Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(zujka @ 2011 05 10, 13:07)
Kažkada esu mačiusi shetelinge sėklų.


Dekoju 4u.gif Paieskosiu ten bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2011 05 10, 11:54)
Vajee.. kaip cia taip tik 3 seklos?  blink.gif  Is kur siunteisi?

gerai nepamenu, bet lyg ir is Estijos ar Latvijos.. O seklu mazumas.. pradzioj galvojau, kad tuscia atsiunte pakely blink.gif sekla gal 1 mm mazdaug, kai sejau bijojau,kad nupusiu lotuliukas.gif tai 1 tik ir auga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 05 10, 16:24)
O seklu mazumas.. pradzioj galvojau, kad tuscia atsiunte pakely blink.gif sekla gal 1 mm mazdaug, kai sejau bijojau,kad nupusiu lotuliukas.gif  tai 1 tik ir auga bigsmile.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos noriu pasitarti blush2.gif ar vazonelyje mazutyje 5.5 cm vazonelio skersmuo pasodintas vienas augaliukas kaina 4.2 lt ar tai normali kaina?
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 05 10, 19:13)
Sveikos merginos noriu pasitarti  blush2.gif  ar vazonelyje mazutyje 5.5 cm vazonelio skersmuo pasodintas vienas augaliukas kaina 4.2 lt ar tai normali kaina?


mm... as geriau prideciau da 10 lt ir siusciausi is conos... iseitu 300-500 seklyciu...
Atsakyti
QUOTE(pedyte @ 2011 05 11, 07:21)
mm... as geriau prideciau da 10 lt ir siusciausi is conos... iseitu 300-500 seklyciu...


Ir is tu 300-500 isgyds apie puse, o isgyvens dar maziau? biggrin.gif
As neptycia Panevezy aptikau litopsu seklyciu, pakelis kainavo apie 4 lt. Bet kol kas taip ir nekyla ranka juos seti...
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 11, 07:50)
Ir is tu 300-500 isgyds apie puse, o isgyvens dar maziau? biggrin.gif
As neptycia Panevezy aptikau litopsu seklyciu, pakelis kainavo apie 4 lt. Bet kol kas taip ir nekyla ranka juos seti...


bet kokiu atveju tai vistiek yra geriau nei vienas litopsas uz 4 lt smile.gif
o kokioj pardej Panevezy yra seklyciu?... bauhofe kokiam ar mazesnej seklinej? (jau i galva lenda mintis, kad ir man reikia biggrin.gifD )
Papildyta:
user posted image

dedu dar vieną išdykaujančio litopso nuotrauką. prieš porą dienų rašiau, kad pasiutusiia nertis pradėjo, tai šiandien va ką aptikau - jaunėlis dar iki viršaus nepaaugęs, o dreskia šoną ir lenda lauk.... blink.gif
Atsakyti
Na, tuos likucius dar isauginti reikia biggrin.gif Istiesu daug zaidimo su seklom...
Nezinau kokioj pardej pirkau, nepazystu Panevezio blush2.gif Atrodo parduotuvele netoli senuku yra, prekiauja ten viskuo - vazonais, padargais, seklom, kriauklytem ir kitokiom priemonem smile.gif
Atsakyti
Vazivau sian pro Kauna ir i Megos senukus uzejau, ten radau daug litopsiuku thumbup.gif Dar daug ju ten liko mirksiukas.gif
Rinkausi ilgai ir nusipirkau 2 vazonelius ( vieno kaina 24.99lt.) Gaila mazai rusiu yra Lietuvoj g.gif

Stai jie wub.gif Gal kas pasakys kokiu rusiu cia yra? ax.gif

user posted image


Papildyta:
Dar noreciau gauti patarima 4u.gif
Jie uzauge vienas prie kito, kiek zinau ju saknys buna ilgos, tai matyt bus susipynusios visos blink.gif Kaip man atskirti juos kai persodint noresiu?
Atsakyti
Et, nieks cia nesilanko cool.gif

jau susodinau savo litopsiukus ax.gif
user posted image
user posted image

dar nusipirkau Pleiospil nelii (tikiuosi nesupus)
user posted image
Atsakyti
Nusipirkau ir aš šitą grožį. Tiesa sakant neįsivaizduoju net nuo ko pradėti, norėčiau persodinti į didesnį vazonėlį. Pardavėja tik užsiminė, kad jų laistyti žiemą nereikia.
Gal patars senbuvės kaip persodinti, kokios žemės pirkti ir pan?
Štai mano grožis:
user posted image
user posted image

Manasis užvardintas kaip Lithops Pleiospillos Nelli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melanija: 30 gegužės 2011 - 10:31
QUOTE(Melanija @ 2011 05 30, 12:29)
Nusipirkau ir aš šitą grožį. Tiesa sakant neįsivaizduoju net nuo ko pradėti, norėčiau persodinti į didesnį vazonėlį. Pardavėja tik užsiminė, kad jų laistyti žiemą nereikia.
Gal patars senbuvės kaip persodinti, kokios žemės pirkti ir pan?
Štai mano grožis:
user posted image
user posted image

Manasis užvardintas kaip Lithops Pleiospillos Nelli.


As pasodinau i kaktusu zeme (dar imaisiau zvyro ir molio plytu gabaliuku),ant vazono dugno uzpyliau grunto.
Su laistymu labai atsargiai, nes kaip mat supus.
Atsakyti