Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(1z1 @ 2010 11 05, 12:08)
O kur būtų galima šitų augaliukų Kaune rasti?  4u.gif


O kur Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
Kaune ar Vilniuje dar suranda bet seip tai siunciasi is vokiecio www.conos-paradise.com as tai neturiu galimybes atsisiusti,nes neturiu kreditines todellaukiu gal kas nors organozuosis tai prisijunksiu ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2010 11 05, 16:36)
O kur Vilniuje?  ax.gif

Tiek Vilniuje, tiek kituose miestuose litopsai dažniausiai aptinkami ieškojimo būdu mirksiukas.gif
Tiesiog reikia karts nuo karto patikrinti aplinkines gėlių parduotuves. Vilniuje litopsų pasitaiko: Ermitaže, Žalioje stotelėje (J. Kubiliaus g. 21), Floriadoje. Esu mačiusi ir įvairiose mažose gėlių parduotuvėlėse, kurių net pavadinimų nežinau.
Atsakyti
Kaune litopų dar ne per seniausiai mačiau buvusio Saulėtekio Iki parduotuvėje esančioje gėlių parduotuvėlėje, po 6 litus, rausvi, bet kokybės netikrinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2010 11 05, 17:36)
O kur Vilniuje?  ax.gif


Šiandien Vilniuje akmenukus mačiau Žaliajame centre (atrodo taip vadinasi), Žirmunuose už Hyper Rimi, žiūrint nuo Senukų parduotuvės pusės.
Vazonėlyje po 2-3 akmenukus - kaina 4,5 Lt.
Atsakyti
Taip gražu, taip gražu, kad nesusilaikiau ir aš, jau 'apsilankiau' conose, nusižiūrėjau sėklų, pas juos dar kolei kas atostogos, online shop neveikia, bet nieko, parašysim laišką.
Jei galima, keletas klausimų apie apmokėjimą blush2.gif Jei moki per Paypalą, tai pavedimo mokesčio kaip ir nėr, o jei iš kreditinės tiesiai - ar tik nebus tarptautinis pavedimas g.gif Seniai užsieny pirkau, tai mano virtuon ir paypal jau nebegalioja, tai reiks išsiimt naują arba prie paypalo 'pririšt' kreditinę... Kiek maždaug paskaičiuoja už sėklų (ne sodinukų)siuntimą? Mano nuojauta sako, pasižiūrėjus į pašto kainas, tai ne daugiau 10-15Lt. Būsiu dėkinga už info 4u.gif
Papildyta:
Dar patyrinėjau jų psl, tai geras pasiūlymas pradedančioms - 1tūkst litopsų mixo sėklų - 5EUR, yra ir substrato- nebrangus, tik va tas siuntimas...
Atsakyti
sveikos, as prisijungiu prie jsuu burio, vakar nusipirkau senukuose litopsiuka, tik ziuriu labai prilietas jis, o skaiciau kad jam dabar ramybes periodas, ka reiketu su juo daryti? persodinti? pastaciau ant palanges prie kitu kaktusiuku, patarkit kaip dabar su juo elgstis kasd sulauktu pavasario?? blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 02 01, 13:56)
sveikos, as prisijungiu prie jsuu burio, vakar nusipirkau senukuose litopsiuka, tik ziuriu labai prilietas jis, o skaiciau kad jam dabar ramybes periodas, ka reiketu su juo daryti? persodinti? pastaciau ant palanges prie kitu kaktusiuku, patarkit kaip dabar su juo elgstis kasd sulauktu pavasario?? blush2.gif

Sveika,
Nusipirkai Pleiospilos biggrin.gif . Aš pati tokiu atveju kuo greičiau išlupu iš vazonėlio, nukratau visas žemes ir paguldžius ant popierinio rankšluosčio skiautės leidžiu pražiūti kokias 3-4 dienas. Po to sodinu į kaktusams skirtą žemę. Ją prieš tai būtinai !!! išdžiovinu, pvz. supylus į kokį bliūdelį ir padėjus ant/po radiatoriumi. Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2011 02 01, 15:07)
Sveika,
Nusipirkai Pleiospilos  biggrin.gif . Aš pati tokiu atveju kuo greičiau išlupu iš vazonėlio, nukratau visas žemes ir paguldžius ant popierinio rankšluosčio skiautės leidžiu pražiūti kokias 3-4 dienas. Po to sodinu į kaktusams skirtą žemę. Ją prieš tai būtinai !!! išdžiovinu, pvz. supylus į kokį bliūdelį ir padėjus ant/po radiatoriumi. Sėkmės!

dekui, taip ir darysiu, o persodinimui tinka paprasta juoda zeme, sumaisyta su smeliu? ar geriau specialia kaktusams pirkti??
Atsakyti
Tinka ir paprastos žemės (ne durpės), tik įmaišyk kokio žvyro ir smulkių akmenukų mirksiukas.gif

O vienas maniškių labai smagiai raukšlėjasi thumbup.gif
Atsakyti
o jie turi taip rauksletis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 02 01, 18:48)
o jie turi taip rauksletis? g.gif

Taip, kol lieka tik sausa skūrelė ir iš vidaus išlenda nauji lapeliai (paskaityk temos pradžioje, ten yra daug info apie priežiūrą ir pan. mirksiukas.gif ). Taviškiai Pleiospilos auga kiek kitaip, jiems normalu vienu metu turėti 2-3 poras lapų.
Atsakyti