Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Ortija @ 2012 06 21, 17:41)
Fritia yra ne lithopsas, ji tiesiog fritija.
Persodink. Tik paskui kokia savaitę neliek. Galima tik  apipurkšti.

isku,o ant vazonelio parasyta lithops.aciu uz atsakyma
Atsakyti
mano akmenukai nėrėsi, ir toks vaizdas,kad nustojo nertis, jau turbut koks mėnesis jokių pokyčių g.gif gal ko trūksta patarkit
Atsakyti
Mano senukai išsinėrė jau seniai ir gana greitai, o va naujokai doh.gif ir nėrėsi ir sustojo, vienas iš vis numyriojo, traukėsi traukėsi ir sudžiuvo g.gif
Atsakyti
Esu pastebėjus, kad kol neprisitaiko dažnai naujokai sunkiai neriasi, aš kartais net pati praplėšiu, nes jiems energijos pritrūksta, net sunku pasakyti kodėl g.gif
Atsakyti
Sveikos sukulentu myletojos wink.gif

nusipirkai seklyciu situ sukulentu user posted image kaip jie lietuviskai vadinasi? blush2.gif Kur rasti daugiau informacijos apie juos? g.gif
Atsakyti
frithia pulchra arba tos priedermės kažkas, o kur pirkote sėklų, keista, kad pavadinimo nebuvo g.gif Nors gal ne ji, maniškė kupstu auga, o čia iš pažastų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavilonyte: 29 liepos 2012 - 21:35
Temos paįvairinimui 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2012 09 27, 20:07)
Temos paįvairinimui  4u.gif


kaip nerealiai žydi rolleyes.gif persikėlusi gyventi į naują butą užsiimsiu jų auginimu, gal bus palankesnės sąlygos... nieko tokio, jei žiemą nusipirksiu ar geriau pavasarį?
Atsakyti
Gražūs žiedeliai, o maniškis vienas besinerdamas nupuvo, taip gaila toks didelis jau buvo užaugęs doh.gif . O kiti irgi kažkokie užmigo besinerdami.
Atsakyti
Aira, gražučiai wub.gif

Per kiek laiko sudygsta lithops'ai? Gal pas mane per šalta jiems, ar šviesos per mažai (nors stovi ant palangės), bet nesimato, kad būtų sudygę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 09 28, 11:24)
Aira, gražučiai wub.gif 

Per kiek laiko sudygsta lithops'ai? Gal pas mane per šalta jiems, ar šviesos per mažai (nors stovi ant palangės), bet nesimato, kad būtų sudygę verysad.gif

yra lithopsų sėklų?
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 09 28, 11:24)
Aira, gražučiai wub.gif 

Per kiek laiko sudygsta lithops'ai? Gal pas mane per šalta jiems, ar šviesos per mažai (nors stovi ant palangės), bet nesimato, kad būtų sudygę verysad.gif

Ačiū 4u.gif

oi per kiek laiko sudygsta jau nė nepamenu prieš pora metų sėjau blush2.gif o ar tu pasėjusi pridengei juos plėvele?
Atsakyti