Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 10 14, 08:04)
sveikos 4u.gif  ir aš susigundžiau šiais augalėliais, ėjau pirkti kaktusų, o nusipirkau pora šių akmenukų  ax.gif  pastačiau ant palangės, šiaip gan vėsoka ten, dienos dabar niūrios tamsios, tai galvoju ar užteks jiems šviesos. Kada dabar man juos laistyti? g.gif  Namie turių lempą su taimeriu, bet nežinau ar jungti ją jiems, ir kiek liako augalėlius po ja laikyti g.gif

Šiaip dabar jų laistyti kaip ir nereikėtų... O daugiau nžn ką ir patarti, pati tik neseniai juos auginu ax.gif
Aš po lempa nededu, tiesiog palikau ant lango ir viskas, nes pas mane jie dar žydi...
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 10 14, 09:37)
Šiaip dabar jų laistyti kaip ir nereikėtų... O daugiau nžn ką ir patarti, pati tik neseniai juos auginu  ax.gif
Aš po lempa nededu, tiesiog palikau ant lango ir viskas, nes pas mane jie dar žydi...

mano dar nežydi, labai mažiukai, dviejų rūšių turiu, įdėsiu foto, kai namie būsiu.
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 10 14, 08:43)
mano dar nežydi, labai mažiukai, dviejų rūšių turiu, įdėsiu foto, kai namie būsiu.

turiu aš ir sėkliukų kelių mėnesių, bet kažkaip apie šildymą negalvojau, jie uždengti ant palangės, jei matysiu, kad jiems prastai tada šildysiu...
Šiaip pradžia visada sunki būna, bet paskui pradedi suprasti ko tavo augaliukui reikia, jau taip ne vieną augaliuką išgelbėjau, kartais per daug prisiskaitymų ir per daug nuomonių augaliukui kenkia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 10 14, 09:49)
turiu aš ir sėkliukų kelių mėnesių, bet kažkaip apie šildymą negalvojau, jie uždengti ant palangės, jei matysiu, kad jiems prastai tada šildysiu...
Šiaip pradžia visada sunki būna, bet paskui pradedi suprasti ko tavo augaliukui reikia, jau taip ne vieną augaliuką išgelbėjau, kartais per daug prisiskaitymų ir per daug nuomonių augaliukui kenkia  mirksiukas.gif

kaip tu juos uždengi ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 10 13, 22:57)
na tada tu tikrai laimės paukštė, pas mus į miestuką nelabai ką ir atveža...

Nieko vistiek neturės iš kur gauna, pirks iš manęs... Man bus nuo to tik geriau  lotuliukas.gif


Tai aš tik kartą netyčia aptikau litopą, tai paskutinį ir pačiupau. Kartą dar plieospilos gavau taip pat paskutinį.. O daugiau tai nematau aš jų, kad ir ieškau schmoll.gif neveža pas mus tokių doh.gif tai ką turiu, tą parsisiuntus.. ir vieną tą LT pirktą..

QUOTE(latinute @ 2009 10 14, 09:49)
turiu aš ir sėkliukų kelių mėnesių, bet kažkaip apie šildymą negalvojau, jie uždengti ant palangės, jei matysiu, kad jiems prastai tada šildysiu...


Aš taip pat sėjinukų turiu, pasėtų rugpjūčio paskutinėm dienom. Šildyttikrai negalvoju, na, nebent jau matysiu, kad kitaip nesigaus. Kol kas jie puikiai laikosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 10 14, 09:21)
kaip tu juos uždengi ?g.gif

aš uždengiu plėvele, kasdien pora kartų leidžiu grynu oru pakvėpuoti, o taip net laistyti nereikia, jiems pastebėjau ta terpė labai prie širdies, vienas man net ant vazonėlio šono auga, be žemės lotuliukas.gif

QUOTE(Elika @ 2009 10 14, 10:14)
Tai aš tik kartą netyčia aptikau litopą, tai paskutinį ir pačiupau. Kartą dar plieospilos gavau taip pat paskutinį.. O daugiau tai nematau aš jų, kad ir ieškau  schmoll.gif  neveža pas mus tokių  doh.gif  tai ką turiu, tą parsisiuntus.. ir vieną tą LT pirktą..
Aš taip pat sėjinukų turiu, pasėtų rugpjūčio paskutinėm dienom. Šildyttikrai negalvoju, na, nebent jau matysiu, kad kitaip nesigaus. Kol kas jie puikiai laikosi  ax.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai vis gi y ka nesudetingo butu galima paset akmenukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<>I love......<> @ 2009 10 14, 12:15)
tai vis gi y ka nesudetingo butu galima paset akmenukus? ax.gif


Pirmoj žinutėj gana aiškiai aprašytas litopų sėjimas ax.gif aš taip ir sėjau. Kol kas auga puikiai ax.gif

Žemę tai pirkau, skirtą kaktusams, dar papildomai įmaišiau smulkesnio žvyriuko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 14 spalio 2009 - 11:57
QUOTE(Elika @ 2009 10 14, 12:54)
Pirmoj žinutėj gana aiškiai aprašytas litopų sėjimas  ax.gif  aš taip ir sėjau. Kol kas auga puikiai  ax.gif

Žemę tai pirkau, skirtą kaktusams, dar papildomai įmaišiau smulkesnio žvyriuko  ax.gif

na as ta tai skaiciau, bet is kur zvyro gaut? is vaiku zaidimo dezes pasisemt? biggrin.gif
ir kudel akmenuku ant pavirsiaus prideja? del grozio? doh.gif prasau nesijuokt is manes, nes buvau susidurus tik su pirktiniu ir tai kuris supuvo gan greitai.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <>I love......<>: 14 spalio 2009 - 12:16
QUOTE(<>I love......<> @ 2009 10 14, 12:13)
na as ta tai skaiciau, bet is kur zvyro gaut? is vaiku zaidimo dezes pasisemt? biggrin.gif
ir kudel akmenuku ant pavirsiaus prideja? del grozio? doh.gif prasau nesijuokt is manes, nes buvau susidurus tik su pirktiniu ir tai kuris supuvo gan greitai.. blush2.gif

Šiaip teko matyti be akmenukų... irgi auga... Taip kad jie ne visada būtini, tik šiaip po jais drėgmė ilgiau laikosi...
o kodėl gi ne... aš iš uošvių vogiau biggrin.gif
bet šiaip skaičiau, kad tada reikia pakaitinti, kad nepasigautų ligų, grybo, aš kažkaip tai pamiršau, kol kas tfu tfu tfu nieko blogo... tikiuosi, kad taip ir augs...
Atsakyti
QUOTE(<>I love......<> @ 2009 10 14, 13:13)
na as ta tai skaiciau, bet is kur zvyro gaut? is vaiku zaidimo dezes pasisemt? biggrin.gif
ir kudel akmenuku ant pavirsiaus prideja? del grozio? doh.gif prasau nesijuokt is manes, nes buvau susidurus tik su pirktiniu ir tai kuris supuvo gan greitai.. blush2.gif


Na, iš manęs irgi tokia ta ir žinovė blush2.gif gan trumpai dar juos auginu blush2.gif
Aš žvyrą iš sodo parsinešiau, iškaitinau jį kaip reikiant, atvėsinau ir naudojau. Galima ir pirkti zoo prekių parduotuvėje (pvz. kikoje) žvyro. Jis ten akvariumams skirtas ir yra stambesnio ir smulkesnio. Neseniai pati pirkau, tai žinau hihihi.gif aš stambesnį pirkau, kad paberti didiesiems litopams.
O akmenukai reikalingi, kad apsaugotų litopo "kakliuką", leistų jam kvėpuot.. Bent jau taip teko skaityt. O ir augaliukai prisitaikantys prie aplinkos, tai kažkiek gali skirtis tos pačios rūšies augaliukas bigsmile.gif anksesnėje temoje mačiau nuotraukas, kad pasėti tos pačios rūšies litopai tam pačiam indelyje, o atrodo lyg skirtingų rūšių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 10 14, 14:23)
Na, iš manęs irgi tokia ta ir žinovė  blush2.gif  gan trumpai dar juos auginu  blush2.gif
Aš žvyrą iš sodo parsinešiau, iškaitinau jį kaip reikiant, atvėsinau ir naudojau. Galima ir pirkti zoo prekių parduotuvėje (pvz. kikoje) žvyro. Jis ten akvariumams skirtas ir yra stambesnio ir smulkesnio. Neseniai pati pirkau, tai žinau  hihihi.gif  aš stambesnį pirkau, kad paberti didiesiems litopams.
O akmenukai reikalingi, kad apsaugotų litopo "kakliuką", leistų jam kvėpuot.. Bent jau taip teko skaityt. O ir augaliukai prisitaikantys prie aplinkos, tai kažkiek gali skirtis tos pačios rūšies augaliukas  bigsmile.gif  anksesnėje temoje mačiau nuotraukas, kad pasėti tos pačios rūšies litopai tam pačiam indelyje, o atrodo lyg skirtingų rūšių  bigsmile.gif

tai tuos akmenukus kada subert? kai augt pradeda ar kai tik paseju? doh.gif blush2.gif
ar isvis, kai persodinu ir apkaisau akmenimis...? biggrin.gif
Atsakyti