Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Aira, puikus ziedai wub.gif thumbup.gif as irgi turiu viena is seklos uzsiauginusi,tai auga visai neblogai bigsmile.gif

Danbo: yra ju seklu tik jos labai labai smulkios, kaip dulkeles, kai as gavau galvojau tuscia pakeli atsiunte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 09 28, 10:38)
yra lithopsų sėklų?


Yra yra mirksiukas.gif
QUOTE(Aira* @ 2012 09 28, 10:40)
Ačiū  4u.gif

oi per kiek laiko sudygsta jau nė nepamenu prieš pora metų sėjau  blush2.gif  o ar tu pasėjusi pridengei juos plėvele?

Pridengiau, bet ne aklinai... Iš apačios tarpukai yra.
Atsakyti
Sveikos, keliam temukę.
Labai susidomėjau šiais miniukais, pasigirkit kaip jie laikosi-atrodo žiemą. Gal kuri vilnietė turi jų pasidalinti?(lithps'ų ar canophytum)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijole0619: 16 gruodžio 2012 - 23:48
Nepersenai zydejo smile.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Grožis nerealus wub.gif Mano sėti litopsiukai numiriojo, o taip gražiai augo g.gif , bet aš užsispyrus ir bandysiu dar...
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2012 12 19, 22:26)
Nepersenai zydejo smile.gif 

grožis.. thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(pavilonyte @ 2012 12 19, 22:39)
Grožis nerealus  wub.gif Mano sėti litopsiukai numiriojo, o taip gražiai augo  g.gif , bet aš užsispyrus ir bandysiu dar...

to pavilonyte- labai tikiuosi kitąkart pasiseks, nenusiminkit.
Atsakyti
drinks_cheers.gif ačiū, nijole, neprarandu optimizmo, juolab, kad turiu suaugėlių, jei dar nusipirksiu sėklų, būtinai bandysiu, norėčiau ir kitokių pluoštagėlinių pasisėt.
Atsakyti
Va, netyčia radau Lithops sėklų miksą parduodamą lietuviškoje parduotuvėje.
Pati nebandžiau, todėl apie sėklų kokybę nieko nepasakysiu, bet kas nori pamėginti iš sėklų auginti, manau neblogas variantas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2012 12 19, 22:26)
Nepersenai zydejo smile.gif 

Nu ale kas čia smile.gif blush2.gif

Su švetėmis merginos wub.gif
Atsakyti
Ir man įdomu kas ten per grožis žydėjo ir kur pirktas ar Lt. dota, ačiū už nuorodą, neblogas variantas, daug sėklų, bandysiu pirkt wink.gif
Atsakyti
Nesuprantu ką negerai darau su litopsiais, nes būna kelis metus viskas gerai, o paskiau staiga suminkštėja ir žūsta. doh.gif Gal parazitai kokie užpuola. Vis tik sultingas augalas. mastau.gif
Beliko dabar tik vienas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2013 01 04, 08:52)
Nesuprantu ką negerai darau su litopsiais, nes būna kelis metus viskas gerai, o paskiau staiga suminkštėja ir žūsta.  doh.gif  Gal parazitai kokie užpuola. Vis tik sultingas augalas. mastau.gif
Beliko dabar tik vienas.  verysad.gif


Gal per daug laistote?
Atsakyti