Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Labas vakarėlis mirksiukas.gif

Rodomės atsinaujinę ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
doh.gif kaip visada neatitaikau foto dydžių blush2.gif

Dvi paskutines foto įkelsiu truputuką didesnes blush2.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Labukas, siuntimo dar niekas neorganizuoja?
Atsakyti
Na ką, pasirodau su beveik dvimečiais lithopsiukais, sėtais iš sėklyčių
user posted image

Šiuos parsisiunčiau, jau kiek didesnius, bet žiūriu, kad manieji tuoj juos pasivys biggrin.gif
user posted image

o va čia pasakykit kas per žvėris kampe auga biggrin.gif sėjau sėklų miksą, ir ryškiai, ne lithopsas čia papuolė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Aira, na ir grožis pas tave bigsmile.gif

Norėčiau ir aš pasisėti jų, bet nežinau iš kur ir kaip atsisiųsti sėklyčių unsure.gif

Kur jūs savo augintinius laikote? Ar nieko tokio, jei maniškiai įsitaisė ant rytinės palangės? Gauna tiesioginės saulės, bet ne vidudridenio, tai gal neturėtų pakenkti..?
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2011 03 26, 15:07)
Aira, na ir grožis pas tave  bigsmile.gif

Norėčiau ir aš pasisėti jų, bet nežinau iš kur ir kaip atsisiųsti sėklyčių  unsure.gif

Kur jūs savo augintinius laikote? Ar nieko tokio, jei maniškiai įsitaisė ant rytinės palangės? Gauna tiesioginės saulės, bet ne vidudridenio, tai gal neturėtų pakenkti..?

Tiesą pasakius, tai aš jais praktiškai visai nesirūpinu blush2.gif ir nežinau, kaip taisyklingai reiktų juos prižiūrėti. Auga jie pas mane ant pietrytinės turbūt palangės (nes iki kokios 12 h būna dar saulė). Palieju gausiai, kai pradeda trauktis ir viskas. Visą žiemą neliejau. Prieš kokią savaitę mažuliai baigė nertis, tai pirmą kart po žiemos paliejau. Šiaip tai maniškiai nebijo saulės kaitros, tai neturėtų manau ir tau pakenkt. Čia jau gal kas ilgiau lithopsus augina galėtų konkrečiau pakomentuoti. biggrin.gif

Sėklas tai iš Canos siunčiausi http://www.conos-paradise.com/
Atsakyti
Aira, labai gražūs mažučiai thumbup.gif
O tas kampe gali būti kažkuri Faucaria. Kai paaugs didesnis - bus aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2011 03 26, 16:11)
Aira, labai gražūs mažučiai  thumbup.gif
O tas kampe gali būti kažkuri Faucaria. Kai paaugs didesnis - bus aiškiau  mirksiukas.gif

o kaip man ją prižiūrėt? kaži gali būt kartu su lithopsiais, ar geriau atskirt? g.gif Einu pasiieškosiu info apie tas Faucarias biggrin.gif
Atsakyti
o kur vilniuj ar kaune ir kokioj parduotuvej galima nusipirkti situ akmenuku biggrin.gif
Atsakyti
priminkit ar kai neriasi reikai purkšti vandeniu? Manieji kažkaip keistai daug mažesni lenda nei prieš tai buvę,kaži ko trūko jiems g.gif
Atsakyti
iskur atsisiusti litopu seklyciu koks tinkalapis kiek siuntimas kainuoja smile.gif
Atsakyti
sveikos, o ka daryti jeigu akmeneliai nesinere sia ziema, tarkitko as juos ir pirkau jau ziema, tai sausumos rezimas tik nuo kokio vasario pas mus g.gif ar pradet purkst ar laukt dar nerimosi blush2.gif g.gif

QUOTE(solveigyte @ 2011 04 04, 17:11)
o kur vilniuj ar kaune ir kokioj parduotuvej galima nusipirkti situ akmenuku  biggrin.gif

pilni senukai siu groziu , yra ir didesniais vazoneliais wub.gif
Atsakyti
tai akmenukus reikia purksti ar laistyti g.gif
Atsakyti