Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

radau vieną pslp. sukulentų -jazau marija...mano sąrašas ilgėja,norai didėja biggrin.gif nėr gyvenimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 10 03, 14:16)
radau vieną pslp. sukulentų -jazau marija...mano sąrašas ilgėja,norai didėja biggrin.gif nėr gyvenimo biggrin.gif

nereiks didesnio namo? doh.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal ne biggrin.gif jug dar palėpė ateičiai yra lotuliukas.gif o ištikro...tai jie mažučiai,nors yra ir oho kokių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 10 03, 14:54)
gal ne biggrin.gif jug dar palėpė ateičiai yra  lotuliukas.gif  o ištikro...tai jie mažučiai,nors yra ir oho kokių smile.gif

thumbup.gif palėpė yra gerai smile.gif)))
Atsakyti
Mano litopsiukai jau žydi smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedriux0 @ 2011 10 09, 20:53)
Mano litopsiukai jau žydi smile.gif

kaip gražuuuuu wub.gif
Na merginos,migdot jau savuosius akmenėlius?Ar dar liejat ir išvis ar liejat žiemą?Daiva.R kaip su Frithia?Ją irgi žiemos miego ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 10 10, 10:00)
kaip gražuuuuu  wub.gif
color=blue]Daiva.R[/color] kaip su Frithia?Ją irgi žiemos miego ar ne? 4u.gif


Pas mane frithia pirma kart ziemos, tai net nezinau ar reiks ja lieti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2011 10 10, 09:15)
Pas mane frithia pirma kart ziemos, tai net nezinau ar reiks ja lieti  g.gif

einu i rojus skaityti,nes kažkaip suabejojau dėl jos....o kaip su litopsiais?
Atsakyti
Ka pavyko rasti: megsta labai gerai drenuojama substrata - daug smulkaus zvyro ir siek tiek organikos. Vasara megsta dazna, bet saikinga, laistyma ir daug sviesos. Taciau negalima jos laikyti ant tiesioginiu saules spinduliu, nudegs. Ziema augala reikia pastatyti i sausa vesia vieta (+5…+15°C), nelaistyti. Papildomo apsvietimo nereikalauja. Frithia nemegsta sarmines substrato reakcijos, todel galima i vazoneli ideti durpiu, o laistyti butu gerai distiliuotu, lietaus arba bent virintu vandeniu. Zydi Frithia geguzes-birzelio men.
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 10 10, 10:09)
Taciau negalima jos laikyti ant tiesioginiu saules spinduliu, nudegs.


Labai įdomu kas šios nesąmonės autorius lotuliukas.gif Frithia laaabai mėgsta tiesioginę saulę. Ir kuo daugiau, tuo geriau. Žinoma, pavasarį prie saulės reikėtų pratinti pamažu, nenumesti nuo kokios rytinės palangės ant tiesioginių spindulių mirksiukas.gif

QUOTE(Daiva R. @ 2011 10 10, 09:15)
Pas mane frithia pirma kart ziemos, tai net nezinau ar reiks ja lieti  g.gif

Šiaip jos žiemą visiškai nelaistomos, bet reikėtų atsižvelgti į kambario temperatūrą ir augalo dydį. Mano didesnės žiemą negauna nė lašo. O va parsisiųstos mažutės F. humilis dabar gailiuosi, kad nepalaisčiau. Ėmė ir nunyko pamažu verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(dota @ 2011 10 10, 11:54)
Labai įdomu kas šios nesąmonės autorius  lotuliukas.gif Frithia laaabai mėgsta tiesioginę saulę. Ir kuo daugiau, tuo geriau. Žinoma, pavasarį prie saulės reikėtų pratinti pamažu, nenumesti nuo kokios rytinės palangės ant tiesioginių spindulių mirksiukas.gif
Šiaip jos žiemą visiškai nelaistomos, bet reikėtų atsižvelgti į kambario temperatūrą ir augalo dydį. Mano didesnės žiemą negauna nė lašo. O va parsisiųstos mažutės F. humilis dabar gailiuosi, kad nepalaisčiau. Ėmė ir nunyko pamažu  verysad.gif

Na va matai....šį įrašą radau rojaus soduose,kažkokia pana rašė,ji irgi iš kažkur rado šią info...tai va ir žinok žmogau,o kažkaip kitur nelabai randu apie ją aprašyta...Ji pas mane auga ant rytinės palangės smile.gif nuo parsivežimo nelaistyta(nes žinant kaip jas pardėse laisto,nerizikavau) Tai vat ir galvoju ką daryt toliau smile.gif Ačiū už info 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu as maziukus nusipirkusi, palaisciau truputi karta, o du is triju nunyko...kaip issaugot treciaji?... tikrai visai nelaistyt net persodinus i didesni vazoniuka?.. unsure.gif
Atsakyti