14 spalio 2009 - 14:27
Aš sėjau taip, kaip aprašyta pirmame temos psl. - tikrai pasiteisino smulkių akmenukų užbėrimas ant paviršiaus thumbup.gif Tarp jų sudygę litopsiukai turi puikią atramą.
Atrodėm štai taip http://www.78.lt/sha...d=77EC_4AD5CC9B mirksiukas.gif
O čia mano pirktinės 'sagutės' 4u.gif
http://www.78.lt/sha...d=EEA0_4AD5C640
Atsakyti
Dota, o kada čia pirkai? ir kur? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Pirkau prieš kelias savaites Jasinskio g. esančioj gėlių parduotuvėlėj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2009 10 14, 16:12)
Aš sėjau taip, kaip aprašyta pirmame temos psl. -  tikrai pasiteisino smulkių akmenukų užbėrimas ant paviršiaus thumbup.gif Tarp jų sudygę litopsiukai turi puikią atramą.
Atrodėm štai taip http://www.78.lt/sha...d=77EC_4AD5CC9B mirksiukas.gif 
O čia mano pirktinės 'sagutės'  4u.gif
http://www.78.lt/sha...d=EEA0_4AD5C640

nuostabu.. wub.gif
a dabar ta zvyriuka sumaisyt su zemem ar ant pavirsiaus tik uzbert? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(<>I love......<> @ 2009 10 15, 08:17)
nuostabu.. wub.gif
a dabar ta zvyriuka sumaisyt su zemem ar ant pavirsiaus tik uzbert?  doh.gif


Pamaišyk šiek tiek smulkaus žvyriuko su kaktusams skirtoms žemėms, tada paberk sėklytes ir galiausiai ant viršaus paberk stambesnio žvyriukio ploną sluoksnį. Indelį apdenk skaidriu maišeliu ir lauk kol sudygs ax.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(dota @ 2009 10 14, 23:55)
Pirkau prieš kelias savaites Jasinskio g. esančioj gėlių parduotuvėlėj  ax.gif



Kaip gerai sostinietėms.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 10 15, 08:48)
Pamaišyk šiek tiek smulkaus žvyriuko su kaktusams skirtoms žemėms, tada paberk sėklytes ir galiausiai ant viršaus paberk stambesnio žvyriukio ploną sluoksnį. Indelį apdenk skaidriu maišeliu ir lauk kol sudygs  ax.gif  bigsmile.gif


na va, dabar jau viskas aisku.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aciu 4u.gif
jei pavyks sian istrukt, nubegsiu nusipirkt seklu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<>I love......<> @ 2009 10 15, 09:36)
na va, dabar jau viskas aisku.. doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
aciu 4u.gif
jei pavyks sian istrukt, nubegsiu nusipirkt seklu.. ax.gif


A kur sėklytes pirksi? ax.gif man kažkaip neteko sėklyčių matyt čia LT g.gif

Ot cekava Zosė aš blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Mano pusmetinius sejinukus uzpuole kazkoks biesas doh.gif Is pradziu apie augaleli uzsidedavo pukelis panasus i pelesi.Sugalvojau,kad reikia persodinti ir siandien kai persodinejau radau prie saknu baltu judanciu vabaliuku blink.gif Nuvaliau visas saknytes,nupurskiau visus sejinukus su actara ir susodinau i nauja zeme sudrekinta actara.Bus matyt toliau kas cia bus su jais.. g.gif
Is tos baimes apipurskiau tuo paciu visas savo geles:kitus sukulentus,lithopsus ,orhidejas,zomiulkina ir crasulas.. g.gif Nezinau ar gerai, bijau,kad kitu augalu neuzpultu ta pati zaraza blush2.gif

Atsakyti
gal kas gali pasidalinti informacija kaip sumoketi conos.com? Darote bankini pavedima?
Atsakyti
QUOTE(zyvkiukas @ 2009 10 28, 15:32)
gal kas gali pasidalinti informacija kaip sumoketi conos.com? Darote bankini pavedima?


darai užsakymą? unsure.gif
Atsakyti
Turiu parsisiuntusi iš ten seklyčių. Taip ir nepasėjau. Jie nesiunčia, jei pirkinio kaina mažesnė nei 5 Eur. Turiu 11 pakelių po 20 seklyčių. Man per daug, galiu pasidalinti. Gyvenu Vilniuje. Paimsiu tik tiek kiek man pačiai jos kainavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 28 spalio 2009 - 21:55