Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Wilmaw @ 2013 01 04, 12:36)
Gal per daug laistote?

tragedija būna pavasario pradžia kai perdžiūvusius atsargiai pradedu laistyti doh.gif
Nesuprantu ką ne taip darau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2013 01 04, 15:00)
tragedija būna pavasario pradžia kai perdžiūvusius atsargiai pradedu laistyti  doh.gif
Nesuprantu ką ne taip darau.  verysad.gif

Tai bandykit pavasario pabaigoje laistyti.. Na as tai viena turiu savo sejinuka, tai as ji keliais lasais ziema taip pat palaistau.. vasara irgi nelaistau taip kad butu permirkes.. Ji auginu taip pat kaip kaktusus tai jau antri metai kuo puikiausei auga rolleyes.gif bandykit kad ir dabar keliais lasais vandens nuo rankos palaistyti... Gal jam per staigei ta dregme jei ziema isvis jo nelaistote...
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2013 01 04, 15:48)
Tai bandykit pavasario pabaigoje laistyti.. Na as tai viena turiu savo sejinuka, tai as ji keliais lasais ziema taip pat palaistau.. vasara irgi nelaistau taip kad butu permirkes.. Ji auginu taip pat kaip kaktusus tai jau antri metai kuo puikiausei auga rolleyes.gif  bandykit kad ir dabar keliais lasais vandens nuo rankos palaistyti... Gal jam per staigei ta dregme jei ziema isvis jo nelaistote...

dėkoju, bandysiu. biggrin.gif Gal išsigelbės šiemet nuo mano "globos" blush2.gif
Atsakyti
Sveikos litopsistės 4u.gif Ar dar kas nors auginat litopsus? Žiūriu, tema senokai primiršta ir nebelankoma... Gal metas ją atgaivinti? g.gif
Atsakyti
Niekas neatsiliepia verysad.gif
O mes žydim wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(plium-bum @ 2013 10 10, 17:19)
Niekas neatsiliepia verysad.gif
O mes žydim wub.gif
user posted image


oi koks gražuolis wub.gif užklydau į temą informacijos,nes šiandien pas mane atkeliavo akmenukas ax.gif domiuosi kaip augint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūrūnė @ 2013 11 08, 22:05)
užklydau į temą informacijos,nes šiandien pas mane atkeliavo akmenukas  ax.gif domiuosi kaip augint  ax.gif


pirmame puslapyje rasite visą apibendrintą informaciją apie šių augaliukų auginimą 4u.gif pasirodykit savo naująjį pirkinį, labai smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plium-bum @ 2013 11 09, 12:15)
pasirodykit savo naująjį pirkinį, labai smalsu ax.gif


va toks pas mane ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūrūnė: 12 lapkričio 2013 - 13:58
QUOTE(Jūrūnė @ 2013 11 12, 14:52)
va toks pas mane  ax.gif


o, tai jūs įsigijote Pleiospilos nellii smile.gif Aš irgi tokį turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gražuoliai augaliukai, dar nebuvau tokių mačius. Gal reiks užsikrėsti ir man jų auginimu. Gal kas turit pasidalinti pradžiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūrūnė @ 2013 11 12, 15:52)
va toks pas mane  ax.gif


pas mane visad supuna sie... niekaip nepavyko augint schmoll.gif
Atsakyti


QUOTE(Daiva R. @ 2013 11 14, 11:50)
pas mane visad supuna sie... niekaip nepavyko augint  schmoll.gif


Turbūt perlaistėt g.gif
Atsakyti