Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Raun'a @ 2011 04 05, 19:44)
pilni senukai siu groziu , yra ir didesniais vazoneliais  wub.gif



bet senukuose jie taip prastai atrodo doh.gif o ir kaina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2011 04 06, 10:48)
tai akmenukus reikia purksti ar laistyti g.gif

Na, aš visos teorijos nežinau, bet niekada nepurškiu, tik laistau. Ir jau penkis metus jie pas mane ant palangės "kruta" smile.gif O kas rudenį pradžiugina žiedais thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz informacija bigsmile.gif viena turiu tai ir saugau kad nepamirtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 04 06, 22:20)
bet senukuose jie taip prastai atrodo  doh.gif  o ir kaina  verysad.gif


25 lt už nustekentus akmenukus prašo... Vienodi visi, aplamdyti aplaužyti... ne ne,. jau geriau į conos kreiptis smile.gif)
Atsakyti
Sveikutės, jungiuosi prie jūsų, šiandien Vilniaus Ermitaže nusipirkau ir aš mažuliuką Pleiospilos bigsmile.gif
Tik bėda bėdelė, iš gerų norų pridirbau - persodinau į universalią kompostinę žemę ir gausiai paliejau, nes labai gaila augalėlio buvo, kad jo žemė tokia perdžiūvusi doh.gif
Patarkit, prašau, ką dabar daryti? Traukti augaliuką lauk ir leisti išdžiūti? O tą žemę gal dar galiu panaudoti sumaišius su žvyru ar skaldele?
Ačiū už patarimus! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mano litopsėnai išprotėjo!! pradėjo tokiais greičiais nertis, kad senajam dar nespėjus išsižiot, jaunėlis jau nori lauk lįst, tai plėšia senuko šoną net.... pažiūrėkit, kas daros (šitas procesas per tris dienas įvyko) smile.gif

user posted image
Atsakyti
Viskas! Man irgi reikia blush2.gif
kazkada turejau, bet nemokejau priziuret, dabar pasiskaiciau cia ir jau aiskiau pasidare thumbup.gif
Atsakyti
Jei kas uzsakyma darys, uzsakykit man prasau
1000 seeds Lithops mix (€ 5 )

Labai tikiuosi,kad atsiras tokia kuri uzsakines 4u.gif
Atsakyti
Kur gi jus visos pradingote? blush2.gif
Gal kas zino kur Lietuvoj tu seklu galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2011 05 10, 10:55)
Kur gi jus visos pradingote?  blush2.gif
Gal kas zino kur Lietuvoj tu seklu galima gauti?

Lietuvoje tai tikrai nezinau kur galima rasti seklu... as seklas siunciausi (pakelyje buvo 3 seklos doh.gif )Bet litopsuku paaugusiu galima rasti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 05 10, 11:59)
Lietuvoje tai tikrai nezinau kur galima rasti seklu... as seklas siunciausi (pakelyje buvo 3 seklos doh.gif )Bet litopsuku paaugusiu galima rasti.. mirksiukas.gif


Vajee.. kaip cia taip tik 3 seklos? blink.gif Is kur siunteisi?
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2011 05 10, 10:54)
Vajee.. kaip cia taip tik 3 seklos?  blink.gif  Is kur siunteisi?

Kažkada esu mačiusi shetelinge sėklų.
Atsakyti