Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Daiva R., gražiai susodinai. Ir balta skaldelė labai gerai - ne taip įkaista kaip tamsūs akmenukai, litopsams patiks thumbup.gif
Melanija, esu skaičiusi kažkur, kad P. nellii lengva supūdyti gausiai laistant. Juos laistyti reikėtų pakankamai retai ir po nedaug vandens pilti. O kad žiemą visai nelaistyti, tai pardavėja teisingai sakė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2011 05 30, 15:43)
Daiva R., gražiai susodinai. Ir balta skaldelė labai gerai - ne taip įkaista kaip tamsūs akmenukai, litopsams patiks  thumbup.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus, šiandien manęs laukia atsakingas momentas - persodinimas.
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2011 05 31, 12:24)
Ačiū už atsakymus, šiandien manęs laukia atsakingas momentas - persodinimas.


Prasom mirksiukas.gif
Lauksiu persodintu foto ax.gif
Atsakyti
Sveikos litopsininkės 4u.gif
Apmirusi šita temelė, reikia atgaivinti mirksiukas.gif Kaip jūsų augaliukai laikosi? Buvo karštos, saulėtos dienos - litopsams thumbup.gif
Rodausi savo gražuolius:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Grazuoliai 4u.gif
Maniskiai nei auga, nei puna biggrin.gif nieko nevyksta ax.gif
Atsakyti
sveikutes! per karscius mano litopsiukai i zeme sulindo smile.gif dabar kiek vesiau bus, tai turetu saules pasiilge islysti smile.gif Pas mane vienam vazone daug skirtingu prisodinta, tai labiausiai nepatinka skirtingas nerimosi laikas. Vienus jau reikia laistyti, o kiti tik skyla dar...ne vienas taip supuvo doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(giedriux0 @ 2011 06 17, 22:27)
Sveikos litopsininkės 4u.gif



Kokios nuotraukos bigsmile.gif Miela žiūrėti wub.gif


Litopsiukų šiuo momentu kokį mėnesį nereikėtų lieti,nebent labai susiraukšlėja,tuomet šiek tiek padrėkinti. Pati vis dar niekaip neperprantų jų augimo subtilybių,vis mokausi ax.gif Ir temos pradžioje labai aiškiai ir glaustai išdėstyta info. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gražiųjų litopsiukų ir kitų "akmenėlių" augintojos 4u.gif Turiu ir aš vieną akmenėlį,bei pleiospilus tris auginukus. Norėčiau daugiau,bet pas mus "kaime" nykuma šiuo klausimu verysad.gif tad atėjau čia su klausimu,gal kas turi pertekliaus ir galėtų parduoti? ax.gif Ieškau ir sau ir mylimai mamai dovanų.
Atsakyti
Labas vakaras,gal kuri turite parduoti siu grazuoliu atliekamu seklyciu ?? Buciau dekinga. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Amila*: 04 liepos 2011 - 22:08
Skylam user posted image
Atsakyti
Gavau tokia gelyte, kazin gali buti tokiam mazam vazonelyje ar reiktu persodinti?

user posted image
Atsakyti