Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

O cia manieji Pleiospilos:)
user posted image

tik labai jau nevienodai ziema jiems patiko, vienas neisgyveno, vienas nusinere ir isvirto ant sono, o kitas visas 'apsilapaves' (jeigu taip galima pavadinti) biggrin.gif tik, matyt, jiem visgi kazko truko, nes rudeni nei vienas neapsiziedavo.
Atsakyti
Aš savo nuvirtusį Pleiospilos paramstau akmenukais. Pastebėjau, kad jų koteliai nėra labai tvirti, persodinant saviškiui tik per plauką nenusukau galvos doh.gif
Atsakyti
sveikos, kaip jusu akmenukai laikosi? 4u.gif maniskis jau persodintas ir nebeliejamas, ligtais laikosi neblogai, tiksliau niekas nevyksta blush2.gif klausimas man dar iskilo, o kada pradeti laistyti jau ji?
Atsakyti
Aš tai tik balandį pradedu,kai saulės padaugėja 4u.gif
Atsakyti
Kada geriausia seti litopsiukus? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės

Priimkit mane į savo būrį.

Rodausi savo gražuoliukus:


user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
Oi, atsiprašau už dideles foto blush2.gif Vis nemoku tinkamai įkelti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 21, 12:12)
Kada geriausia seti litopsiukus? bigsmile.gif

Jei daigykloje po lempom - bet kuriuo metu, jei natūraliai ant saulėtos palangės - apie balandį, kai jau pakankamai saulės būna smile.gif

Smurfiukas, gražūs augintiniai thumbup.gif Tik tas bonsinis vazonėlis nelabai jiems - šaknytėms vietos per mažai, reikėtų aukštesnio, kaip kiti 2 vazonėliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2011 03 12, 22:21)
Tik tas bonsinis vazonėlis nelabai jiems - šaknytėms vietos per mažai, reikėtų aukštesnio, kaip kiti 2 vazonėliai  mirksiukas.gif


Kaip gerai, kad atėjau į Jūsų temą, naudingų patarimų gausiu.
Dabar kiek žinau tinkamas metas persodinti? Pries gerą pusmetį gavau mažuosius, jų šaknytės tokios miniatiūrinės buvo, maniau užteks tokio vazonėlio blush2.gif
Atsakyti
Šiaip tai jie gyventų ir tokiam vazonėly, bet norint suteikti optimalias sąlygas, reikėtų parinkti aukštesnį (7-10 cm).
O persodinti galima ir dabar. Tik po persodinimo nelaistyk smile.gif
Atsakyti
Ačiū už info 4u.gif

O ar galima keletą į vieną vazoną susodinti ar reikia kaip nors derinti pagal rūšis?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Mano akmenukams ši žiema buvo sunki.. su netektimis.. schmoll.gif ir nežinau kas netiko, kas nepatiko.. unsure.gif buvo tose pačiose vietose kaip ir pernai, bet.. ech.. gaila buvo išmesti.. liko tik 5.. doh.gif ir sėjinukai pernykščiai.. jie dar visai nedidukai ir kai kurie neriasi.. Na, bus matyti, kaip čia jiems seksis.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Smurfiukas @ 2011 03 13, 23:46)
Ačiū už info  4u.gif

O ar galima keletą į vieną vazoną susodinti ar reikia kaip nors derinti pagal rūšis?


I vieną vazoną galima sodinti kelis, bet geriausia, kad tai būtų arba litopsiukai, arba pleiospilos.. Turiu galvoje, kad viename vazonelyje vieni, o kitame kiti, nes jie kiek skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gaila kai koks visai netikėtai sutęžta verysad.gif Labai jau laukiu vasaros sezono, kai maniškiai kraustysis į balkoną, džiaugsis saulute rolleyes.gif
Vilniuje Senukuose litopsų padavė - dideli vazonai po 25 Lt. Ermitaže mačiau porą vazonėlių po 3.99 Lt smile.gif
Atsakyti