Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(dota @ 2012 03 23, 13:30)
schmoll.gif  Po persodinimo bent savaitę ar dvi NELAISTOM  schmoll.gif . Apskritai mano nuomone dar anksti litopsus laistyti. Skaitykit kas parašyta aukščiau esančioje žinutėje.

ačiū už info , lėksiu vazono ieškot ir reiks persodint, tik bijau kažkaip, taip bus gaila jei neprigis doh.gif
Atsakyti
Nepamenu, kad man koks būtų neprigijęs. Na, nebent jau labai buvo parduotuvėje prilaistytas, ištįsęs ir nustekentas. Paprastai nelaistant, leidžiant atsigauti, visi prigija mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

ir aš labai noriu auginti litopsius turiu vieną, neblogai sekasi pas mane augti. Mielai įsigyčiau sėklų. Tai jeigu kas turite daugiau, nupirkčiau iš jūsų.
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
ko čia taip tylu, kaip jūsų akmenys gyvena? bigsmile.gif
Va manieji:
user posted image
user posted image

iš patirties, geriausia auga tie, kur žemės tik kokie 2cm pripilta. rolleyes.gif ir daug akmenų. beto pastebėjau jei nusipirkus supūna, tai dažniausiai jau reiškias buvo pažeistas augaliukas rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
vakarvakare, labai gražūs smile.gif 4u.gif maniškiai visi supuvo, galvoju,kitąkart gal pirkt kiek labiau paaugusius,nes tuos pirkau visai mažiukus...
Atsakyti
Nemanau, kad nuo dydžio labai priklauso, svarbu pasodinti tik tiek, kad tik šaknys žemėje būtų, o kūnelis akmenim apdėtas, tada mažesnė tikimybė, kad supus. beto parduotuvėj dažnai būna pažeisti su parazitais, esu kartą kirmėlę radus:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jo, desertui taip sakant pagriauze neneudele unsure.gif

Taip as ju noriu, bet bijau... labai jau sudetingas auginimas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alezee: 14 birželio 2012 - 08:46
QUOTE(Alezee @ 2012 06 14, 09:44)
Jo, desertui taip sakant pagriauze neneudele  unsure.gif

Taip as ju noriu, bet bijau... labai jau sudetingas auginimas  blush2.gif

man irgi baisoka auginti, todėl teturiu tik viena kaktusa namie blush2.gif
bet persikrauscusi i naujus namus, pabandysiu laime dar karta, gal jei labiau megs saule nei dabartini pavesi smile.gif
Atsakyti
Sudėtinga atrodo, kol skaitai ir neaugini, o kai imi auginti po truputį perpranti ir atrandi savo auginimo būdą ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vakarvakare @ 2012 06 13, 15:09)
Sveiki, 4u.gif
ko čia taip tylu, kaip jūsų akmenys gyvena? bigsmile.gif
Va manieji:
user posted image
user posted image

iš patirties, geriausia auga tie, kur žemės tik kokie 2cm pripilta. rolleyes.gif ir daug akmenų. beto pastebėjau jei nusipirkus supūna, tai dažniausiai jau reiškias buvo pažeistas augaliukas rolleyes.gif  g.gif


Labai grazus jus akmenys, gal turite pardavimui?
Atsakyti
sveiki,pirkau litopsiuka man atrodo,kad FRITHIA.su dar neissiskleidusiu ziedeliu,o kitas matosi bet giliai. ar man persodinti ar kolkas laikyti tam mazam vazonelyje.
Atsakyti
Fritia yra ne lithopsas, ji tiesiog fritija.
Persodink. Tik paskui kokia savaitę neliek. Galima tik apipurkšti.
Atsakyti